Tehnički kutak > Tuning skutera

SKUTER KIT 80cc ili 90cc ??

<< < (2/12) > >>

PchelaUbica:
Kazem ti probaj nisam tu da ti odlucujem sta ces i kako ces. I stvarno nije to uopce problem slozit kak ljudi misle.ja sam uz tebe i poodrzavam te. Pomoci cu ti kolko god budem mogao

De mi reci koji skut slazes? Na 94cc ili 86 nebitno je. Gledaj da si uzmes kit i spuh npr od iste firme koji je namijenjen za njega jer bi tak trebalo najbolje radit iako to nije pravilo. Ali eto imas 95cc stage 6 cilindar i 95cc spuh bas njihov .
I jel imas 2000eura za tak nesto slozit da to na nesta lici
Pa cemo dalje pricat

ljubo46:
Daj nam napisi koji kit bi ti stavio od 80cc ili ovaj od 94?
I ko bi to slagao?

Nyzvo:
Kupi ti tu gotovu masinu i rijesi se sekiracije, neces puno jeftinije proc ako ces sam slagat

aragonY:
Stari moj tebi bi i serijala cviknula s obzirom na tvoje poznavanje materije koje si predstavio u prvom postu. Nije ti to samo "evo imas to i to i to", ima milion stvari koje moras poznavati da bi znao sloziti skuter..
Niko ti ovdje zlo ne zeli, mi kao iskusniji ti samo govorimo da se to tako ne radi, moras krenuti od osnova ako zelis nauciti nesto ozbiljnije.
Ovo sto ti pitas ti dođe isto kao da dijete od 5 godina zelis natjerati da rjesava zadatke iz matematike iz 4. srednje a nije jos ni brojeve naucilo.

matija84m:
Tako nekako.
Sve se da napravit ali polako
I budi svjestan da se neces dugo vozit mozda cak nista.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju