Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nadrogirali mi komsinicu  (Posjeta: 6651 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Nadrogirali mi komsinicu
« : 15 Travanj, 2019, 10:00:02 »
Prije nekih god. dana, dospjela nova komsinica u ulicu, ima 16 god., kulturna i fina uvijek. Kad danas saznam zasto je stigla murja i hitna preksinoc u 1h noci. Neka 2 mamlaza je predozirali, jos je nisam vidio, a strazarim na kapiji, mozda je sram? Ja znam da je to svakodnevica, ali neces mi u ulicu pi*ka ti materina, nisam se bezveze naoruzao...

Pa sta je ovo ljudi moji, nitko vise ne vozi skuterce, sad za krizmu nisam utopio niti jednog, svi se samo pucaju da bi im zivot bio ljepsi, zar su toliko napaceni i jadni? Zar je danasnji zivot nezamisliv bez toga, kemije, lijekova i filtera?  Najjace kad je ozenjena zena opalila selfi na koncertu i rodjenoj materi salje dvadesetu sliku, pa j#bo te otac...

Evo mali komsija kad je krenuo u 8 raz. ostavio se dugogodisnjeg sviranja na violini, ostavio se sporta, rekoh znam sta se se sprema. Danas, jebe, pije i pusi (odmah na vutru) i jos razmislja da ostavi skolu. Pa daj ostavi nesto i za kasnije jbt, pomalo j#boga, kemiju i lijekove ces ionako vjerojatno trebati kad ti propisu... Jbg, ja sam sarkasticno to promovirao u temi koje rolice i federe stavit, aludirajuci na danasnje stanje, mozda je doslovno shvatio :icon_scratch:

Sinoc imao goste, dosao bivsi komsija s djecom, mala taman punoljetna, i pokupi se nakon 20min gledajuci i ne dizuci glavu od mobitela (kako se nije udarila od stok kojeg mi je pur pjena jace izbacila i onu krnjavu stepenicu nije mi jasno), nisam je stigao ni odmjerit posteno, a mali ide u 1 srednji, ofarbao kosu onako djelomicno pa izleda ko prepelica. Reko sta ima, s cim se zanimas u slobodno vrijeme, jel pratis akcije alata u Lidlu... crknut ce ti zarulja kad tad.... nisam dobio konkretan odg.

E da, bila je jos neka komsinica pristigla prije 3 god., ali je nestala. Cim je dosla, odmah se skompala s jednookim prosjacima iz geta...

Samo mi nemoj u ulicu, inace cu i ja pocet prodavat...

« Zadnja izmjena: 15 Travanj, 2019, 10:06:44 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline shogun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 585
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zg
  • Moj Skuter: runner 50 sp
  • Moja Kaciga: Shark Sqwal
  • MojSetup: 70cc jeftini
  • MojSpuh: stage 6 pro replica
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #1 : 15 Travanj, 2019, 10:36:56 »
Ima li tu mjesta za mene

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #2 : 15 Travanj, 2019, 10:55:27 »
Ma oslo je sve u k. Roditelji odgajaju nesposobnjakovice ili su opet prestrogi i kad djeca odu s lanca, ode sve u k.

Danas u skoli ucitelji isto nista ne smiju, djeca se sprdaju s njima a roditelji samo spominju tuzbe i ustanove. Mi dok smo isli, prvo sam dobio u skoli a onda i kod kuce.

Nije mi ni palo farbat se, nisam nikad ni pitao za to jer sam znao da ce mi to bit izbijeno iz glave.

I ovo za alat je tocno, klinci zavrse sresnju, neznaju zamjenit zarulju. Pricao mi je poznanik, ima majstore na praksi. Kaze jbt neznaju poslagat kljuceve po brojevima. Pa tko ce njih zaposlit?

Offline TopPerfomance4

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1059
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Nrg
  • MojSetup: Tp black trophy,malossi multivar2k,Ditech linearna polutka
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #3 : 15 Travanj, 2019, 12:46:38 »
Danas ti svako ima svoj moral i ne smiješ se u njega mješati znaš mada smatram da su sve to opravdanja da se čovijek ne želi mjenjati neke stvari u životu

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #4 : 15 Travanj, 2019, 13:09:34 »
Uvijek je bilo debila i bit ce, djeca odrastu kad tad pa ko je pametan sam skonta neke stvari, a ko je glup ostane debil do kraja zivota

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #5 : 15 Travanj, 2019, 17:14:09 »
Reko sta ima, s cim se zanimas u slobodno vrijeme, jel pratis akcije alata u Lidlu... crknut ce ti zarulja kad tad.... nisam dobio konkretan odg.

