Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Savet za kupovinu - Suzuki Burgman 400 ili Piaggio X9 500 (250)?  (Posjeta: 1802 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Idjosko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Joboglobo
  • Moj Skuter: Aprilia Atlantic 300
Pozdrav forumasi!

Kako je nova godina pocela, resio sam da cu se ove godine castiti sa svojim prvim Maxi skuterom. Izbor mi je pao na dva modela: Burgmana 400 i Piaggio x9 500 ili eventualno 250. Sto bi se reklo, lome se koplja za koji se model odluciti jer ono sto uporedjujem kod ova dva maxi skutera su:
- pouzdanost (ako se redovno odrzava)
- pogodnost za srednje duga putovanja (oko 300-400km dnevno)
- pristupacna cena delova i mreza servisera (Srbija - Vojvodina)
- glomaznost (za osobu od 190cm i 100kg)

Voleo bih da cujem vasa misljenja koji je bolji skuter ako se uzmu samo ova tri elementa? Krajnja brzina skutera mi uopste nije bitna jer ne planiram se izivljavati po asfaltu vec iskljucivo zelim uzivati u umerenoj voznji. Hvala na odgovorima!
« Zadnja izmjena: 04 Siječanj, 2019, 12:35:41 Idjosko »
Svi sajtovi koji Vas zaista placaju sa dokazima isplate!
https://joboglobo.com/

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Savet za kupovinu - Suzuki Burgman 400 ili Piaggio X9 500 (250)?
« Odgovori #1 : 04 Siječanj, 2019, 12:45:45 »
A i nisu ti skuteri za jurcanja baš, ako uzmeš u obzir starost njihovu. Ja imam x9 500 (2002. godina) već sam odradio 2 sezone s njim, ako imaš kakvih pitanja slobodno pitaj.

Nisam nikad vozio Burgman 400, pa ne mogu usporedit.

Što se tiče cijena servisa i potrošnih dijelova, mislim da su okej, u skladu s očekivanjima. Filter zraka 80kn, svjećica 100kn, remen 600kn, reparacija vilica 100e (vjerojatno i tebe to čeka kad uzmeš skuter)... Što se tiče udobnosti, udoban je :frajer:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!