Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kvar na gileri runner 50 purejet 2003  (Posjeta: 4117 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Alojzije93

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 PJ
Odg: Kvar na gileri runner 50 purejet 2003
« Odgovori #20 : 16 Lipanj, 2019, 02:21:52 »
Greska je ako kupis Apriliu Ditech. Makar i tu ima spasa, uzmes piaggio purejet masinu i isplati se, sve je na klik skoro.

Ako imas Piaggio Nrg Purejet ili Gileru Runner Purejet onda nemas brige, upravo to sto ga nitko nece i sto se malo vozi je jedna velika lrednost i neiskoristen potencijal.


Vi ste svi u kur*u s razmisljanjem.  :toothy12: Ostavit ce visestruko vise para za karb skuter i to za pisljive zamjenske dijelove, gdje se slaze kula od karata, i da vozi od danas do sutra, sto dodje krpanje na rate.

Ako je skut ocuvan i nije fizicki unisten stemajzlom, pajserom, krampom, i ako nije vozen po Srbiji, s gustom cu doraditi par propusta na kojima je tvornica mislila okretati lovu, ali su se sjebali jer su pretjerali, a onda vise necu ni ja imati koristi kad ga ucinim vjecnim, ali barem ces se moci rugati svima koji voze skuter s karburatorom.

Samo te molim da izneses svoje dojmove s vremenom, jer ispadam budala, a fali mi nezavisnih forumasa da se stvori teski neugodnjak :D

Ja cu te kontaktirat uskoro, moram prvo potrosit ovaj opijum kojo sam prosvercao iz Turske...

haha samo polako :) nadam se da trosis dobar opijum ^^