Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malaguti f15 auspuh i performance kit  (Posjeta: 1630 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline cvancek

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti firefox f15
Malaguti f15 auspuh i performance kit
« : 05 Svibanj, 2019, 16:42:25 »
Pozdrav.

Kupio sam skuter malaguti f15 LC 1997 od prijatelja,htio bi da ide brže..

Ne razumijem se u tuning motora pa me zanima jesu li ovi dijelovi dovoljni i još važnije da li pašu na skuter? ( Ne razumijem ovo horizontal ili vertical kod auspuha i short/long version za performance kit,neznam koje imam)

Auspuh https://www.racing-planet.co.uk/exhaust-tecnigas-minarelli-horizontal-p-502-1.html?backcPathco=155&cPath=4434_5924#.XM70tLexU0N

Performance kit  https://www.racing-planet.co.uk/variator-polini-speed-minarelli-version-p-11968-1.html?backcPathco=156&cPath=4434_5924#.XM71MbexU0M

Zanima me da li se te stvari samo stave na motor ili treba prčkat po karburatoru za one omjere itd. ? Da li se tu nešto šteti ako kupim overkill auspuh za tvorničku mašinu?

Jedino imam nekakav malossijev zračni filter(tako mi je rečeno) i ide nekih 65-70 trenutno
« Zadnja izmjena: 05 Svibanj, 2019, 16:47:02 cvancek »

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Malaguti f15 auspuh i performance kit
« Odgovori #1 : 05 Svibanj, 2019, 16:48:34 »
Nece ti auspuh ostetit masinu direktno, nego nece skuter ici dobro ako je napravljen da radi na visokim okretajima. Naravno onda ako podignes okretaje masina ce se vise patiti
Slobodno stavis auspuh neki tipa yasuni Z, to je taman za 50cc, i polini hi speed variomat ili ovaj cijeli set, i mozes taj protocniji filter zraka i mozda stavit 2 broja vecu glavnu diznu od serijske u karb i to ti je to. Mozda jos koje valjcice i federe kvacila narucit da to sve mozes fino ustelat. Dobro bi bilo i stavit piaggio kvacilo i zvono bolje.
To sve naruci sa scooter attack, besplatna postarina i odbiju ti porez, i jos imas one kodove za dodatni popust preko 150,250 i 350€