Tehnički kutak > Tehnička pitanja

Promjena vune u topu Gianelli Reverse

(1/4) > >>

The Nightrider:
Kupio sam onu vunu za spuh u Motormaniji u VG dobio sam još neki popust za cash, rola 40x100 cm je 157 HRK a ima sigurno za nekoliko puta promijeniti

Dođem doma i idem rastaviti top ali ono - neće ni mrdnuti.. kao se to čudo otvara, na koju stranu, gdje smijem lupati čekićem a gdje ne  :help:







PchelaUbica:
E vidis , svaka cast sto si pitao. Ja sam zato na tezi nacin naucio
Uzmes mali borercic i probusis pop nitne po sredini rupice.. izvadis, promjenis vunu i zanitas nanovo

Tomi_ZG:
Ove nitne kod navoja di dođu matice moraš razbušit,a kasnije na novo zanitat

Usput proširi rupe na perforiranoj cijevi,mislim da idu na fi4mm nisam ziher jer je prošlo već par godina od kad sam slagao tak jednog reversa i razlika je bila velika na bolje,bez proširivanja ti nije to to

Edit: na kontra strani bušiš odnosno kod izlaza,kak sam rekao prošlo je godina pa mi je pamćenje malo ishlapilo  ;D

Corector:
I ne smijes dozvoliti da vuna bude stisnuta u topu, neka bude kao u stanju dok je raspakirana, mozda mrvicu vise, jer sto je vise stisces, manje ce upijati buku.

The Nightrider:
Thanks!

Pa ja ne mogu vjerovati da ja uvijek kupim faking najkompliciraniju stvar za promijeniti ili servisirati  :angry7:

Jel to tako i na auspusima drugih proizvođača? Ne do Bog da je bilo skini samo 3 vijka plus onaj na šelni koja obuhvaća top i vrati natrag.. nego sam još morao rezati vijak na šelni koliko je zapekao a naravno ne mogu naći ni kliješta za pop nitne..

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju