Tehnički kutak > Tuning skutera

Yam XMax250, ćok, i okolica..

(1/6) > >>

sttipe:
Pozdrav, dal mi netko zna reći kako biti siguran pri kupnji ćoka za skuter. Karburator, mislim da je Keihin, po slikama mi se čini dosta ovih kineskih da bi mogli pasat. Piše da je19 i nešto milimetara onaj dio di je o ring, i to bi bilo tu negdi po mjeri o ringa mog skutera..
E sad dubina???
Na mom je pukla jedna od 3 one nožice, koje drže mesingani valjak sa iglom.
Vuka mi je falš zrak priko ćoka, i iša sam stavit o ring malo deblji...
Jbga..
Sad je zategnut do kraja, i nataknut da bude stalno zatvoren.
I ištekan..
Ali mi sad radi ok motor, kad malo odradi, a prije je na ćoku iša sam, a kad zatvori, brljavija bi minimum..
Nadalje me zanima kakva je razlika "bijelog", i nekih drugih, koliko tipova ima, jesu samo ta 2 ili ima više tipova.
Ima netko preporuku koji kupit, i odakle?
Hvala..

sttipe:
tcf locations near me

dacerovs:
Ma isti su kineski, takvog imam u steku.
Pase cok i sa kineske verzije CVK Keihina.
Duljinu rada coka stelas tako da mu tijelo zaserafljujes, onda mu smanjujes vrijeme rada, kad ga odserafljues produljujes vrijeme rada na coku.
Bitno je i ocistit karb i provjerit sve da te ostale komponente u njemu ne zezaju, propusi ga dobro kompresorom.

Cok imas na ebayu za 10$ otprilike ili kupis preko ScooterAttacka, MS trgovine i slicno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

sttipe:
Hvala na odgovoru.
Kineska verzija cvh keihina, se navodi kao Linhai, Vog, i sl.?
Baš sam to pitao, jer sam viđao navedeno, Linhai, Vog, (i YP??), i nisam znao odnosi li se to YP, na ove Yamahine mašine, ili na neke kineske kopije, i oće li mi valjati. Tražio sam i gumu usisnog koljena ali sam vidio da taj Linhai ima kolino s prirubnicama i o-ringom na obe strane, znači drugačiji karburator...

sttipe:
Našao sam na talijanskom ebayu, baš linhai, vog, ali piše i majesty, yp250, cvk 22-32...
Uzea sam odma 2.
Nema godina da mi je jedan lokalni meštar krpija ovaj sadašnji.
Minja u njemu neke "tablete"..
Sadašnji je radio do prije koji dan,( radi i sad ali je slomljena 1 od 3 nožice, šta valjčić drže), ali je njegova "elektrika" bucala iskru, i rad motora.
Tek kad sam ga išteka dobija sam pravilne otkucaje iz motora bez brlj-brlj, varijacija..
Ka stari dizel taka-taka.. Samo šta malo smrdi nesagoreno gorivo... :sad1:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju