Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: A pokusavao sam biti Peza fan!  (Posjeta: 12022 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #20 : 28 Studeni, 2018, 09:56:00 »
Gle ovo:

1. Koliko ti je godina treba da ustelas pezu 50? Znas, purejet leti instantno. I kad ustelas tu pezu, opet to nece biti to iako si stavio SVE sto se moglo staviti novo ili si promjenio. Tebi je neka garancija sto si izmjenjao sve novo i sad se kao konacno mozes malo pokuricit s tom cinjenicom. Ali ti vozis pezu, nemre to tak. :laughing7:
Promjenis cijeli skuter i onda si kao kupio mir? :laughing6:
Sjetiti ces se ovoga i tad budes u extremnoj bedari.
Ovo tvoje tjesenje i zataskivanje mi je najjace, kaj si zapeo za par primjera koje sam naveo, i jos se pravis pametan. Daj spomeni misteriozno ostajanje pred Sukosanom i upucivanje SOS poziva s glavom zabijenok u pijesak, stelanje peze u Sukosanu, misteriozno trokiranje iz Belovara, misteriozno tesko paljenje kod Tik Taka gdje si vec poceo luditi, i kao pokusaj kradje na Pagu, prica koja je mutna i nedorecena...kao potrgana instalacija, a plastike citave, da bi na kraju izaslo kakk je instalacija ipak sva izjebana zbok nekih brikerija....jaoo. neda mi se vise.
Dalje necu.

2. Prao sam te s Elystarom 50 koji je imao pezinu masinu i serijski variomat. Da nisi bio laksi, od pocetka do kraja bi pusio. Koliko si lose slozio tada pezu to nisu istine. Vukao se prema CG kao mrtva serijala s katalizatorom.
Jel znas zbog ceg je to, to ti je zbog one teske glavcine i 13" felge hahaha koji si ti panj, skinuo si nove gume i prodao ih jer si zabrijao na tesku glavcinu zbog koje pusis start, a gle sad pezu, gdje je start??? Hahaha... zali boze truda...

3. Upalim polovnog purejeta i podere ti tu pezu, peza, a ulozio u nju 2, 3 doppler vriomata, kupio nove neke po 100 eura, iprobao novo remenje svih moguch proizvodjaca, bacao novo remenje u smece jer katastrofalno ide nakon par krugova, stavio si produzenu getribu samo da moze parirat piaggiu, a start mu je kao mrtvo puhalo i ono najbitnije, nebitan haha a nebitan jer ga nikad nece ni imati s pezom. Stage 6 kuolung mubse raspao i sjebao variomat stage 6, vozio malossi i ti je neslavno zavrsilo, kaj god stavi nije ni priblzizno dobro. Pa daj za novi ditech remen, pa vadi termo gruou i soustajglavu, pa opet nedto vadi i turpijaj po cilindru... i tako milijun puta.
Ja dodjem s tvornicki slozenim skuterom i taj skuter pojede taj silni trud, a trebao bi ici 5x bolje peugeot :toothy12:
I kako sam ti kurio pezu, samo si investirao i investirao, a ja nisam nista :laughing9:


Dobro, necu se brinuti za tvoje novce, to sve govori. Cim ti nabrojim par promasenih stvari j steram te uz zid, odmah velis kaj se to tebe tice haha


4. E jel se sjecas kako si se rugao purejet radiici s ekscentrom za kompresor?

Ajde kad budes pretrazivao kataloge da tjuniras pezu na level stage 692, s kojim te purejet opet splahne bez kune dodatnog ulaganja.

Pogledaj kako izgleda radilica za:
- peugeot vertikalu karburator euro 2
- peugeot horizontalu karburator

Sjetio sam se tvojih izletavanja i nepromisljenih reakcija, kad si popljuvao radilicu s brijegom za kompresor na purejetu. Hahahahhaha


Pazi sad ovo, SAMO cu staviti DRevo termo grupu, i ispreskakati cu te s vise od 15kg viska sveukupne mase namontirati cu i onaj veliki vizir i s njim cu ti isprekakivati pezu, i jos cu imati pun kofer.
Taj setup 70 ce me traziti sve isto kao 50-tka.
Nikakvi doppler variomat, 1, 2, nikakva hrpa remenja, nikakve produzene getribe, petnaest vrsta auspuha, bit ce dovoljan TT, a ne Yasuni R.
Kakav setup imas i trebao bi u konacnici derati purejeta :icon_thumright: :icon_thumright:

A pazi to, samo s jednim udarcem te splahnem da te preskacem stojecki. Dok ti to nemres s pezom :laughing9:
Peza se opasno priblizila nakon sesto koraka napretka, a onda cu ja napraviti samo jedan  :laughing9:


