Tehnički kutak > Tuning skutera

Trokira pa ispaljiva

(1/5) > >>

Mateo3004:
Dr evo tt leo vince polini vario rolnice remen oprugice i centralna
Karburator 17,5mm dellorto phva glavna dizna 72 ler 38
Nije isao nikako par dana kako sam stavio to i nestane mi goriva nije upalio i hajd reko da skinem svjecicu da malo ocistim upali drugo zvuk dobio i dodam gas motor vuce kao lud par minuta i oslabi
I hajde rekl ds uzmem novu svjecicu ngk stavim povuce pa ga tusi tako da sam se malo zajebavao oko filtera i karba sad oz mjesta kad dodam gas skroz niski obrtaji jedva da krene znaci jedva  mozda 5 na sat ide trokira jedno 4 sekunde i onda ispaljiva i kasnije kako god dodam gas ispaljiva samo iz mjesta je problem nece da odma povuce nego ga tusi trokira pa onda tek ispaljuje i ide isto metak cim predje brzinu 15-ak kmh ne trokira vise kad mu dodajem pun gas ali na startu mrtav totalno igla je a20 zub na drugom zarezu odozgor dali mozda da spustim iglu ali opet ne bih trebao trokirati mozda nisam dobro smjesu napravio ili mozda vecu diznu da uzmem ako moze pomoc kako cu to ustelovati u zracni filter sam stavio red sponge..

PchelaUbica:
Jesi preradio lulicu na airboxu?

TopPerfomance4:
Koja ti je igla u karbu zar nije malo ta ler 38 prevelika?

lukazikaovic:
ler dizna 38 je sigurno prevelika i zbog nje trokira.

osin ako nemaš dellorto 17.5mm sa oznakom TS. koji dolazi sa atomiseron i iglon koji su usklađeni sa toliko velikon ler diznon

tdj595:
Nije istina evo ja sam na sportcityu na phva imao 38 ler diznu i ok je radio.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju