Tehnički kutak > Tuning 4T skutera

Aprilia SR MAX 125ie POLINI HIGH SPEED

(1/3) > >>

laci2607:
Skuter ima 8000 km, prije 100 km, promjenjeno ulje i filter ulja i stavljen Polini. Krajnja brzina prije 4000 km na putnom bila 127 kmh, proslo ljeto je to palo na 122 kmh. Ovu sezonu na 116 kmh.
Uz Polini su dosle rolice od 10g i 13.5g, stavljene su ove od 13.5g. Serijski su na skuteru bile rolice od 7,3g. Sa 13.5g je cijeli vario laksi od serijskog za 50g.
S Polinijem skuter popeglao rupu izmedu 80-100. Dobilo se i bolje ubrzanje. Krajnja nije dobivena, max 118 kmh. Na 10000 okretaja 113 kmh, lagana nizbrdica 10300 okretaja 118 kmh.
 E sad ili sam previse ocekivao ili da probam nekaj drugo. Ima li tko kakav prijedlog?

dacerovs:
Jesi remen promijenio?
Uglavnom, sportski vario na tim slabijim masinima ne donese vecu krajnju.
Cak sa serijskim nabere vecu krajnju al mu duze treba dok je sa Polini puno zivcaniji na ubrzanju i meduubrzanju i prije dode do svoje krajnje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Corector:
Vjerojatno ti se potrosio remen, nwma sta kilometri govore, to me zivcira na jebenim skuterima pogotovo ako si zestok triper

laci2607:
Remen je serijski, ko novi. I ja sam prvo pomislio na njega.  :dontknow:

dacerovs:

--- Citat: laci2607 - 28 Travanj, 2019, 18:09:55 ---Remen je serijski, ko novi. I ja sam prvo pomislio na njega.  :dontknow:

--- Kraj citata ---
Jesi mjerio sirinu remena?? Ne moze na 8tkm bit ko novi da ga jebes.
Na 10tkm je za zamjenu, na 12tkm je kriticno.
Al to sve zavisi kako ga vozis, jel u punom gasu non stop, jel konstantno hvatas krajnju gdje stignes i tako.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju