Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Echo dot 2  (Posjeta: 1499 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LukaSokol

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: Suzuki GSX-S 1000
  • Moja Kaciga: HJC RPHA11
  • MojSpuh: Sc Project
Echo dot 2
« : 01 Siječanj, 2019, 23:48:21 »
Pozdrav,
Ima par tema na ovu stvarcicu al nigdje bas tocno objasnjeno neko misljenje o tome ili iskustvo ako tko posjeduje navedeni proizvod.
Imam par pitanja...
Prva stvar, kako ide to narucivanje preko amazona, nikad nista preko toga nisam narucivao, a tamo sam pronasao taj uređaj po dosta pristojnoj cijeni...
Sad mene zanima da li ce mi roknut neku dost debelu carinu na to ili kakva davanja? (Pise free shiping al msm da je to samo za ameriku)
Druga stvar, taj artikl sa amazona (stavit cu link na kraju posta) ima americki prikljucak i naravno nema ponuđeno npr kao na aliexpressu kad se takve stvari narucivaju da li zelis americku uticnicu, europsku itd.. znam da postoje naravno prijelazi s njihove na nasu uticnicu, ali da li mozda postoji taj aparat na nasu uticnicu, ako je tko narucivao ili mozda zna nek zaljepi link
Echo bi naravno kombinirao sa kompatibilnim smart razdvajacem koji sam pronasao sa nasom uticnicom (link na kraju), i ta stvarcica bi mi koristila iskljucivo samo za paljenje i gasenje led traka, i jos neke sitne gluposti (zbog toga i gledam echo dot 2 model jer je jeftiniji naravno a kolko cu ga ja koristit i kolko mi treba bit ce sasvim dovoljan)
Ako tko ima kakvih mozda iskustva sa tom stvarcicom i narucivanje preko amazona pa da napise..
https://www.amazon.com/gp/product/B01DFKC2SO/ref=s9_acsd_al_bw_c_x_3_w?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=merchandised-search-4&pf_rd_r=QSEJK4BW58Q0RBSS8QGB&pf_rd_r=QSEJK4BW58Q0RBSS8QGB&pf_rd_t=101&pf_rd_p=77be3372-fbea-4d7b-a9b7-3379b3744881&pf_rd_p=77be3372-fbea-4d7b-a9b7-3379b3744881&pf_rd_i=9818047011

https://www.alibaba.com/product-detail/Wifi-wireless-smart-plug-EU-2_60794904429.html?spm=a2700.7735675.normalList.10.aFZg7E&s=p
« Zadnja izmjena: 01 Siječanj, 2019, 23:50:44 LukaSokol »

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Echo dot 2
« Odgovori #1 : 02 Siječanj, 2019, 08:08:16 »
S amazona ti jako malo šalje u hrvatsku. Logiraj se i probaj naručiti pa ćeš vidjeti da li uopće šalju i kolika je poštarina.

Što se tiče carine, računaj si ako neide iz eu da ćeš platit još jedno 30,35% cijene. 25% pdva + 5% carine na informatičku opremu + manipulativne troškove carine i pošte.

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16861
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Echo dot 2
« Odgovori #2 : 02 Siječanj, 2019, 17:28:03 »
Ako vec narucujes s Amazona pokusaj narucivati iz Njemacke ispostave Amazon.de ili Poljske.
Tako neces placati carinu.

Razmisi si da li stvarno zelis Alexu u svojoj kuci.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Echo dot 2
« Odgovori #3 : 02 Siječanj, 2019, 18:10:47 »
Ako vec narucujes s Amazona pokusaj narucivati iz Njemacke ispostave Amazon.de ili Poljske.
Tako neces placati carinu.

Razmisi si da li stvarno zelis Alexu u svojoj kuci.

Zašto ne? Bojiš se da će tvoje obnažene slike završiti na netu? :D

Offline LukaSokol

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: Suzuki GSX-S 1000
  • Moja Kaciga: HJC RPHA11
  • MojSpuh: Sc Project
Odg: Echo dot 2
« Odgovori #4 : 02 Siječanj, 2019, 22:29:06 »
Ako vec narucujes s Amazona pokusaj narucivati iz Njemacke ispostave Amazon.de ili Poljske.
Tako neces placati carinu.

Razmisi si da li stvarno zelis Alexu u svojoj kuci.

Ako pocne kvocat, leti kroz prozor, nema tu puno zaje*ancije :D