Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kaze lik da mu blokada vise ne radi  (Posjeta: 2558 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Kaze lik da mu blokada vise ne radi
« : 03 Travanj, 2019, 11:44:12 »
I tako, veli nakon 3 god. blokada prestala radit...




I tako kroz pricu skuzim da su mu crkli namotaji i da je majstor to sve izmjenio i VRATIO SVE KAKO JE BILO. Radi se o Stalkeru 97, 1vl i to je prvi put da su zveknuli.
j#bo ti isus krist majku u picku pa sve se lomi preko mojih ledja, da vas j#bo isus koji tako radite mutavo i preko kurca, a ovaj kananoicki hrist je spojio na bijelu zicu A BILA JE NA CRVENOJ, i jos mu strse licne sa strane pa ako se dodirnu sa zelenom zicom u kojoj je 250V, eto crkavanja svega i svacega. I onda sam ja prvi na meti :toothy10:

1. Stvar, odjebite s tim da namotaji crkavaju zbog blokade. Nakon sto se educirate da se blokada ne spaja na namotaje, nego na impulsator, nezavisni senzor od namotaja, onda ce stvari postati malo jasnije.

2. Stvar, kao sto znate njuskati po oglasima i zvati mene, buraze i 20 frendova ne bi li se isciganili za 5kn manju cijenu skutera, isus vas blagoslovio, isto se tako raspitajte koliko cesto namotaji crkavaju sami od sebe na skuterima koji nemaju blokadu na PIAGGIO/GILERA/DERBI/VESPA masinama.
Oces da ti skratim, da je to mana na tim skuterima i crkne im visokonaponski namotaj, ista stvar vrjedi i za bobinu.
Ostali proizvodjaci nemaju tih problema, pitaj se zasto, i krista mu, pitaj se zasto nikad ne bi crklo da si stavis cdi i bobinu od yamahe, peugeota, honde, kymca, syma na PIAGGIO/GILERA/DERBI/VESPA


I jos jedna stvar, kad se stavi drugi auspuh, postoji mogucnost da brzina s blokadom nece vise biti konstantna, NE, to jebeno nije do blokade.


I daj da odradim jednu skidacinu s kurcine.
Znaci kad imas elektronsku blokadu, i ona dok je iskljucena, ona je fizicki odspojena od svega (otoci na tridesetogodisnji studij za diplomiranog prekidaca da se shvati sta radi prekidac).
A kad je ukljucena, retardira paljenje, odnosno kad IZRADJUJES cdi, na jednostavan nacin mozes retardirati paljenje.



Ali jebiga, dobar glas se jebeno sporo siri, nakon tisuca napravljenih blokada i na stotine ugradjenih, valjda imam nekog iskustva u picku materinu, nenadjebivog jel.


I pozdrav kurvama kojima sam izasao u susret i ostavio blokadu gore (to ti je ona sema kad pokusas, i staliras i da ne skidas sve, izgubis pun k**ra* vise vremena, on ce to rijesiti prvom prilikom od ocoglednih problema sto ima pa ce doci da se lijepo podesi na ispravnu masinu) jer su mi dosli sa takvim sj#botinama od skutera i ugradio sam im blokade i nikad se vise nisu vratili, valjda ih nisu ni poservosirali (crknut cok, raspadnut vario u prjenosu, totalno rastelan karb s falsevim itd) pa ti ustelaj nesto na skuter koji se malo ponasa ovako malo onako da to radi lijepo, ugladjeno i stabno, kompromisno.




Kako bi odradio daljnu skidacinu s kurcine pitajte sto vas jebe glede tih blokada.
« Zadnja izmjena: 03 Travanj, 2019, 12:41:37 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Kaze lik da mu blokada vise ne radi
« Odgovori #1 : 03 Travanj, 2019, 12:00:45 »
Cuje se dobar glas daleko,i preporucit cu tvoju blokadu(i ostale usluge,ali sad se radi o blokadama)jer je meni osobno na 3 skutera radila izvanredno i nikakvih problema nije bilo.Od toga dva midracea sa 15ks ili vise i gle cuda ide 45km/h i prolazi tehnicki.

Budala je uvijek bilo i biti ce,tako da se ne sekiraj...najbolje bi bilo da za 100kn prodas blokadu,ugradis i jos im budes cijelogodisnja podrska,pa cak i za stvari koji nemaju veze sa blokadom!

A sad sunac ti j**** slozi covjeku kad si mu prodao gnoj koji mu je strgao zadnju lijevu plastiku!
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Kaze lik da mu blokada vise ne radi
« Odgovori #2 : 03 Travanj, 2019, 12:32:15 »
 Nista ovo ne valja ko ti je ovo radio?  ;D

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kaze lik da mu blokada vise ne radi
« Odgovori #3 : 03 Travanj, 2019, 12:46:13 »
Okidac je bio 18 brutalno maltretirajucih poziva da bi se ovo g#vn% dovezlo.

1. E ja bi doso tada
2. E ne mogu tada
3. E mogu tada
4. E ipak ne mogu
....
Mogu iskljicivo onda kada ti ne mozes
.........

Ti mater ovaj je se provukao samo jer sam mu odlucio izac u susret od prije jer sam "kriv", ali nakon 3 poziva sve blokam jer je sasvim dovoljno za bilo kakav dogovor.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline lju989

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čakovec
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Gianneli Rekord
Odg: Kaze lik da mu blokada vise ne radi
« Odgovori #4 : 03 Travanj, 2019, 13:13:12 »
korektor, hvala najviše na ovim objašnjenjima, ja sam el. blokadu davno napravio, korištena je samo za tehnički pregled, i naravno 2 put u 8 godina koliko je kod mene runner crkli meni namotaji....mislim blokada sjebaše namotaje pa izbacim sve van....i sad vidim objašnjenje, idem odmah natrag gore stavljat.... :headbang: