Tehnički kutak > Tuning skutera

Pomoc oko kupovine variomata

<< < (2/6) > >>

DExTER_1312:
brate moj u subotu je gore bilo puno...Blokirali su grad...dolazili su neki sta ti ja znam pravo da ti kazem ko gradjanin visokog vjerujem u njih ima puno dokaza al uvjek ce bit oni koji seru tako da najbolje doc i sam vidjet....Sto se tice cilinda onda necu busit ali nemogu nac kod nas nigdje multivar ili polini za Morini pa kontam stavit neku centralnu oprugu novu i rolnice koje mi predlazes za diteka...Sad su neke 6g i opruga ne znam koja je zahrdjala je nevidi se boja tako da nisam ni skido to....necu nista ba 100 posto da ga stelujem hocu da mi samo ravnomjerno ubrazava ovako je dosta nepouzdano ubrza dobro do 50 55 po ravnici i onda nece dalje dok nedodje do neke blage nizbrdice i onda kad dodje do 70 otvori se ko nesta i onda opet brzo dodje do 90 95..... Sve sam iskomplikovo znam i najradije bi kupio odma variomat i sve u kompletu al stacu kad nema kod nas na oglasniku nijedan za moju masinu..... :notworthy:

gavranpero:
Stavi bijelu oprugu i 5g ili 4.5g rolnice. Imaš kod Beganovića na OLX oprugu za 15KM (+10 dostava), pa vidi ima li razlike.

DExTER_1312:
Sta mislis da kupim zutu oprugu isto su para i 5.5 grama rolnice jer imam vec svoje 6g grama tako da msm da cu nesto i ustedit a mocu iskombinovat i sa svojim...Sta kontas???

gavranpero:
Može i žuta, rolnice od 6g bi trebale biti možda i taman, a ako budu preteške, naravno te od 5.5g. Uzmi to pa eksperimentiši.

https://www.olx.ba/r/25794501/87963

Samo pazi, imaš dvije tvrdoće. Piše ti u opisu. Od 30% i 35%.
Ja sam uzimao od 35%

DExTER_1312:
Koje velicine rolnice idu kod mene sad???

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju