Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

tko ?e biti prvak f1

lewis hamilton
9 (50%)
felipe massa
9 (50%)

Ukupno Glasova: 18

Glasanje završeno: 02 Studeni, 2008, 09:49:21

Autor Tema: prvak f1  (Posjeta: 10576 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline perica_46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 487
  • Spol: Muški
  • ....sjedi mi na sic, ako nečeš onda šic!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek, Antunovac
  • Moj Skuter: KF Runnera
  • Moja Kaciga: za skijanje
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: c16
Odg: prvak f1
« Odgovori #40 : 09 Siječanj, 2009, 15:37:40 »
Hamilto za ku..c!!!!!
kao i Schumacher koji je pobjeđivao tako da ga prije startne ciljne ravnine Barrichello pusti da bi M.Schumacher bio prvi..!!!
netko se pita zašto je tolike godine Schumacher bio prvak, zato što je imao roba, Barrichella...joj koliko je bilo namještenih utrka samo da bi Mihael bio prvi...
 :sad1: :sad1: :sad1:
ta formula je smiješna kao i Ferrari koji neda da se uvedu standardni motori jer zna da bi bio kur.c...
...
pa bit cjelokupne formule je u tome da svako razvija svoje bolide(motore) najbolje što zna, da svake godine budu sve bolji i bolji, a tu je ferrari uvjerljivo najbolji!!!! vi tu sad pricate da se trebaju uvesti standardni motori, pa te nebi imalo smisla jer se nebi imalo sta razvijati, svi bi bili isti i koliko god da je ferrari bio bolji to sad nebi doslo do izrazaja jer bi ih pravila $jebala... i tu prestaje svaka draž i naravno da bi se neke momcadi povukle i nebi se vise natjecale jer to sve skupa nebi imalo smisla... eto, moje misljenje

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: prvak f1
« Odgovori #41 : 09 Siječanj, 2009, 16:36:21 »
Hamilto za ku..c!!!!!
kao i Schumacher koji je pobjeđivao tako da ga prije startne ciljne ravnine Barrichello pusti da bi M.Schumacher bio prvi..!!!
netko se pita zašto je tolike godine Schumacher bio prvak, zato što je imao roba, Barrichella...joj koliko je bilo namještenih utrka samo da bi Mihael bio prvi...
 :sad1: :sad1: :sad1:
ta formula je smiješna kao i Ferrari koji neda da se uvedu standardni motori jer zna da bi bio kur.c...
...
pa bit cjelokupne formule je u tome da svako razvija svoje bolide(motore) najbolje što zna, da svake godine budu sve bolji i bolji, a tu je ferrari uvjerljivo najbolji!!!! vi tu sad pricate da se trebaju uvesti standardni motori, pa te nebi imalo smisla jer se nebi imalo sta razvijati, svi bi bili isti i koliko god da je ferrari bio bolji to sad nebi doslo do izrazaja jer bi ih pravila $jebala... i tu prestaje svaka draž i naravno da bi se neke momcadi povukle i nebi se vise natjecale jer to sve skupa nebi imalo smisla... eto, moje misljenje
imas pravo, ali to se uvodi zbog ukupnog smanjenja troskova koji iz godine u godinu su sve veci, a sa tim ce biti samo onaj koji ima umijeca za voznju biti prvi... tu ce se samo znanje vozaca istisnuti, kao i razlika na kocenjima...npr. hamilton koji sijece zavoje i kocenjem druge dovodi do granice sudara... :angry7:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta