Tehnički kutak > Tuning skutera

Runner 70 sa stage 6 ne vuce

(1/23) > >>

baksvr46:
kupio  sam runnera sp 50 2006 god nova gen sa malossi 70cc kitom (ne znam tacno koji je ima 1 kariku koliko vidim trebao bi biti za trke) i na  njemu je bio stage 6 race pro replica izduv i malossi remen i rolnice (ne znam gramazu)
motor sa ovim izduvom po ravnici jedva ide do 15kmh onda pocne da naglo vuce i kao da promijeni zvuk a ako su dvojica ili ako je brdo samo se pati i dere
probao sam sa original izduvom, onda ide malo bolje od 50cc obicnog runnera i ne moze povuci ni blizu kao stage 6 auspuh
sutra planiram naruciti malossi fly system kvacilo i zvono i malossi centralnu oprugu jer ga je gotovo nemoguce voziti ovako i smatram da je problem u prijenosu a ovo mu ne moze skoditi
ako je neko imao isto ili slicno iskustvo molim da napisete, btw novi sam ovdje

aragonY:
http://forum.mojskuter.com/index.php?topic=110889.0

dario007:
Bok padobrance,jesi dobro sletio? :icon_scratch:

Znas li mozda kako se zoves,ako vec ne znas koji kit imas?

Za hitni postupak spremis vrecu para i odvezes skuter i dijelove nekome tko zna sta radi.

Za sporiji postupak bez vrece para krenes prvo od predstavljanja u novim clanovima,pa lagano tehnicki kutak,tuning skutera i garaza.
Kad utvrdis gradivo i naucis bar neke osnove i upoznas se sa dijelovima koje uopce imas,onda cemo u stelanja.

Sto se tice malossi fly-a,za sad ne kupuj nista,zvono mozes.Ali moja topla preporuka je da ne kupujes napamet i bzvz dok ne vidis sta moze serijsko,a sta ne moze.

Pozdrav

baksvr46:
razumijem se vise nego sto izgleda vjeruj mi nego nisam navikao na forume, 3 puta iz pocetka napisem ono se ne objavi pa cudno ispadne
nemam vrecu para to sigurno, mislio sam svakako raditi full malossi prijenos
ne mogu znati koji je kit jer ga nisam stavio a prosli vlasnik je samo znao da ga je platio 350 km i da je stavljen prosle godine (ne vjerujem mu iz nekog razloga )
rolnicama ne znam gramazu jer nemam pistolj pri ruci da odvrcem svako malo maticu sa radilice, a ne bih da pokusavam da zaglavim remenicu
kupio sam ovako jer mi je povoljan bio i svidio mi se, trenutno su sve plastike skinute jer se lakira
svaki savjet i iskustvo je dobro doslo

baksvr46:
i da, nisam naveo da motor poslije nekih 15kmh promijeni zvuk, ali ostane na istim obrtajima, remen je u dobrom stanju, jedino logicno mi je da se lamela istrosila, a kad sam vec tu zamijenicu i centralnu oprugu jer kao sto sam rekao od ranije planiram full malossi prijenos

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju