Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zaustavili me bez vozacke!  (Posjeta: 6264 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Zaustavili me bez vozacke!
« Odgovori #40 : 04 Svibanj, 2019, 22:28:02 »
U Hrvatskoj su maloljetnici zaštićeni ko lički medvjedi
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline petarpan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 539
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zaustavili me bez vozacke!
« Odgovori #41 : 07 Svibanj, 2019, 22:16:00 »
nista osobno, al ovo je zalosno za nas ko drustvo.
da se mene pita izuli bi i klinca i roditelje iz cipela pa bi sljedeci tata tocno znao di mu je sin i kljucevi od vozila, a ne ovako....samo u ovoj temi smo culi za bar deset ljudi koji su uhvaceni bez dozvole... jbt pa nije dozvola slicica pokemona da se skuplja....

a onda se svi cude ko pura dreku kad maloljetnik bez vozacke pokosi neko dijete...

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Zaustavili me bez vozacke!
« Odgovori #42 : 10 Svibanj, 2019, 14:39:21 »
Meni su ovakve teme smješne,da ne velim žalosne,osoba X se rega na forum nakon kaj ga uhvati murija,pošto je u pitanju skuter normalno regao se na mojskuter forum(neće valjda na svet skutera  :laughing7:) da dobije utjehu i "tapšanje po ramenu" da će sve bit u redu

Nije da popujem i ja sam se jednom dosta dugo vozio bez rege i osiguranja ko da je to sitnica,dok me nije klepio jedan dan,al nisam dolazio kukat ni na jedan forum nego uzeo uplatnicu i platio kaznu,tak da ko se frajeriše nek bude frajer i kad treba odgovarat za to,a ne bit plačipička i skrivat se iza staroga,maloljetnosti itd.

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Zaustavili me bez vozacke!
« Odgovori #43 : 10 Svibanj, 2019, 15:09:48 »
Ja bi se rado skrival iza maloljetnosti, al kad sam ja maloljetan vozio 49ccm, to je bilo ranih 80tih godina proslog stoljeca i koliko god puta bio zaustavljen, nikad kazna, cak ni upozorenje, samo savjet da bas po gradu ne vozim na zadnjem iako su me drotovi zicali da ponovim da bolje vide. Onda sam sa 14 polozio teoriju sto je bilo dovoljno za 49ccm i to besplatno, u sklopu neke skolske akcije (1987 godina) i jedva cekao da me zaustave, tada to nije bila vozacka nego kartica na kojoj je pisalo da sam polozio za 49ccm. To kaj tomos ni bil regan ni osiguran nema veze, to se toleriralo tada. Strogi Centar ZG-a.


Malo se svijet promijenio od tada, jbg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
« Zadnja izmjena: 10 Svibanj, 2019, 15:16:31 3alfa3 »

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zaustavili me bez vozacke!
« Odgovori #44 : 10 Svibanj, 2019, 19:29:32 »
Bilo bi zanimljivo kad bi saznali kolika je kazna predlozena i kako je se proveo na kraju.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<