Ostalo > Motocikli

Kawasaki er6f/n

(1/2) > >>

Prebi:
Planiran uzest motor nakon lita i ispada da su ovi er serije najisplativji. Za cca 20k kn dobijes motor s 72 konja + dosta ih je u papirima 35kw.
Sad mene zanima kakvi su ti motori, cita san dosta recenzija i po forumuma al opet mi nije jasno zasto je tako jeftin i zasto ga nitko od "mulaca" ne vozi,a kao best buy je.
Prvo mi se vise dopala n verzija, ali kako san procita o njemi sve i svasta ispada da meni vise pase f verzija.Kazu da je n za grad i manje rute jer na 130+kmh vec pocinje smetat vitar. F je kao bolji na otvorenoj cesti, ne smeta vitar i kao da se dade agresivnije vozit od n-a.

Pa me zanima ako ga je tko ima da napise svoje dojmove. Konkretno san gleda polovne 2006. pa do 2009./10.

Deki.:
Nenam jesi ga vidio u živo.
Malih je dimenzija, više za žensku populaciju i muškarce do 170cm

3alfa3:
2006. (mzoda i 2007, ne sjecam se vise) je imala probleme sa pucanjem rame.
Motoric je inace super, probaj sto noviji, a 2006. izbjegavaj ako mozes

Prebi:

--- Citat: 3alfa3 - 17 Svibanj, 2019, 12:40:15 ---2006. (mzoda i 2007, ne sjecam se vise) je imala probleme sa pucanjem rame.
Motoric je inace super, probaj sto noviji, a 2006. izbjegavaj ako mozes

--- Kraj citata ---
Jako koristan info, to nigdi nisan procita. :icon_thumright:
Deki ma nisam ni ja nesto visok 181/2/3. Al po forumima i visociji ljudi kazu da nemaju problem, najveceg kojeg sam vidio 197 i 110 kg  :binkybaby:

JogFromYamaha:
Tocno tako imala je problem s ramom i F serija je imala problem s prednjom plastikom koja je na desnoj strani kre fara pucala u unutrasnjosti te proizvodila zvukove i vibracije pri voznji, kawasaki je strucno savjetovao tretiranje purpjenom.
U seriji 2009 na novije vise nema problema sa tim motorom i pouzdano je dobar.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju