Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zasto su muskarci danas najvece picke?  (Posjeta: 4036 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Zasto su muskarci danas najvece picke?
« : 19 Travanj, 2019, 21:19:38 »
Nisam stigao pogledat fajt od prije par dana, pa evo sad prilike...

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2079760

OK, fokusirajmo se na ove picke iz auta sto snimaju. Idemo bit kulturni, kako to da nemaju solidarnosti, nekih moralnih vrijednosti da pomognu covjeku u nevolji, gdje balavac mlati starog cicu. Da barem doviknu nesto kako bi ga skinuli covjeku s kurca i mogu zapaliti dalje jer su na sigurnom, ovog drustvenog parazita i olosa majku mu j****. Cak prezirem vise takve pederske picke nego ovog olosa.
Jednom prilikom sam isao s frendom u megic (predvecer) , s bajsevima, i ja sam ostao cuvat pedaline, kad unutra neposredno nakon sto je usao lete stolice. Dodjem do ulaza, vidim frenda skvrcenog na podu i cipelari ga njih 5, onak fino u krug rasporedjeni, i uzmem ti ja bajs i odem do kioska kupit colu. Ovom prilikom pozdravljam ona 2 nokautirana i jednog sa slomljenim zubom koje je bozja ruka kaznila... od tad sam postao veliki vjernik jer ima boga. Molit cu se i za ove kurvinske čmrljavce bez osjecaja.
« Zadnja izmjena: 19 Travanj, 2019, 21:24:58 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Tihich

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: B.Poljice
  • Moj Skuter: Typhoon, Vespa lx
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Serijski
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #1 : 19 Travanj, 2019, 21:59:30 »
Kao prvo već smo drugo truli kao društvo,
Kao drugo ljudima je lakše snimat iz daljine i pravit se kao nije moja stvar,
Kao treće i najvažnije ako se umiješaš i nekom pomogneš i usput ubiješ boga u njemu, ti ćeš više nahebat nego on koji je nekog napao ima takvih primjera, radi takvih su zakoni i prilagođeni

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #2 : 19 Travanj, 2019, 22:03:41 »
Vidis po glasu da su to dva obicna nadrogirana pedercica koji bi popusili tom siledziji sa snimke za gram vutre.

Ne kuzim ni tog dedeka sta mu nije koljena barem propucao. Koji ce ti k**ra* utoka ak se neces bar obranit s njom. Dobro da mu ju nije oteo i izbrasnario ga do kraja
« Zadnja izmjena: 19 Travanj, 2019, 22:06:55 PchelaUbica »
:yamaha:

Offline TopPerfomance4

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1059
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Nrg
  • MojSetup: Tp black trophy,malossi multivar2k,Ditech linearna polutka
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #3 : 19 Travanj, 2019, 22:05:36 »
Nebi da više koga boli briga za drugim prođu ljudi ajde nije moja stvar neko će drugi

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #4 : 19 Travanj, 2019, 22:37:02 »
¸Ne kuzim ni tog dedeka sta mu nije koljena barem propucao.

Nesrazmjerna obrana, tako nesto..... Da je klinac imao gun, onda OK, al ovako ne. Taksist je to znao i zato nije jer bi ga morao robijat.  Takvi su zakoni u HR.

I onda se postavlja pitanje: zasto nije imao suzavac i pretjerao do krajnjih granica s njim? Za to nebi odgovarao  ;D

Offline Ivan031

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: FXR
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #5 : 20 Travanj, 2019, 08:40:24 »
Ne znaš tko je gluplji. Ovi što snimaju ili ovaj što udara 2 min, a nije ništa napravio..

Ima 23 godine, živi na grbi starog pa si može priuštit.. bit ce i on dedek  :laughing7:

Narod smo samo takav  :angry7:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #6 : 20 Travanj, 2019, 09:17:02 »
Drustvo je u k. vec dugo dugo. Svi i za sve situacije se vode onim samo da mene nitko ne dira i da mi je ok metar oko mene. A sto jr sve ostalo banana, nema veze. I to je prožeto kroz svaku poru našeg društva, od ovakvih slučajeva, izbora, posla, školovanja, svega.

Offline Tihich

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: B.Poljice
  • Moj Skuter: Typhoon, Vespa lx
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Serijski
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #7 : 20 Travanj, 2019, 10:03:45 »
Samo jedan od razloga zašto ljudi odlaze iz hrvatistana.

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #8 : 20 Travanj, 2019, 11:35:53 »
Ja sam imao sličnu situaciju di sam bio na parkingu King Krossa i di frajer sa Škodom Kutinske rege skoro pobere dedu od 60-70god i skoro ga ubio i ovaj se izdero na njega da mu pička materina bla bla bla i lik izađe iz auta cca 190+ visina i krenuo na dedu šakom direkt u glavu i bacio ga na pod i da ga doslovno ubije i usput mu arkadu razbio i krvav sav i ja dotrčim i j#bo sam majku krvavu tom liku i kazem mu odmah stari danas nije tvoj dan em što kamera sa stupa od pakringa direkt snima na sve tu nas i em sad ti zovem murju i onda se pravi frajer. Da kamere nije bilo tu dobio bi ti svoje da te u gepek strpam i bacim i tebe i tu tvoju trulu škodu u savu i lik da će na mene krenuti ja sam otvorio vrata od auta i izvuko van metalnu gedoru na nastavak i ajde da te vidim i klinac mu izašao iz auta i rasplakao se i tu sam stao...
Došla murja odmah zapisnik, ja sam svjedok i kamere nadzorne od King Krossa sve snimile...
Odmah se lik ispričao da je imao loš dan bla bla bla ja kazem sve razumijem da svi imamo loš dan i ludi od svega ali doslovno si ga skoro ubio i šta da je to moj otac bio? Znaš kako bi završio glupane? Tako da bi te nas 45 rasporili i pobacali te po gradu zagrebu da te nikad ne nađu! I to sve pred murjom bez grča... Reko kako te nije sram tuć dedu staroga koji ti otac može biti? Ajde da te napao pa di se branio i udario ga, sve to razumijem al da ga tako krvnički skoro ubiješ tu pred svima nama... Policija mi rekla imate pravo gospodine i hvala što se reagirali i zvali nas...

DA NE KAŽEM DA SU DEBILI LJUDI NA PARKINGU SVI GLEDALI I NITKO NIJE REAGIRAO I SAMO SU PROLAZILI KAO DA IH SE NE TIČE!!!! Narod je postao pička i klošari totalni. Sramota!!!!! Jedan drugome moramo pomoći jer drugačije nikako nejde i ne može se.

Ovog malog da sam ja vidio vrat bi mu zavrnuo pa nek se dođu žaliti roditelji , policija i sveti Petar.

Offline FeZox-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1156
  • Spol: Muški
  • *Nije brzina opasna vec budala za volanom
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: PIASPEEDY
  • Moja Kaciga: Rap Helmet
  • MojSetup: ima $e
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #9 : 22 Travanj, 2019, 20:41:08 »
bio sam da se ukine vojska jer predugo traje, taman kako sam srednju zavrsio te se godine ukinula
sad na povratku volio bih da se to vrati pod obavezno svima da vise nema p..... od muskaraca
*Fuckas krizu kad imas zizu

Offline Tihich

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: B.Poljice
  • Moj Skuter: Typhoon, Vespa lx
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Serijski
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #10 : 22 Travanj, 2019, 22:49:16 »
Nije više bilo smisla držati mlade ročnike, em su svaki dan išli u grad, svaki vikend doma, stražu nisu držali jer je to bilo preveliko opterećenje za njih a ako si ih malo stisnuo odmah su mame zvale zapovjednike da im se sineke zlostavlja.

Offline shogun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 585
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zg
  • Moj Skuter: runner 50 sp
  • Moja Kaciga: Shark Sqwal
  • MojSetup: 70cc jeftini
  • MojSpuh: stage 6 pro replica
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #11 : 23 Travanj, 2019, 01:25:52 »
Ja sam razmisljao da nadjem tog klinca pa da mu pokazem kako baustelac zbuka

