Tehnički kutak > Tuning skutera

sp50 07 sport/midrace savjeti

(1/26) > >>

SpEra:
Pozdrav ljudi. nov sam u skuter svijetu, i citam vec danima po forumu no i dalje neznam sta bi mi bilo najbolje poslozit na skut... dobio sam ga za male pare pa bi si ga poslozio cijelog od motora do ovjesa i farbanja. sad na skuteru je sve original,s time da su poskidane blokade, i neznam dal je dobra dizna unutra ni koje rolice bi trebale bit unutra(cemu sluzio ona cijev sto ide s auspuha na masinu,neka vrsta egra ili wtf? i dal se isplati to skinut za pocetak...). trenutno skuter vrti na 9k do nekih 25kmh , padne na 7.800 i onda to drzi do nekih 70 pa digne dire.
sad ja bi slozio nesto sto bi trpila seriska radilica ali neznam sta bi to bilo, sta je max. pa bi me zanimalo koj kit predlazete, kakav auspuh, i kakav setup prijenosa cca s obzirom da sam vec narucio multivar. karb bi uzeo 19/21 sta preporucite... i jos jedno pitanje bi se na takav setup isplatilo stavljat duze brzine primar sekundar?

PchelaUbica:
Ak citas vec danima mogo si skuzit da stavis drevo i 19 karb.
Yasuni Z,R,c16 koji oces. LV zx Tt. I motoforce radilicu za 500kn.  Na base bi ti iso 10 posto primar ili sekundar.

matija84m:
Dobro si pocel. Citanja nikad dosta. Tako ces najlakse slozit pilu a da ne ucis na svojim greskama. Stavljas samo provjereno dobre djelove po prihvatljivoj cjeni koji donose dobre rezultate. :icon_thumright:

shogun:
Za pocetak ti treba jedno 700€

Ta cijev sluzi da ne izgori katalizator

tdj595:
Ma kakvih 700 eura, to mozda za neki dosta jeben midrace...
3-3.5k moze slozit sport pro i neki pristojan auspuh i 21 karb...
A dobar base slozi za 2000kn na serijskoj radilici i karbu

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju