Tehnički kutak > Tuning skutera

Yamaha Neos Setup

<< < (2/5) > >>

Bullitt:

--- Citat: PchelaUbica - 03 Srpanj, 2019, 14:57:10 ---Trebao bi po satu ici  bar 100- 105 -110

Jesi preradio airbox? To ti je obavezno

Rolice mozda za gram lakse.
Zavisi koju centralnu si stavio? Nisi napisao

--- Kraj citata ---

Huh, ja ću i sa stotkom biti prezadovoljan.

Centralna opruga je bijela koja je došla s variomatom.

Što se prerade filtera zraka tiče, nismo to radili isključivo jer mi je prijatelj savjetovao da je dobitak minimalan, a da traži više goriva i da potrošnja raste.

On ima složenu Vespu s istim Setupom, plus Malossi red sponge i prerada airboxa i ide 95-100 km/h.

Puvalicu ne bi stavljao jer ne želim da dreči, ovako je kulturan i policija neće gnjaviti puno.

Edit:

svjećicu nisam mijenjao. Koju uzeti?

tdj595:
Trebas preradit airbox, diznu kreni od 80 pa spustaj ako trokira.
Svjecica 9ka ce ti bit taman

PchelaUbica:

--- Citat: Bullitt - 03 Srpanj, 2019, 16:28:52 ---
--- Citat: PchelaUbica - 03 Srpanj, 2019, 14:57:10 ---Trebao bi po satu ici  bar 100- 105 -110

Jesi preradio airbox? To ti je obavezno

Rolice mozda za gram lakse.
Zavisi koju centralnu si stavio? Nisi napisao

--- Kraj citata ---

Huh, ja ću i sa stotkom biti prezadovoljan.

Centralna opruga je bijela koja je došla s variomatom.

Što se prerade filtera zraka tiče, nismo to radili isključivo jer mi je prijatelj savjetovao da je dobitak minimalan, a da traži više goriva i da potrošnja raste.

On ima složenu Vespu s istim Setupom, plus Malossi red sponge i prerada airboxa i ide 95-100 km/h.

Puvalicu ne bi stavljao jer ne želim da dreči, ovako je kulturan i policija neće gnjaviti puno.

Edit:

svjećicu nisam mijenjao. Koju uzeti?

--- Kraj citata ---

A koja igla je u pitanju i na kojem zubu   morat ces i nju prosetat prvi drugi zub. Zavisi koja je.
Bijeli centralni je dobar samo uzmi role 6 gr.

A ovo sto kaze za airbox je glupost. Jer ne iskoristavas ful pitencijal karba i cilindra. Potrosnja ce za koji deci porasti jer ces trebat vecu diznu ali nis previse. A razlika je ogromna i lakse je za ustelat

Ngk br9es
Denso w27

Bullitt:
Opet ja.

Od upita sam na skuteru radio apsolutno ništa. Zamolio sam prijatelja da uzme svićicu i donio je NGK B7HS, s objašnjenjem da on isto vozi na nakitanom Neosu.

Da stavim to ili da uzmem devetku? Laik sam u tom svijetu tuninga pa cjenim savjet.

Čekam još puž kilometar sata i to je to.

Čini mi se da filter zraka neću dirati, skuter sestra vozika i prezadovoljna je sad, ja sam ga maloprije probao i ide 88 km/h po GPSu.

Sasvim dovoljno.

Živili!

PchelaUbica:
Ak je frend tako reko onda nista vise ne diraj i samo vozi
Pozz

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju