Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: HECHT 59399 ELEKTRIČNI QUAD 2,2kW  (Posjeta: 6576 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline du_vlaho

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Workshop385 YT
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Na 4 točka
  • Moja Kaciga: Homologirana
  • MojSetup: Ima rikverc
  • MojSpuh: Smrdi na dvotaktol
HECHT 59399 ELEKTRIČNI QUAD 2,2kW
« : 09 Ožujak, 2019, 19:32:46 »
I dalje njuškam po njuškalu u potrazi sa savršenim ATV-om do nekih 20 000kn... i pronašao sam sljedeće :

https://www.njuskalo.hr/cetverokotaci/ostale-marke-59399-2.2kw-oglas-27382753

Renomirani češki proizvođač (iz Češke bez greške) HECHT 2019 izbacio je na tržište quad model 59399 na električni pogon.
Vozilo je moguće registrirati, pošto zadovoljava jedinstvenu EU homologaciju, brzina i vijek baterije ovisi o terenu i težini vozača. Maksimalna nosivost stroja je 200 kg.
Maksimalni domet stroja je 60 km na jednom punjenju, a vrijeme punjenja je 8-10 sati.
Baterija 72V/52Ah/2200W. Od dodatne opreme ima alarm i kuku. Pali se bez ključa te dolazi u zelenoj i crvenoj boji.
Dimenzije: 145cm/102cm/96cm

Poslao sam im upit, dobio odgovor da ATV-ovi dolaze na skladište krajem travnja i da će imati na raspolaganju rezervne dijelove...

Kod njih sam već uzeo prikolicu za Kymca i djeluju mi kao ozbiljna firma, ali sam malo skeptičan prema snazi navedenog ATV-a, premda se radi o 2.2kW i trebalo bi bit dostatno, no kako se ne radi o finalnom prijenosu preko lanca, nema prostora za fina ugađanja i nebi bilo lijepo pogriješit

Ima double wishbone, disk kočnice, registrira se na jednu osobu. Već sam vidio par klipova slabije verzije od 1.5kW kako vuče vozača + prikolicu s kamermanom (cca 300kg ukupno) bez neke prevelike muke. Jedino će biti potrebno ove cestovne gume zamjenit nekim kramponjačama  :icon_biggrin:

Da li su zeleni quadovi budućnost? :toothy10:

« Zadnja izmjena: 09 Ožujak, 2019, 19:34:48 du_vlaho »

Offline Deki.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 970
  • Spol: Muški
  • Kymco power
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Downtown 350i
  • Moja Kaciga: Nolan N104
Odg: HECHT 59399 ELEKTRIČNI QUAD 2,2kW
« Odgovori #1 : 09 Ožujak, 2019, 20:29:01 »
Na ovom forumu se raspitaj da li valja
http://e-vozila.com/forum/index.php?