Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?  (Posjeta: 15400 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lukazikaovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 944
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: je prodan
  • Moja Kaciga: HJC-IS17
  • MojSetup: vozi neko drugi
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #20 : 26 Siječanj, 2019, 21:59:11 »
Pocophone radi 7sati i 30min screen on,s tim da je zaslon uvijek na 80%,nije na onoj automatici koja ga zatamnjuje.
Antutu test radi 293000 score
Bljeskalica vrh,kamera vrh,fluidan i brz i jos niste nabrojali bolji mob u rangu oko 2500- 3000kn
S9 rastura u svemu osim u ekranu,iako meni edge ekran nije nekaj.

3alfa3-prije ovoga sam imao z1 compact,taj je star 5.g,svaku noc od kad ga imam je proveo na punjacu,nakon 3.5g promijenio bateriju sa kineskom i evo jos dan danas radi.

bome brutalan screen on time!

ja kad san kupija xiaomi mi5 moga mi je 4h screen on, a sad nakon 2 godine izdrzi jedva 3 ure. Baterija isto 4000mah. Cudi me da to novo cudo moze toliko dugo izdrzat. Odavno mi nije prosa dan da ga nisan mora punit. Ne znan jeli mu baterija propala ili novi androidi brze trose :dontknow:

edit: jel ti ugasen LTE?
« Zadnja izmjena: 26 Siječanj, 2019, 22:01:58 lukazikaovic »
život je borba, dan mi je meč!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #21 : 26 Siječanj, 2019, 22:32:55 »
Mi 5 nema 4000mah vec 3, razlika od "samo" 1000mah je ogromna

Meni mi note3 sa 3500mah drzi 7-8h sota, punim bateriju svaka 2 dana
Btw telefon ce za koji dan imat tocno god dana, da se osjeti neki pad trajanja baterije, ne  :dontknow:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline lukazikaovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 944
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: je prodan
  • Moja Kaciga: HJC-IS17
  • MojSetup: vozi neko drugi
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #22 : 26 Siječanj, 2019, 22:36:07 »
Mi 5 nema 4000mah vec 3, razlika od "samo" 1000mah je ogromna

Meni mi note3 sa 3500mah drzi 7-8h sota, punim bateriju svaka 2 dana
Btw telefon ce za koji dan imat tocno god dana, da se osjeti neki pad trajanja baterije, ne  :dontknow:

jeje u pravu si 3000mah ima.. al nebi trebala svejedno bit enormno velika razlika u trajanju jer poco ima dosta veci ekran.
život je borba, dan mi je meč!

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #23 : 26 Siječanj, 2019, 22:43:54 »
Ja kad sam kupovao novi mob uvjet mi nije bio najjaci proc i najbrutalnija kamera jer realno razliku izmedu SD625 i SD845 u koristenju niko nece osjetit, a otvaranje neke igrice za 5milisekndi brze mi nis u zivotu ne znaci, ne zuri mi se bas. Ono sto sam trazio od mobitela je bilo kakav Snapdragon ( MTK g#vn% prokleto nikad vise necu kupit j#bo mu hitler majku ) i velika baterija pa sam tako prije dve ipo godine uzeo Lenovo P2, dok je bio nov screen on time je isao do 14-15h i postepeno se smanjivao da bi sada bio izmedu 10 i 11:30 konstantno na 4G signalu. Jos uvjek ga koristim i mob je super, da ima nekih mana ima ali naviko sam na njih a i uvjek nosim 2 moba sa sobom tak da ono.. prije mj dana bata Tomi me nagovorio na Mi Max 3, citao sam sve i svasta o njemu i otpisao ga ali ispostavilo se kontra tj da su glasine po internetu neistina. Tolko frik nisam da mi je presudan super amoled pored LCD ekrana jer ja izmedu ta dva i nevidim neku razliku. Msm vidi se al nije mi uopce bitna ljepi su oba, reko bi cak da mi LCD ima ljepse boje od super amoleda. Max 3 takođe ima ogromnu bateriju koju je tesko pocuclat. Doduse nije mi primaran mob pa ga ne gnjavim da isprobam kolko ce izdrzat al evo jedan primjer, 8h Sot u roku od 9 dana :D





Sa ovime se malo koji smartfon danas moze pohvaliti...

Da moram ponovo birati novi mob izbor bi bio opet u tom rangu kao npr Moto One Power, sad je i samsung izbacio neki model sa 5000mah baterijom neznam mu ime, Redmi 7 il tako neki šaomi sa velikom baterijom
« Zadnja izmjena: 26 Siječanj, 2019, 22:47:41 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline lukazikaovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 944
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: je prodan
  • Moja Kaciga: HJC-IS17
  • MojSetup: vozi neko drugi
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #24 : 26 Siječanj, 2019, 22:50:04 »
previše je tu faktora u igri tako da nije lako usporedit ni identicne mobitele.
Ja sam recimo uvik spojen ili na 5G Wlan ili na 4G mobilni. I jedan i drugi su dosta veliki potrošači.
isto tako meni je net uvik upaljen, nikakve stednje baterije i slicno. 
Nema mi smisao mobitel ako ja moran ic na mail i provjeravat ga da bi zna jel iman mail. isto vridi i za messinger,whatsapp itd.
život je borba, dan mi je meč!

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #25 : 26 Siječanj, 2019, 22:53:52 »
Tako i kod mene, nikad u zivotu nisam upalio te battery savere i uvjek je 4G upaljen, eo jedna slika od P2

pic uploader
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline lukazikaovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 944
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: je prodan
  • Moja Kaciga: HJC-IS17
  • MojSetup: vozi neko drugi
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #26 : 26 Siječanj, 2019, 22:55:56 »
Tako i kod mene, nikad u zivotu nisam upalio te battery savere i uvjek je 4G upaljen, eo jedna slika od P2

pic uploader

brutalaaa :headbang:
život je borba, dan mi je meč!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #27 : 27 Siječanj, 2019, 00:13:53 »
4G sam po sebi nije veliki potrosac, ako je signal ok i mob ne prebacuje svako malo na 3g ili nizi.
Ali ce se 4g osjetit kao potrosac ak si u pokretu (voznja) jer je pokrivenost slabija i manje kvalitetna od 3g.

Sto se SOT-a tice, nije mi presudno, pustio na S8 youtube video koji traje satima, i ostavio mob na stolu, proslo sigurno 5-6 sati, mob radio, a bio je napunjena na max 80% kad sam pustio video.

Realno je jedino da li mob (baterija) izdrzi period kad ti je ponovo dostupan punjac, to je obicno 1 dan max.
Ja kao slabi user ujutro napunim na 80%, do slijedeceg jutra nisam ispod 30-40% na S8, a tako je bilo i sa HTCom  :toothy12:
« Zadnja izmjena: 27 Siječanj, 2019, 00:20:40 3alfa3 »

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #28 : 27 Siječanj, 2019, 00:21:07 »
Ma ja sam probao sve zivo al Ajfonce mi najduze traje, nema pada performansi ni nakon godine i pol starosti.
20 azuriranja i uvijek isto radi.
Jedino mu je baterija postala banana, valjalo bi je zamijenit.
Mob je Iphone 6SE, kupljen nov u iStyleu za 2950kn na “akciji” nakon sto mi je izdusio Lenovo, samo se ugasio nakon 1g i 3mj, prdnula maticna.
Ma reko jebi taj android, svaka nadogradnja ubije Ram memoriju, odo ja opet uzet Iphonea, najjeftinijeg ali novog.
Ovaj SE mi je super jer je dimenzija starih iphonea zbog posla jer mi veliki mob ubije traperice hahahha.
Ali mana je sta cu morat druge oci kupit jer cu ih izgubit na malom ekranu.

Ak cu opet uzimat novi mob, Iphone nece bit samo zbog viiisoke cijene osim ako bude bruuutalna akcija u sto sumnjam.

U razmatranju imam Oppo Find X, 10gb ram/128gb rom, Amoled 6.4 ekran, alu kuciste itd itd, na Wishu i Joomu se pojavio za 50% manju cifru prije 5dana tocnije za 380$ umjesto 770$


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Prebi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Zip 2t & Aprilia srR
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: DrEvo 70, Multivar, DellOrtO 17.5ID...
  • MojSpuh: Giannelli Rekord, YasuniZ
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #29 : 27 Siječanj, 2019, 04:18:52 »
Mora da je orginal?
najbolje minirat oko motora,pa nek se usudi ga ukrast O0

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #30 : 27 Siječanj, 2019, 10:21:13 »
Mora da je orginal?
Ma original je, sada je opet 770$ cak i negdje po 1000$.
Brutalan mob al ak nekog zanima mob sa brutalnom baterijom i dosta dobim karakteristikama onda je to Ulefone Power 5S, mob uso u Ginessovu knjigu rekorda zbog trajanja baterije pod konstantnim koristenjem(igrice, wifi idt itd) tjedan dana i za trajanje baterije od 2 tjedna pod normalnim koristenjem.
Ceh: 2000kn na Ulefone.hr


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #31 : 27 Siječanj, 2019, 14:44:30 »
Mora da je orginal?
Ma original je, sada je opet 770$ cak i negdje po 1000$.
Brutalan mob al ak nekog zanima mob sa brutalnom baterijom i dosta dobim karakteristikama onda je to Ulefone Power 5S, mob uso u Ginessovu knjigu rekorda zbog trajanja baterije pod konstantnim koristenjem(igrice, wifi idt itd) tjedan dana i za trajanje baterije od 2 tjedna pod normalnim koristenjem.
Ceh: 2000kn na Ulefone.hr


Sent from my iPhone using Tapatalk

vjerovatno bi usao isto tako u ginesovu knjigu kao mob s najduzim punjenjem iste te ogromne baterije
mob je glupost, sigurno nekome tko zivi normalan zivot, svaki dan spava u kuci/stanu koja ima struje takav mob ne treba

to ti treba ako ides negdje u pm a nemas struje, signala imas, znas da ce ti durat tjedan dva negdje bogu iza nogu i da ti je neimanje struje zadnje na sto trebas mislit, tako da ajmo bit realni

isto tako ajmo bit realni, ne mozes pljuvati android na osnovu lenova, koji je vjerovatno imao neki šklj mediatekov procesor, podrska i softver pitaj boga kakvi su

isto vazi i za oppo, sve je to fino upakirano, ali kakva je podrska?
imas sad mi mix 3, super amoled, 6,4'' ekran, keramicno kuciste, kliznu prednju kameru, snapdragon 845, rama koliko hoces, koje nikad neces iskoristiti, bla bla, malo nek cijena padne eto ga debelo ispod 500 dolara
brzo ce kineska nova godina
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline srunner221

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 327
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: gilera runner
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Sport pro mk2,dell 21, 13% getriba, multic
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #32 : 27 Siječanj, 2019, 15:17:32 »
Proso sam i iPhone,nokia,lg, huawe samsung s serije.. i naso sam se u samsung note seriji, imo sam note8 i sad kad je izaso sam uzo note9 i samo rijeci hvale imam, je da skuplji ali mob je bomba u svakom pogledu

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #33 : 27 Siječanj, 2019, 15:29:13 »
Mora da je orginal?
Ma original je, sada je opet 770$ cak i negdje po 1000$.
Brutalan mob al ak nekog zanima mob sa brutalnom baterijom i dosta dobim karakteristikama onda je to Ulefone Power 5S, mob uso u Ginessovu knjigu rekorda zbog trajanja baterije pod konstantnim koristenjem(igrice, wifi idt itd) tjedan dana i za trajanje baterije od 2 tjedna pod normalnim koristenjem.
Ceh: 2000kn na Ulefone.hr


Sent from my iPhone using Tapatalk

vjerovatno bi usao isto tako u ginesovu knjigu kao mob s najduzim punjenjem iste te ogromne baterije
mob je glupost, sigurno nekome tko zivi normalan zivot, svaki dan spava u kuci/stanu koja ima struje takav mob ne treba

to ti treba ako ides negdje u pm a nemas struje, signala imas, znas da ce ti durat tjedan dva negdje bogu iza nogu i da ti je neimanje struje zadnje na sto trebas mislit, tako da ajmo bit realni

isto tako ajmo bit realni, ne mozes pljuvati android na osnovu lenova, koji je vjerovatno imao neki šklj mediatekov procesor, podrska i softver pitaj boga kakvi su

isto vazi i za oppo, sve je to fino upakirano, ali kakva je podrska?
imas sad mi mix 3, super amoled, 6,4'' ekran, keramicno kuciste, kliznu prednju kameru, snapdragon 845, rama koliko hoces, koje nikad neces iskoristiti, bla bla, malo nek cijena padne eto ga debelo ispod 500 dolara
brzo ce kineska nova godina
Imao sam i Samsung S6 i Sony Z3, prije njih Iphone 4 i 4s.
Samsung sam prosljedio staroj i bio je star pola godine, radio je super.
Zatim sam uzeo Z3 novog i to je takvo smece od moba bilo da to nisu istine.
Krepao zvucnik nakon 3mj, igrice su znale stekat, budilicu ujutro nisi mogao ugasit jer se mob zaledi i moras trcat u kuhinju po cackalicu da ga resetiras.
Nakon azuriranja androida, nestalo pola ram memorije.
Na kraju mi je pukao ekran nakon laganog pritiska u stol.
Prodao to cudo i kupio kineza Doogee Valencia 2 za smjesne novce i pokazao se dosta dobar za te novce i na kraju mu takoder puko ekran al je dao svoje pa ga nisam popravljo.
Pa sam imao Lenovo P70 i ne mogu nista reci protiv njega, radio vide od godinu dana bez problema se dok se nije azurirao android i ubilo mu brzinu na pola i zatim mu riknula maticna.
I sada imam ovaj Iphone koji je vec star  godinu i 8mj, radi bezprijekorno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #34 : 27 Siječanj, 2019, 15:30:24 »
Ja sam svasta nesta probao, samsunga nebi nikad vise iz jednog jedinog razloga kaj je natrpan sranjima i glupim aplikacijama i opcijama koje mi u zivotu nece trebat a zauzimaju prostor i smetaju vizualno u meniju ili neke glupave opcije u postavkama koje isto netrebaju a kad trazim npr di se resetira mob na tvornicke dobro moram oci i mozak upregnut da nadem to medu onolkim glupostima. Cisti android mi je zakon :)
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline srunner221

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 327
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: gilera runner
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Sport pro mk2,dell 21, 13% getriba, multic
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #35 : 27 Siječanj, 2019, 15:34:47 »
Ja sam svasta nesta probao, samsunga nebi nikad vise iz jednog jedinog razloga kaj je natrpan sranjima i glupim aplikacijama i opcijama koje mi u zivotu nece trebat a zauzimaju prostor i smetaju vizualno u meniju ili neke glupave opcije u postavkama koje isto netrebaju a kad trazim npr di se resetira mob na tvornicke dobro moram oci i mozak upregnut da nadem to medu onolkim glupostima. Cisti android mi je zakon :)

Jednostavna trazilica u postavkama i nema muke, jbg stvar navike ali ja ga nebi mijenjo za nista..

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #36 : 27 Siječanj, 2019, 20:22:04 »
Mora da je orginal?
Ma original je, sada je opet 770$ cak i negdje po 1000$.
Brutalan mob al ak nekog zanima mob sa brutalnom baterijom i dosta dobim karakteristikama onda je to Ulefone Power 5S, mob uso u Ginessovu knjigu rekorda zbog trajanja baterije pod konstantnim koristenjem(igrice, wifi idt itd) tjedan dana i za trajanje baterije od 2 tjedna pod normalnim koristenjem.
Ceh: 2000kn na Ulefone.hr


Sent from my iPhone using Tapatalk

vjerovatno bi usao isto tako u ginesovu knjigu kao mob s najduzim punjenjem iste te ogromne baterije
mob je glupost, sigurno nekome tko zivi normalan zivot, svaki dan spava u kuci/stanu koja ima struje takav mob ne treba

to ti treba ako ides negdje u pm a nemas struje, signala imas, znas da ce ti durat tjedan dva negdje bogu iza nogu i da ti je neimanje struje zadnje na sto trebas mislit, tako da ajmo bit realni

isto tako ajmo bit realni, ne mozes pljuvati android na osnovu lenova, koji je vjerovatno imao neki šklj mediatekov procesor, podrska i softver pitaj boga kakvi su

isto vazi i za oppo, sve je to fino upakirano, ali kakva je podrska?
imas sad mi mix 3, super amoled, 6,4'' ekran, keramicno kuciste, kliznu prednju kameru, snapdragon 845, rama koliko hoces, koje nikad neces iskoristiti, bla bla, malo nek cijena padne eto ga debelo ispod 500 dolara
brzo ce kineska nova godina
Imao sam i Samsung S6 i Sony Z3, prije njih Iphone 4 i 4s.
Samsung sam prosljedio staroj i bio je star pola godine, radio je super.
Zatim sam uzeo Z3 novog i to je takvo smece od moba bilo da to nisu istine.
Krepao zvucnik nakon 3mj, igrice su znale stekat, budilicu ujutro nisi mogao ugasit jer se mob zaledi i moras trcat u kuhinju po cackalicu da ga resetiras.
Nakon azuriranja androida, nestalo pola ram memorije.
Na kraju mi je pukao ekran nakon laganog pritiska u stol.
Prodao to cudo i kupio kineza Doogee Valencia 2 za smjesne novce i pokazao se dosta dobar za te novce i na kraju mu takoder puko ekran al je dao svoje pa ga nisam popravljo.
Pa sam imao Lenovo P70 i ne mogu nista reci protiv njega, radio vide od godinu dana bez problema se dok se nije azurirao android i ubilo mu brzinu na pola i zatim mu riknula maticna.
I sada imam ovaj Iphone koji je vec star  godinu i 8mj, radi bezprijekorno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

e jebi ga, nit sam imao samsung nit sam imao sony, nit bi ih ikad imao
dosad sam imao samo lg androide, a od sada nakon xiaomia, samo xiaomi

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #37 : 27 Siječanj, 2019, 23:37:52 »
Nokia 8110 4G to koristim i super je  :glasses9:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #38 : 28 Siječanj, 2019, 15:03:28 »
To je Doppler,samo u svijetu mobitela,da se ne shvati krivo :confused5:
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupnja novog mobitela,sto preporucate?
« Odgovori #39 : 28 Siječanj, 2019, 15:29:22 »
To je Doppler,samo u svijetu mobitela,da se ne shvati krivo :confused5:

 A odi u k haha :u_plac:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<