Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zasto se svi voze i gmižu po LIJEVOJ prometnoj traci  (Posjeta: 6956 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Zasto se svi voze i gmižu po LIJEVOJ prometnoj traci
« Odgovori #40 : 07 Kolovoz, 2019, 15:04:13 »
Btw, sada  je novim vozacima na 2 kotaca, barem u zg, bitno kompliciranije, kad sam ja pocinjao (tomos, sreduna 80tih) je promet bio rijedak, ko sad po ljeti. Iskustvom kroz godine prepoznas potencijalno sranje i prije nego se desi, ucit  to od nule u ovo vrijeme je stvarno izazov, nebi htio bit u kozi novopecenom vozacu skutera/motora

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Zasto se svi voze i gmižu po LIJEVOJ prometnoj traci
« Odgovori #41 : 07 Kolovoz, 2019, 18:05:32 »
Btw, sada  je novim vozacima na 2 kotaca, barem u zg, bitno kompliciranije, kad sam ja pocinjao (tomos, sreduna 80tih) je promet bio rijedak, ko sad po ljeti. Iskustvom kroz godine prepoznas potencijalno sranje i prije nego se desi, ucit  to od nule u ovo vrijeme je stvarno izazov, nebi htio bit u kozi novopecenom vozacu skutera/motora

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ovo si u pravu. Tu po centru ja vec unaprijed znam di cce ko kako skrenuti ili prestrojiti se. Ali to je iskustvo dok ne flisnes 2x (ne svojom greskom nego te autima lupe ili izguraju) u centru neces na to bas obracat paznju
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zasto se svi voze i gmižu po LIJEVOJ prometnoj traci
« Odgovori #42 : 07 Kolovoz, 2019, 18:33:54 »
Sorry nisam vidio, nabrzaka sam skicnuo u mini tripu po Zumberku.

Treba jos otici s 2 kotaca preko grane gdje vrijedi pravilo - sto imas jace i vece, vise vrijedis :D


PS evo stizu "taksisti" al divljaju i jure, to nisu istine. Nisam znao da ovi novi golfovi tako jebeno startaju, pa to leti u pizdu materinu...


« Zadnja izmjena: 07 Kolovoz, 2019, 18:35:42 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline mauricio

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bergaZ
  • Moj Skuter: je u divnom sjećanju
  • Moja Kaciga: je nova
  • MojSetup: je mrtva serijala
  • MojSpuh: je kromiran
Odg: Zasto se svi voze i gmižu po LIJEVOJ prometnoj traci
« Odgovori #43 : 08 Kolovoz, 2019, 11:22:55 »
Samo 2 puta? Pa to je super

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

kažeš sreća  :toothy11:  Kad mi stiže motor u rezrovizoru, čak se i maknem u drugi dio trake, eto za nagradu se našao i jedan dobar motorist pa sam dobio i thumb-up neki dan...  :happy8:
Ja kimnem glavom kod provlacenja na manjim brzinama, ali, kad je brzina na ogranicenju,  cesto i visa, radje bi da se ne micu, budem ja sam procijenio hocu li se provlacit ili ne. Cesto vozaci auta u najboljoj namjeri naprave vise stete nego koristi, nek voze (vozimo) aute bez naglih pokreta, a motoristi ce se vec snac. Zmigavac je i dalje rak rana vozaca auta, iskustvo ipak vrijedi pa 99,99% takvih situacija dobro procijenim. Onih 0,01% je za sad na srecu, ali, sreca ima rok trajanja....


Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ni ja se ne mičem u vožnji, ovo je bila mrtva kolona koja je stajala a ja se maknuo jer sam imao mjesta dok je motorist na sredini čekao jer nije mogao proći radi konja u drugoj traci koji je stajao na crti.
===> Its Not What You Ride, But How You Ride <===