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #12 : 26 Travanj, 2019, 16:19:02 »
Nije više bilo smisla držati mlade ročnike, em su svaki dan išli u grad, svaki vikend doma, stražu nisu držali jer je to bilo preveliko opterećenje za njih a ako si ih malo stisnuo odmah su mame zvale zapovjednike da im se sineke zlostavlja.
Uf kad se sjetim ja sam se bome nauživao straže da ti pamet stane,još po zimi na jebenoj buri,da se obučeš ko medved džabe ti,hladnoća ti uđe u kosti ko da si na Sibiru,još su nas ponekad peglali po 8 - 9 dana u komadu kaj baš i nije bilo po propisima,pod normalno je bilo 6 - 7 dana kaj je runda za profesionalnog vojnika,izdušiš fizički i psihički,2 sata straže,4 sata odmora,pa opet 2 sata straže,pa 4 odmora,i tak po 7 dana ili više non stop,još je sranje kaj je ovih 4 sata odmora efektivno sat i pol - 2 sata,jer prođe puno vremena na predaju smjene,onda gableci,wc i pranje,tak da na kraju kurca spavaš,da se možeš teleportirat sa stražarskog odma u krevet još bi bilo i dobro

Offline Tihich

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: B.Poljice
  • Moj Skuter: Typhoon, Vespa lx
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Serijski
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #13 : 26 Travanj, 2019, 21:20:57 »
Mi smo na izdvojenim stražama znali držat po 14 dana ali smjene 2/6, ovo je malo neobično da su ročnici držali više od 7 dana jer se OSu javljalo za svaku smjenu pa ne znam kako su to pokrivali

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #14 : 26 Travanj, 2019, 22:37:30 »
Pričao mi je frend kakve su imali straže, najveći problem im je bio jer im je marica rasla pokraj kućica di su sjemenke bacali iz vutre.

Dok drugi frend, njih su bas gazili. Al generalno, pojam nase vojske je jako nisko pao. Dobar dio poznanika koji nije bio za nikaki posao je osao u vojsku. O policiji da ne govorim.

Offline petarpan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 539
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #15 : 30 Travanj, 2019, 14:15:57 »
frendica mi se bas nedavno skinula sa ovog dobrovoljnog i kaze da je uzivala i da joj se nije dalo nazad.
A nije nikakav ekstrem, valjda je jednom u zivotu spavala van kreveta, ostalo kavice i setnjice, cak nije bila ni aktivna u sportu.
E jbo ti takvu vojsku

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #16 : 30 Travanj, 2019, 15:53:01 »
To ti je danasnja vojska. 2 mjeseca je rok. I upadaju svakakvi.
Kao sto ce ti solit pamet u prometu i pisat kazne likovi sa trogodisnjom skolom
:yamaha:

Offline Tihich

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: B.Poljice
  • Moj Skuter: Typhoon, Vespa lx
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Serijski
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #17 : 30 Travanj, 2019, 17:37:37 »
Sada ih tetoše jer je slab priljev kandidata i onda češ na kraju imat mekušce koji neznaju ni nos obrisat a kamoli pušku držat.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Zasto su muskarci danas najvece picke?
« Odgovori #18 : 10 Svibanj, 2019, 15:01:57 »
Mi smo na izdvojenim stražama znali držat po 14 dana ali smjene 2/6, ovo je malo neobično da su ročnici držali više od 7 dana jer se OSu javljalo za svaku smjenu pa ne znam kako su to pokrivali
Ne znam kak su pokrivali al znam da je kronično falilo stražara,jer stražarili smo mi koji smo ostali svih 6mj. u vojarni odnosno nismo dobili prekomandu,a kod nas nisu dolazili na prekomandu,onda kad oduzmeš one koje je "strah" dobiješ to kaj je bilo

Mada meni je ta straža bila dobra jer bi nakon te odrađene smjene išao na 5-7 dana doma dok je druga runda stražara odrađivala,i tak zadnja 3mj. roka,samo peglanje straže,više me bura ubila u pojam,i to najgore vrijeme od 12. - 3.mj.,cijela zima


Pričao mi je frend kakve su imali straže, najveći problem im je bio jer im je marica rasla pokraj kućica di su sjemenke bacali iz vutre.

Dok drugi frend, njih su bas gazili. Al generalno, pojam nase vojske je jako nisko pao. Dobar dio poznanika koji nije bio za nikaki posao je osao u vojsku. O policiji da ne govorim.
A bilo je kako di,nas su prva 3mj. drilali,ne sad baš brutalno al nije bilo zajebancije,mada sam se ja dva puta izvukao iz sranja,jednom sam skoro najebao jer je neki Oskar da me sjebe namjerno probušio gumu na kamionu dok sam ja "čuvao" vozni park(jbg spavao sam  ;D),dosta dugo se to povlačilo al na kraju nije bilo nikaj,a drugi put sam uhvaćen na straži,puška naslonjena na drvo 10 metara od mene dok ja jedem sendvič  ;D