:laughing7:

Al ti to ne odgovara Mrale? Šta se manju ljudi razumiju u skutere i šarafljenje, bit će više posla za tebe.
« Zadnja izmjena: 15 Travanj, 2019, 17:38:20 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline roc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 589
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Hyosung gt250
  • Moja Kaciga: Nolan
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #6 : 15 Travanj, 2019, 17:19:39 »
Koji kvart?

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16861
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #7 : 15 Travanj, 2019, 17:57:24 »
Sta ti nije jasno

Danas su djeca odhranjena a ne odgojena. Nesamostalni su i nesposobni za zivot, nezna si jesti skuhati, nezna si ves oprati, travu pokositi ili pocistiti kaj je to. To ej sve praksa mutavih balavaca kojemu su mam i tata rivali u ruke tablete i playstatione samo da si ih skinu sa kare. Naravno da su klosari interesantni kad si sam sebi dosadan. Aj ih pitaj koji imaju hobi i cime se bave pa da vidis cuda od odgovora. Ja sam sa 14 godina radio preko ljeta, razvozio na skuteru papire kao kurir, sa 16 radi na fusu struju i motore na servisu itd. Tako da sam imao i para i vidio sam nesto oko svoje guzice a ne ove budaletine beskorisne i depresivne samo cik alkohol i plandovanje.
LEZIHLEBOVICI
I taj bu delal za tebe i placal doprinose da tebi bude dobro u penziji. Mos mislit, bagra nesposobna.

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #8 : 15 Travanj, 2019, 18:52:47 »
Nisu kriva djeca. Krivi su roditelji. Cast iznimkama ali su rijetkost jer je okolina takva zatrovana. I lakse je bit los nego dobar.
A situacija je takva da starci ganjaju karijeru i posal a djecu im odgaja neko drugi. Svoju djecu jedva da vide jer je poso bitan i pare.
A rezultat nebrige izgleda tako u drogu i alkohol cigarete........
« Zadnja izmjena: 15 Travanj, 2019, 18:59:15 matija84m »
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16861
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #9 : 15 Travanj, 2019, 20:20:42 »
djeca su skoro punoljetna i jesu kriva koliko i roditelji
i prije su ljudi naganjali posao i radili puno pa je hrpa ljudi normalna ispala, to je nemar nebriga i linija manjeg otpora.
Objasnimi kak ti si djete s 18 godina nezna oprat ves i skuhat jelo?

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #10 : 15 Travanj, 2019, 20:26:31 »
Svi se furaju na slavu, a pol ih nema ni za kavu :laughing11:

Ako u mladosti ne naučiš cijenit novac, nećeš nikad. A najočitiji primjer tome su oni što uzmu Samsung galaxy S15, hvala Bogu, ne uzmu ga oni, uzmu ga roditelji na 126 rata + dignu još nenamjenski kredit, konačno skupe tih 1000€ jel i hvala Bogu, ko ga je vidio stavit u maskicu ili neda Bog, zalipit tempered glass. Šta vam je?!?!?!

Još da mu se ljudi rugaju što je zalijepio tempered glass ??? i onda hvala Bogu, za 3 dana, mobitel na njuškalu "prodajem galaxy S15, star 2 dana, razbijeni ekrani, al sve radi! Stanje ko novo!", a mobitel izgleda ka da je prošao 20 kemoterapija, ka da su ga ISIL-ovci mučili godinama...

Život na grbači roditelja. Majka i otac rintaju za neku siću, al hvala Bogu, moraju ti kupit najnoviji mobitel, najnovije patike (one ispod 1000kn niti ne gledaju), svaki dan ti moraju ostavit novaca za 2-3 kave, drogiranje, opijanje, jel... ako izađeš u klub popit piće, ljudi ti se rugaju, trebaju ti minimalno 2 boce žestokog bit na stolu, bez obzira šta si već zadužen na 100 strana. Šišanje? Ko se vidio normalno ošišat? Još će ti se drugi rugat ako se normalno ošišaš, to mora bit neka uber cool frizura kakvu neki fudbaler fura, jel... predaješ molbe za posao, ponude ti posao za početnu mjesečnu plaću 6000-7000kn "a malo mi je to, ne planiram ja radit ispod 10t kn", bez obzira šta nit sam ikad išta radio, nit išta razumim, iz principa neću radit ispod 10t kn. Ža mi je te mladosti s čime je sve opterećena.

Onda napuniš 25-30 godina, nađeš isto tako neku šta nit je radila ikad išta, nit će radit ikad išta, šta isto ne kuži ništa ka ni ti, napričaš joj razno razne bajke. Napraviš joj dite.

E, onda na scenu nastupa život i opali ti jednu pleščurinu kad kreneš listat cijene stanova i naiđeš na neki šta se prodaje za 101 000€ i shvatiš da si kratak za 100 500€. Al jbg. već si napunio 30 i koju godinu, radno iskustvo 0, volja za radom 0, znanje 0, nove generacije dolaze, neće te više ni svako uzet za radit, onda prihvaćaš bilo šta.

