Tehnički kutak > Tuning skutera

Yamaha Neos Setup

<< < (4/5) > >>

matija84m:

--- Citat: PchelaUbica - 11 Srpanj, 2019, 13:23:05 ---Ovo mi je najzesce . Dodes po savjet i trazis pomoc kako ovo kako ono.  I onda na kraju sve sto mu kazes i objasnis kaze da nece ipak. I jos onda napravi suprotno "jer je frend tak reko jer njemu tak radi super."

 Bez ljutnje al onda nemoj nis ni ispitivat i nek ti ga frend onda slozi kad je vec majstor ,

--- Kraj citata ---

Hahaha. Mrak. Koji lik.
Frend majstor radi u auto djelovima i donese ti ngk br7
To bi ja zaserafil nejvecem neprijatelju :laughing7:

Tomi_ZG:
Kaj je najbolje frend isto vozi 7icu na 70ccm,neće još dugo

Ti iz auto branše baš vole pametovat oko skutera,a pojma nemaju,svako malo se susretnem s time

dario007:
Ko meni kad sam kupovao mast za vilicu,gledaju me ko kretena i govore decko pa nejde ti mast u vilice.Svi se smiju i svi potvrdjuju...
Kad sam pitao oce li se okladiti svi skupa koji tvrde da nejde mast,onda je nastao muk.

PchelaUbica:

--- Citat: Tomi_ZG - 11 Srpanj, 2019, 14:55:47 ---Kaj je najbolje frend isto vozi 7icu na 70ccm,neće još dugo

Ti iz auto branše baš vole pametovat oko skutera,a pojma nemaju,svako malo se susretnem s time

--- Kraj citata ---

Ak vozi na nepreradenom airboxu posto kaze da to trosi previse i da nema efekta .. vjv sse gusi od goriva a pali svjecka kolko moze
Al opet nema smisla.

tdj595:
Nece zalijepit i vi pretjerujete, evo meni brat debil na pia drevu ac crknula mu svjecica, na ini uzeo super bosnu, valjda je to 6-ica ili 7-ica i vozio je na njoj preko godinu dana. U meduvremenu otisla radilica ja mu mijenjao, klip cilindar karike bili ko novo sve. I sad budala vozi na toj istoj superbosni evo vec skoro 2god sve skupa

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju