Tehnički kutak > Tuning skutera

Runner 50/180 SP

(1/1)

180ccSP:
Bok ljudovi, kupio sam runnera 180 sp papiri su na 50

evo video kako radi (zvuk los, otvorit u pregledniku)   https://streamable.com/xblpp

Ovako ja bi sada stavio mozda neki variomat pa poslje kad bude para kit, koji variomat predlazete polini ili?


Uzeo sam ovo samo zato sta je na 50 papirima pa to jedino mogu vozit :D

Malo je nemirna na leru jer lik kaze da je zaboravio nesto stavit na nju kad je slagao (nemam pojma sta)

RunnerSukosan:
Kit nema smisla stavit.. Stavi malossi multivar (nov), glava, karb, ali ako se ne razumijes u stelanje i slaganje taj dio preskoci ili daj nekome tko zna sto.radi..

Mislim zasto si kupovao ako je zaboravio nes smintirat, ko da ti idem prodat ovcu s 3 noge  :laughing7:

Jedino ako je mislio da nije stavio centralni selen

180ccSP:

--- Citat: RunnerSukosan - 03 Srpanj, 2019, 07:10:30 ---Kit nema smisla stavit.. Stavi malossi multivar (nov), glava, karb, ali ako se ne razumijes u stelanje i slaganje taj dio preskoci ili daj nekome tko zna sto.radi..

Mislim zasto si kupovao ako je zaboravio nes smintirat, ko da ti idem prodat ovcu s 3 noge  :laughing7:

Jedino ako je mislio da nije stavio centralni selen

--- Kraj citata ---

Ma u svakom slucaju sam mislio to otpeljat covjeku da mi radi to ja nisam toliko siguran u sebe da idem to sam raditi haha.. mislim da je centralni selen da


Jel ovaj dobar? https://mstrgovina.hr/hr/Variomat-Malossi-Multivar-2000-za-Piaggio-125-180cc-2-t

sta bi jos trebao uzet?

dario007:
Meni je fascinantno kad netko kupi sp180 odma bi budzio da ide bolje,a 90% tih masina je u katastrofalnom stanju sto se tice odrzavanja.

Moj savjet je da za pocetak napravis inspekciju i jedan dobar servis gdje ce se izmijeniti svi potrosni dijelovi i oni koje je naceo zub vremena.Kasnije razmisljaj o tuningu...

Masina je na 50cc nosacu,sto je isto rijetkost,obicno ostave sve od 180 i prekucaju brojeve od 50cc.

Provjeri kako je odradjen nosac i stoji li masina u centru kad skuter gledas od iza?


Jos ti treba:

Rolice
Federi kvacila
Remen
Ulje u getribi
Ulje u kocnicama
Antifriz
Filter zraka

Po potrebi:
Gume
Kocione plocice
Karike/klip
Set lezaja getribe/mozda i osovina sekundara
Crijeva goriva i vakuma
Slozit nosac da masina stoji u centru

I vjerovatno jos pun k**ra* stvari koje sam zaboravio ili koje ovak na prvu nisam nabrojao.

E da kad rijesis veliku vecinu nabrojanog onda kupis karb,glavu,multivar ili sta vec zelis...

Navigacija

[0] Lista Poruka

Idi na punu verziju