Odričeš se skupe obuće, odjeće, mobitela, izlazaka i svega i postaješ socijalan slučaj. Čekaš da starce strpaš u dom kako bi mogao uselit u njihov stan. Tako bi izgledala jedna tipična priča mladića iz Splita.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline TopPerfomance4

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1059
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Nrg
  • MojSetup: Tp black trophy,malossi multivar2k,Ditech linearna polutka
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #11 : 15 Travanj, 2019, 20:34:18 »
Dosta stvari šta ste rekli je na mistu na kraju dana ti ljudi nisu sposobni za život kamoli za neke više ozbiljne faze života

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #12 : 15 Travanj, 2019, 20:48:57 »
Reko sta ima, s cim se zanimas u slobodno vrijeme, jel pratis akcije alata u Lidlu... crknut ce ti zarulja kad tad.... nisam dobio konkretan odg.

:laughing7:

Al ti to ne odgovara Mrale? Šta se manju ljudi razumiju u skutere i šarafljenje, bit će više posla za tebe.

Mrale ima posla uvijek za sve, a hobi i kad nesto volis je drugo.

I daj mi obrazlozi zasto si simpatizirao Suhog u onim nasim glupiranjima? To zaboravim uvijek pitat.
« Zadnja izmjena: 15 Travanj, 2019, 21:05:08 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #13 : 15 Travanj, 2019, 21:17:37 »
Neka 2 mamlaza je predozirali, jos je nisam vidio, a strazarim na kapiji, mozda je sram?

Ček, kako misliš da su je mamlazi predozirali? Valjda se sama predozirala?

I daj mi obrazlozi zasto si simpatizirao Suhog u onim nasim glupiranjima? To zaboravim uvijek pitat.

Bata Zvonac je ljetovao kod mene u Splitu prošlo ljeto, pa mi je pričao hvalospjeve o Suhom. Ubedio me da je Suhi pozitivac :frajer:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #14 : 15 Travanj, 2019, 21:29:28 »
Klinka je bila povodljiva, a frendici su jos dali vise nego sto su trebali, a na pocetnike treba ipak paziti jer ne reagira svatko jednako.

Kakve veze ima pozitivac, jel to znaci da sam ja negativac? :D
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #15 : 15 Travanj, 2019, 21:33:18 »
Kad vidis samo nas tv program i sta se sve vrti po njemu ondda znas koliko nam jer narod u kur*u i na sta se pali i s cim se ispunjava.  Naravno tv rasporedi i to sve sto se emitira se prilagodava vecini i njihovom ukusu i nacinu razmisljanja.
Pocevsi od one glupe reklame za bobi  s onim riđijem , retardirano do bola.  A tek one emisije super par, genijalci i picke, gospodin savrseni i ostala sranja.
Pa gori smo neg amerikanco boktej#bo.
:yamaha:

Offline TopPerfomance4

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1059
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Nrg
  • MojSetup: Tp black trophy,malossi multivar2k,Ditech linearna polutka
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #16 : 15 Travanj, 2019, 21:38:16 »
A nismo mi stigli još da amerike ali blizu smo jako

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #17 : 15 Travanj, 2019, 21:44:18 »
Kad vidis samo nas tv program i sta se sve vrti po njemu ondda znas koliko nam jer narod u kur*u i na sta se pali i s cim se ispunjava.  Naravno tv rasporedi i to sve sto se emitira se prilagodava vecini i njihovom ukusu i nacinu razmisljanja.
Pocevsi od one glupe reklame za bobi  s onim riđijem , retardirano do bola.  A tek one emisije super par, genijalci i picke, gospodin savrseni i ostala sranja.
Pa gori smo neg amerikanco boktej#bo.

E Mrale, jucer pogledao malo lokalni TV program nakon ne znam koliko godina, plus one reklame, j#bote koje trovanje i silovanje masti u mozgu, nesvjesno upijas samo tako...
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #18 : 15 Travanj, 2019, 21:47:11 »
Uzas. Ne gledamo ga bas zato jer nemas sta gledat na njemu. Al kad razmislis.pa nebi se emitiralo da nema gledanosti od vecine naroda..  Znaci pripadamo manjini.

:yamaha:

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Nadrogirali mi komsinicu
« Odgovori #19 : 15 Travanj, 2019, 21:49:07 »
Klinka je bila povodljiva, a frendici su jos dali vise nego sto su trebali, a na pocetnike treba ipak paziti jer ne reagira svatko jednako.

Kakve veze ima pozitivac, jel to znaci da sam ja negativac? :D

Neka se predozirala, ništa bolje i nije zaslužila.

Ti i Suhi ste ko jin i jang :frajer: ako je on ona bijela površina, znači da si ti crna. Morat ću konzultovat batu Zvonkeca, možda je promijenio mišljenje!
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!