Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nadrogirali mi komsinicu  (Posjeta: 6653 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #20 : 15 Travanj, 2019, 21:50:13 »
Ma ti amerikanci su najzatucanija nacija ikad, radim s njima na poslu redovito i nemam nis pozitivno, cast izuzetcima...

Sto se tice djece, batinu nikad nisam opravdavao niti cu, nije to odgojno sredstvo nego nacin da se debili iskaljavaju nad djecom. Koliko sam puta vidio roditelje sto su tukli djecu do ibera pa su ssd najveci klosari, a djeca prema kojima su roditelji bili strpljivi postigli su nesto u zivotu. Opet nije pravilo ali jako ovisi o karakteru djeteta kakvo ce biti (ne o batinama).

Dosla su neka cudna vremena, istina, samo ne smije se zaboravit da nisu svi takvi..
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #21 : 15 Travanj, 2019, 22:32:26 »
Svi se furaju na slavu, a pol ih nema ni za kavu :laughing11:

Ako u mladosti ne naučiš cijenit novac, nećeš nikad. A najočitiji primjer tome su oni što uzmu Samsung galaxy S15, hvala Bogu, ne uzmu ga oni, uzmu ga roditelji na 126 rata + dignu još nenamjenski kredit, konačno skupe tih 1000€ jel i hvala Bogu, ko ga je vidio stavit u maskicu ili neda Bog, zalipit tempered glass. Šta vam je?!?!?!

Još da mu se ljudi rugaju što je zalijepio tempered glass ??? i onda hvala Bogu, za 3 dana, mobitel na njuškalu "prodajem galaxy S15, star 2 dana, razbijeni ekrani, al sve radi! Stanje ko novo!", a mobitel izgleda ka da je prošao 20 kemoterapija, ka da su ga ISIL-ovci mučili godinama...

Život na grbači roditelja. Majka i otac rintaju za neku siću, al hvala Bogu, moraju ti kupit najnoviji mobitel, najnovije patike (one ispod 1000kn niti ne gledaju), svaki dan ti moraju ostavit novaca za 2-3 kave, drogiranje, opijanje, jel... ako izađeš u klub popit piće, ljudi ti se rugaju, trebaju ti minimalno 2 boce žestokog bit na stolu, bez obzira šta si već zadužen na 100 strana. Šišanje? Ko se vidio normalno ošišat? Još će ti se drugi rugat ako se normalno ošišaš, to mora bit neka uber cool frizura kakvu neki fudbaler fura, jel... predaješ molbe za posao, ponude ti posao za početnu mjesečnu plaću 6000-7000kn "a malo mi je to, ne planiram ja radit ispod 10t kn", bez obzira šta nit sam ikad išta radio, nit išta razumim, iz principa neću radit ispod 10t kn. Ža mi je te mladosti s čime je sve opterećena.

Onda napuniš 25-30 godina, nađeš isto tako neku šta nit je radila ikad išta, nit će radit ikad išta, šta isto ne kuži ništa ka ni ti, napričaš joj razno razne bajke. Napraviš joj dite.

E, onda na scenu nastupa život i opali ti jednu pleščurinu kad kreneš listat cijene stanova i naiđeš na neki šta se prodaje za 101 000€ i shvatiš da si kratak za 100 500€. Al jbg. već si napunio 30 i koju godinu, radno iskustvo 0, volja za radom 0, znanje 0, nove generacije dolaze, neće te više ni svako uzet za radit, onda prihvaćaš bilo šta.

Odričeš se skupe obuće, odjeće, mobitela, izlazaka i svega i postaješ socijalan slučaj. Čekaš da starce strpaš u dom kako bi mogao uselit u njihov stan. Tako bi izgledala jedna tipična priča mladića iz Splita.

Sve stoji al malo je jedan dio šupljikav, fali ti 2-3-4 dijete, a onda kad doplatak od prvog prođe onda i peto.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #22 : 16 Travanj, 2019, 08:19:49 »
Sve stoji al malo je jedan dio šupljikav, fali ti 2-3-4 dijete, a onda kad doplatak od prvog prođe onda i peto.

Da, da, da :toothy12:

I onda kad naprave 5 djece, onda u novine i na tv odma humanitarna akcija, socijalni slučaj, samohrana majka, otac ne plaća alimentaciju, žele ih iseliti iz stana jer nisu platili zadnjih 86 stanarina... Tipična hrvatska priča.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #23 : 16 Travanj, 2019, 08:26:49 »
U tom slucaju postanes rom i pjevas, "ne moze nam nitko nista, jaci smo od sudbine"
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #24 : 16 Travanj, 2019, 08:39:44 »
I vices na mikrofon: Kupimoo staroo zeljezoo, kupimoo starooo zeljezo,  starreee kaaaaadeee, stare akumulaaaaatoreee, stareeee peciiiiii, kupiiiiimooo!
:yamaha:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #25 : 16 Travanj, 2019, 08:41:50 »
Umjesto "kupimo" po najnovijoj verziji vele "beremo".

Vrh danasnje mladezi je kad lijepa curica zavrsi s njim khm
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #26 : 16 Travanj, 2019, 08:50:08 »
Sve stoji al malo je jedan dio šupljikav, fali ti 2-3-4 dijete, a onda kad doplatak od prvog prođe onda i peto.

Da, da, da :toothy12:

I onda kad naprave 5 djece, onda u novine i na tv odma humanitarna akcija, socijalni slučaj, samohrana majka, otac ne plaća alimentaciju, žele ih iseliti iz stana jer nisu platili zadnjih 86 stanarina... Tipična hrvatska priča.


Gledam nekidan onu emisiju s Mineom što obnavljaju. Tak sam se naživciro da sam odlučio opet ne gledat telku sljedeće 2 godine.

Samohrana majka, kćer 22 godine, sin 18 i drugi sin 16 godina. U kući krš do plahona, u dvorištu šikara i gladni su.
 
Pa pi**a vam, kakva sirotinja, ja tu vidim 4 radno sposobne osobe. Ak niš drugo, sezona na moru. Nema šanse da bi im pomagao nešto, ak ništa drugo, zbog krša.

Offline road_runner

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: SR 50 r
  • Moja Kaciga: IXS HX 246
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #27 : 16 Travanj, 2019, 21:30:42 »
E ta emisija i mene naživcira  :angry7: baš me zanima kako je nakon recimo godinu dana  :dontknow: opet rupčaga ko i prvi put

Offline AnteLo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #28 : 03 Siječanj, 2020, 15:52:45 »
Znam da je stara tema ali mora da gledaš najgore primjere, trenutno sam 1.srednje (industriska/tehnička) i jednostavno nije tako
U 8.r su pušile dvije cure jer su htjele bit "kuuul" al na kraju su ih samo kolege ispljucali
U mom razredu ima nas par koji volimo motore/aute i ima nas par koji volimo brodove, ostatak igra igrice (i 90% takvih još nešto trenira sa strance)

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #29 : 03 Siječanj, 2020, 16:34:03 »
Znam da je stara tema ali mora da gledaš najgore primjere, trenutno sam 1.srednje (industriska/tehnička) i jednostavno nije tako
U 8.r su pušile dvije cure jer su htjele bit "kuuul" al na kraju su ih samo kolege ispljucali
U mom razredu ima nas par koji volimo motore/aute i ima nas par koji volimo brodove, ostatak igra igrice (i 90% takvih još nešto trenira sa strance)
Mali imas ti jos dosta toga proci, mlad si :glasses9:
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline Danijel4x4

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 192
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runnerče
  • Moja Kaciga: Šomy
  • MojSetup: Svasta pomalo
  • MojSpuh: R
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #30 : 03 Siječanj, 2020, 16:51:58 »
Znam da je stara tema ali mora da gledaš najgore primjere, trenutno sam 1.srednje (industriska/tehnička) i jednostavno nije tako
U 8.r su pušile dvije cure jer su htjele bit "kuuul" al na kraju su ih samo kolege ispljucali
U mom razredu ima nas par koji volimo motore/aute i ima nas par koji volimo brodove, ostatak igra igrice (i 90% takvih još nešto trenira sa strance)
Mali imas ti jos dosta toga proci, mlad si :glasses9:
Nemoj tako sa nama mladima... i ja sam nedugo bio 1. srednje....prije nekih.....22 godine  :binkybaby:
Kažeš da sam plitak, glupačo ne seri, dala si mi pizde jer se vozim na Gileri

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #31 : 03 Siječanj, 2020, 16:56:00 »
I nisi se nista opametio jel :laughing7:
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline Danijel4x4

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 192
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runnerče
  • Moja Kaciga: Šomy
  • MojSetup: Svasta pomalo
  • MojSpuh: R
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #32 : 03 Siječanj, 2020, 16:56:36 »
ne vidim zasto bih  :dontknow:
Kažeš da sam plitak, glupačo ne seri, dala si mi pizde jer se vozim na Gileri

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #33 : 03 Siječanj, 2020, 17:12:28 »
Ko je vidio bit normalan?
:yamaha:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #34 : 03 Siječanj, 2020, 17:46:54 »
Znam da je stara tema ali mora da gledaš najgore primjere, trenutno sam 1.srednje (industriska/tehnička) i jednostavno nije tako
U 8.r su pušile dvije cure jer su htjele bit "kuuul" al na kraju su ih samo kolege ispljucali
U mom razredu ima nas par koji volimo motore/aute i ima nas par koji volimo brodove, ostatak igra igrice (i 90% takvih još nešto trenira sa strance)

Pohvalno je i lijepo da ima takvih sredina. Odakle si?
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #35 : 03 Siječanj, 2020, 17:58:32 »
U 8.r su pušile dvije cure jer su htjele bit "kuuul" al na kraju su ih samo kolege izšpricali

 :blowjob1: :blowjob1: :upsopetja:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline AnteLo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #36 : 04 Siječanj, 2020, 16:08:41 »
Znam da je stara tema ali mora da gledaš najgore primjere, trenutno sam 1.srednje (industriska/tehnička) i jednostavno nije tako
U 8.r su pušile dvije cure jer su htjele bit "kuuul" al na kraju su ih samo kolege ispljucali
U mom razredu ima nas par koji volimo motore/aute i ima nas par koji volimo brodove, ostatak igra igrice (i 90% takvih još nešto trenira sa strance)
Mali imas ti jos dosta toga proci, mlad si :glasses9:
lmao slažem se potpuno

Znam da je stara tema ali mora da gledaš najgore primjere, trenutno sam 1.srednje (industriska/tehnička) i jednostavno nije tako
U 8.r su pušile dvije cure jer su htjele bit "kuuul" al na kraju su ih samo kolege ispljucali
U mom razredu ima nas par koji volimo motore/aute i ima nas par koji volimo brodove, ostatak igra igrice (i 90% takvih još nešto trenira sa strance)

Pohvalno je i lijepo da ima takvih sredina. Odakle si?

vukojebina zvana Šibenik