Općenito > Oprema

Zelim topli zrak u kacigi!!!

(1/2) > >>

Corector:
S obzirom da se volim voziti i po noci, u zadnje vrijeme imam velikih problema s prodorom svjezeg (i hladnog) zraka u kacigu, do nekih 80kmh je jos dobro, ali me brine kad idem 81kmh...

Ulazak zraka u kacigu se manifestira kao ventiliranje od brade prema celu, i tako sam pokusao nesto napraviti pa sam s izolirkom sprijecio propuh, medjutim ima ga jos...


I to mi jebe sinuse, odmah mi se zacepi nos jer se sve ohladi i stegne, kao radilca u skrinji. I onda ti lijepo uzmem tus s vrlo toplom vodom, i metodom prskanja iznad sinusa prosirim te kanale i disem ko car.



Sve je ovo nebitno, glavno pitanje slijedi. Zelim topli zrak u kacigi dok je vani hladno.
Gruntam da rastavim kacigu gdje je usis zraka, i ugradim foliju koja je grijac, izvedem kabel iz kacige i steknem si na dvokotaca. Jos metnem nekog mentola i evo inhalacije dok se vozis...

Ili ima neko gotovo rijesenje jer ja cu ovo napravit!

shogun:
Imaju kinezi ventilatore koje stavljas ispod msjice kad radis u ekstremnim uvjetima

Deki.:
Plastično crijevo od podnog grijanja prije termostata spojit preko špine iliti slavine da reguliraš protok.
Sve to lijepo uglavit u stiropor kacige i topla glava

PchelaUbica:
Stavis brzu spojnicu na kacigu i to crevo koje ce bit ustekano pod sicem i samo se pristekas

JogFromYamaha:
jedino sta ja vidim kao stvarna opcija je da si namontiras vjetrobran i izbusis plastike tako da ti s vruceg kilera puse topli zrak izmedu vjetrobrana i tebe

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju