Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia sr 50 DiTech 2001, gubi snagu nakon 20/30km/h  (Posjeta: 1452 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline z4rphix

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50
  • MojSetup: iznimno loš
  • MojSpuh: LV TT
Aprilia sr 50 DiTech 2001, gubi snagu nakon 20/30km/h
« : 22 Svibanj, 2019, 19:49:34 »
Pozdrav ljudi,

Imam diteha koji fino ubrzava do 20-30 km/h i onda pocne tuliti/gusiti se i kao da ne prima gas ,ako dam cetvrtinu gasa i ako dam pun gas jednako se ponasa -> jako polako ubrzava do nekih 50-60 po satu i onda stane na neko vrijeme na toj brzini pa pocne nesta mljeti/krcati/skripati neki zvuk kombinacija svega troje i onda ponovno krene solidnije ubrzavati. Cini mi se da taj zvuk dolazi iz dekla (totalni sam laik po pitanju skutera). Vozio sam u nekoliko servisa, dobio broj od pere koji navodno jedini radi diteh u zagrebu, zovem i kaze da se vise ne bavi ditehom jer nema dijelova nigdje. Ako itko zna isplati li se mjenjati rolice/remen/oprugice kvacila i centralni ili bi nesto sasvim drugo moglo biti u pitanju.  Kupio sam polovni skuter pa nemam pojma u kakvom su stanju planirao sam danas rastavit deklo i vidit koja je gramaza rolica za pocetak.  Takoder iz auspuha se nikad nista ne dimi ni kada ga hladnog upalim pa da nije mozda se auspuh zacepio (ako je to uopce moguce i ako to ima smisla).

Offline Lenko

  • moderator
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zemun
  • Moj Skuter: Aprili SR 50 Di Tech
  • Moja Kaciga: XXX
  • MojSpuh: ZX
Odg: Aprilia sr 50 DiTech 2001, gubi snagu nakon 20/30km/h
« Odgovori #1 : 24 Svibanj, 2019, 18:41:27 »
Za poćetak, prekontroliši pumpu...a onda lamelni ventil...