Tehnički kutak > Tuning skutera

gp1 povecanje snage

(1/8) > >>

gp1:
evo kako sigurno uzimam derbi gp1 250, samo je pitanje vremena da se malo raspitam oko malog poboljsanja voznih sposobnosti. vec sam sve zaboravio kad sam ja imao skuter pa kad sam kemijao oko njega. navodno da je dobro stavit variomat i malo se poigrat oko rolina sustica i susti, i auspuh neki. pa ako znate koji je neki siguran setup za malo poboljsanje. bitno mi je da mogu vozit nekoga od iza a da se ne muci

aragonY:
Ma nece se ni serijala muciti sa dvoje na grbači, 250ccm je sta se ima muciti....
Ali mjesta za poboljsanja uvijek ima, to stoji. Malo procitaj koju temu po forumu i vidjeti ces da najvise donosi vario a ostalo sto si nabrojao bolje ne diraj ako je u dobrom stanju.. za pocetak servis odradis, potrošni materijal središ pa onda polako ako budes raspolozen za istrazivanje i kemijanje pisi    :)

gp1:

--- Citat: aragonY - 05 Srpanj, 2019, 21:14:40 ---Ma nece se ni serijala muciti sa dvoje na grbači, 250ccm je sta se ima muciti....
Ali mjesta za poboljsanja uvijek ima, to stoji. Malo procitaj koju temu po forumu i vidjeti ces da najvise donosi vario a ostalo sto si nabrojao bolje ne diraj ako je u dobrom stanju.. za pocetak servis odradis, potrošni materijal središ pa onda polako ako budes raspolozen za istrazivanje i kemijanje pisi    :)

--- Kraj citata ---

citam, ali malo se i raspitujem da znam sta tocno narucit cim dode u garazu :D

balki:
Uzmi samo Polini Hi Speed variomat. Ostalo serijala...

gp1:
znam da je dosta glupo pitanje dok se proba ali sa njegovim rolicama ili neke druge? zanima me malo susta i sustice ako se s njima moze nesto iskemijat. auspuh bi isto isao gore cisto radi sigurnosti da me se cuje malo

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju