Ostalo > Motocikli

Ktm Exc 450 Supermoto

(1/5) > >>

MarinM:
Eheee,evo i mene u moto vodama pa da malo predstavim novi motor.
Radi se o Ktm exc 450, kupljen kao enduro, 270 rh , registriran .
Prva modifikacija je bila naravno supermoto kotaci, zatim sam stavio naljepnice,nove gume su sjele,auspuh sa typhoona, likvidirao sam stop i tablicu (stavljeno pod rep, homemade stop napravljen od pozicije u volanu sa yamahe spy) , supermoto blatobran, far od exca 2015god. Radit cu na njemu dosta i to pa sam otvorio temu da mozete malo popratit o cemu se radi. Imam ga 2tj i nalravio sam 17 rh vec. Mjenjao sam ga na 15 od proslog servisa. Gume sam uzeo mitas sportforce u dimenzijama 110 i 150 (razmisljao sam i o 120 i 160) i mogu samo rec da je to totalno drugi motor sada.
Evo par slika kad sam ga uzeo , idu prema trenutnom stanju..

























Eto ga,sada znate trenutno stanje, narucio sam i dijelova svakakvih pa ce bit updateova, stay tuned.. 

Otvoren za sve hintove i ideje za upgrade  :headbang:

shogun:
Svidja mi se kako si ga sredio
Odem bacit oko na oglasnik i vidim to ima samo 16 konja ??

MarinM:
U papirima da, snaga je 47 ili 48ks ako se ne varam

roc:
Kakav ti je Mitas?
Oni su kupili moto odjel od Save

MarinM:
Jebene stvarno, gledao sam sve i svasta ali na kraju posto mi je prijatelj vulkanizer i on je na svom mitu eksperimentirao sa svime i ostao na mitasu . I batlax i dunlop  je imao i kaze da mitas najbolje drzi (bar na 125) a posto je sm tu negdje kilazom i brzinom onda sam ih i ja uzeo. I nisam pogrijesio bas se motor moze vozit kako treba a nisam se jos ni navikao...  mislim da ce to bit vrhunski samo da se jos uigram malo

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju