Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kymco Vitality 50 2T  (Posjeta: 14003 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kymco Vitality 50 2T
« Odgovori #60 : 27 Lipanj, 2019, 23:40:02 »
Nesto me malo jebe karburacija na Agilitiju 125. Taman kad krene u prevrtavanje, ostaje bez goriva na momente, i onda sam ga razvrtio do kraja i ko fol manje sere, ali definitivbo ga nesto jebe jer ostaje bez goriva.

I tako sam danas provjerio karb, ko nov je, malo sam mu jos dao goriva u casicu jer mi se ucinilo kao da prerano zatvara. Podesio sam i vebtile za svaki slucaj, trebalo je samo usisni smanjiti za 0.05mm.

I sad mi jos vise sere, kao da piknes kocnicu na momente. Moram vidjeti jel dotok goriva iz rezervara dobar .

>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Kymco Vitality 50 2T
« Odgovori #61 : 28 Lipanj, 2019, 00:20:20 »
Kakva je svjecica? Po njoj se vidi  jel mu fali ili ne
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kymco Vitality 50 2T
« Odgovori #62 : 01 Srpanj, 2019, 11:01:37 »
Danas odrzano tesko ilegalno trkanje, naravno bez najave na random lokaciji s random skuterasima u random vrijeme, da nas ne moze otkriti ni google... Krenuo ka West Side Citiy-u, medjutim na jednom krizanju sam  vidio neka 2 ganjaca, ali idu u suprotnom smjeru od mog, ali kad je trkanje u pitanju, nikad nije problem odraditi koji drag race (naravno, prvo procjenim dal mogu bar malo nekoga izbrasnariti, inace se pravim kao da ih nisam vidio), makar isao po mlijeko i serafe, jedan Sportcity 200, drugi Typhoon 125 2T.
Poravnam se s njima na semaforu Heinzelova, 3 trake, vec sam naslutio da idu u Skuternoto po dijelove...
U startu odvaljujem obojicu, s tim da me Sportcity obrijava cim se razvrtii, jer se cuje kak ga gusi duza getriba u startu, medjhtik Tajfunce me preskocilo tek nakon 70kmh. Oba vozaca su bila laksa.

Iako sam jutros eksao 1l turske kave, ovo me je podiglo na extremnu razinu! Od sad za dobro jutro, samo drag race odradjujem.
« Zadnja izmjena: 01 Srpanj, 2019, 11:10:24 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<