Popis na pezi kao Biblija. Dobro, necemo pretjerivati, peza ima vario, polutke, kvacilo, getribu, spuh. I kaj je tu sad cudno. Pa pas te j#bo, krizni put od petsto variomata, remenje svih prizvodjaca, rsznih pokutki, kvacila, getribu je preslagivao vse puta komplet, promjenio spuhcadi, mislio da ako da soma za novi souh, da ce nesto dobiti, a dobio pucanje Giannellija hahah Al to se ne broji, taj high end promasaj se ne broji jer u konacnici ima nekolicinu dijelova hahahahah
SVAKI NORMALAN COVJEK BI IZGORIO NAKON OVOGA!! Zapravo, ne bi se niti doveo u tu situaciju, i zato je ovaj skucaj jedinstven, gdje se grcevito pod svaku cijenu pokusava od zamorceta napraviti jednog konja. Ne pomazu silne pare, ne pomaze ljubav, niti francuska kozmetika.

A na purejeta i njegove 3 stavke (multivar s 5.8roicama, zeleni centralni, ZX auspuh, moze i bez ditech polutke) samo piknem 70ccm termo grupu, i stavim teze rolice za gram i nemres to vise stic nikada bez novog kredita. :laughing9:
« Zadnja izmjena: 28 Studeni, 2018, 10:07:32 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #21 : 28 Studeni, 2018, 10:31:42 »
Peze bez dokaza...

Moja peza je presla 200 hiljada...

Moja peza je presla milijun km.....



Francić, moj purejet ima samo 62 hiljke i to ovako :headbang:




A di si ti, nemaaaaa... kuis, nemree peza... :laughing6:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #22 : 28 Studeni, 2018, 13:21:57 »
Znaci nemam kuplung nikakav poseban nego serijski i znaci nemam i polutke serijske. To kaj su linerne to samo govori kolko je to napredniji agregat od piaggia.

Moji investicije su minimalne. Kilometara  vise nego tvoja tri pjurdeta zajedno imam.  Eto pozivam te na drag samo ti i ja bez ikoga. Stani mi na crtu i dopeljaj svoga vozaca.

Previs ep pricas a nemas dokaza nemas argumente. , nemas niti dume na drag doci.
Evo ti zveckica.
« Zadnja izmjena: 28 Studeni, 2018, 13:23:44 SF2 Freak »
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #23 : 28 Studeni, 2018, 13:33:02 »
Tako je, nista ti nemas, a to sto si imao vise od Scooter Attacka i sto je gotovo sve unisteno i zdrobljeno, a relativno novo je nebitno, bitno je gdje si sada...
Otisli smo predaleko... vratimo se na brutalnu realnost.


Kako je bilo izgubiti na drag raceu od purejeta? Opisi mi taj osjecaj kad nemres udahnuti kak spada pa izostane svaka rijec... i nakon par tjedna se skupe muda za internet prepisku i uzdizanje :laughing6: Poink, evo poklopio sam te.

Jel na iducem isto budes nestao i pobjegao bez traga i glasa?
Isto si ucinio i na Solidumu, sam pobjegnes i usutis i places iza coska kao kuja podvijenog repa :toothy12:

Ponoviti ce se isti scenarij, iza purejeta budes uvijek iza :laughing9: :headbang: :laughing6:



Molim te, objasniti neznalici kako je izgubiti?  :laughing9:
Vau vau, ja da spusim ne bih se uopce trudio ista pricati, izgubio sam i bok. Za sljedeci drag te budem ja osobno odvalio i to ti garantiram, bez obzira sto je sve teze :D
Purejet ce uvijek i zauvijek biti ispred peze frendic haha
Vec vidim kaj ces reci, pa ostavio me je samo par duzina, kaj. Hahaha
Purejet ispred peze, to je tako uvijek i biti ce, i dzaba ti tvoj sav trud, jer netko tko ne zna ce biti ispred tebe, ali bitno da ti znas, izgubiti jel :D

Ovo mi je najdraze. Kupim si toliko peza i ustanovim da je peza smece.
I onda kad kazem da je purejet bolji, i stane se na crtu s pezom, s najboljom pezom na svijetu kojoj je zivot posvecen, dakle bolje ne moze. I dodje jedan obicni purejet i podere ga, pa to je kao da sam skinuo lava iz Africke savane s trona :headbang:




Kako je izgubiti s pezom od purejeta?
« Zadnja izmjena: 28 Studeni, 2018, 13:54:13 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #24 : 28 Studeni, 2018, 13:57:43 »
Ja bi volio na drag sa batinom protiv purejeta 70 :D da vidimo kako stojimo :) nadam se da ce mi se jednog dana zelja ispuniti <3
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #25 : 28 Studeni, 2018, 14:16:08 »
Trebali bi se sjest isti vozaci pa vidjeti. Ali pripisujem pobjedu batini i nabudzenih 160ccm.

Meni je najbitnije da peza uvijek bude iza purejeta, za sljedeci drag stizu iznenadjenja, odlucio sam uloziti po par stotina kuna u purejete i tim cinom cu osigurati vjecno zaostajanje peze iza purejeta :headbang:

Planiram jos jedno ruganje s Yasuni Z spucetom iz steka, kojeg cu namontirati na Nrg powera karbosa. Sve sto izadje iz moje kuhinje ima da edukuje i isprska pezu :laughing7:
« Zadnja izmjena: 28 Studeni, 2018, 14:19:43 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #26 : 28 Studeni, 2018, 14:24:50 »
Nemora biti, purejet dobro ispali u startu moglo bi biti napeto. Nejde sad batina nesta extremno, imam prelagane rolNice
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #27 : 28 Studeni, 2018, 14:33:24 »
Ja nemam nikakvih iznenadenja. Vario spuh getriba 4%.

Kakva su tvoja iznenadenja ? Napisi nam i stani samnom na crtu.

Cmrljavac bio i ostao

Uzmi si zveckicu
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #28 : 28 Studeni, 2018, 14:35:13 »
Ja mislim da je realno ako Elystar postane 70, sa mnom da se natjece u klasi 50 gdje su manji nizi i laksi vozaci, i jos imaju rezonanciju :headbang:

Stvarno me zivcira da je peza ispred Elystara nakon sto je u pezu utuceno brdo para da bi se nasao neki kompromis, vrijeme je da i ja ulozim u neki polovan 70ccm pa da ubijem brasno u pezi wc skoljki s kamionom od skutera :headbang:




Ja nemam nikakvih iznenadenja. Vario spuh getriba 4%.

Kakva su tvoja iznenadenja ? Napisi nam i stani samnom na crtu.

Cmrljavac bio i ostao

Uzmi si zveckicu


Kako je bilo izgubiti na dragu s pezom od purejeta, i to brutalno???? hahahahhaha

Imam jos kinder suprisea, kaj te boli briga ak ces se samo pokupiti bez traga i glasa i otici ces sam za Sisak ahahahahahahahah

Al sjebati cu ti pezu totalno :D Sve znam frendic dokle mozes ici i gdje su ti granice, ti nemas pojma kaj te ceka ahahahahahaha

Po zimi se svasta nesto izdesava :D
Jedva cekam iduci drag, kad se dotjera istovremeno vise purejeta kerova na peze. Ali moramo odjednom odvoziti svi skupa, jer ce se suhi pickica samo pokupiti i otici ce plakati po treci put tamo negdje hahahah
« Zadnja izmjena: 28 Studeni, 2018, 14:40:10 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #29 : 28 Studeni, 2018, 14:54:34 »
PEZA PREVARA!!!!!

Koja siti jadna pickica, tu se nesto kurcis, a u pozadini turpijas, brusis, glodjes i onda se usudis zvati hahahaha e imam recept killer i za to. Pa nece peza zamorce nikad ispred purejeta, cak i sa podignutim cilindrom i spustenok glavom....

Francic, peza ne bi isla zmesta bez podlozenog cilindra sa 6 dihtunga izmedu i sa spustenom glavom.



Francic tjuneru ispaceni, koji je sjebao pezin cilindar tjunirajuci prosle zime..... dobiti ces takvu porciju pljuskica jer niti ja vise necu biti mrtva serijala s niti jednim purejetom, pa da mi se kurcis okolo, peza mora uvijek biti iza purejeta!!! :laughing9:

Nema boljeg osjecaja nego vidit francica u kur*u, stoga cekaj dan kad ces biti izbrasnaren i kad ces pobjeci za Sisak... :headbang:


Kakva pi*ka, koja se kurci jer ima laksi skuter i sebe kao vozaca.
Koja se kurci jer tunira iz petnih zila smetliste i onda zove na crtu setuo koji ga dere gofinama hahaha
Kako cu te isprskat za ovo, i tebe i taj tvoj jalov posao s pezom da ti opet dokazem da dzaba krecis to mrtvo zamorce.

I Elystar ce te izubijat :headbang:
« Zadnja izmjena: 28 Studeni, 2018, 15:05:32 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #30 : 28 Studeni, 2018, 15:04:52 »
Ja nemam takav osjecaj da sam vidio ikakve pljuskice. Svi znaju istinu jedino ti zivis u zabludi sa polu crknutim pjurdetima.

Stani mi na crtu sada iza 17h.

Ajde pred svima te izazivam danas. Budes li prihvatio ili si se ukakio. ?
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #31 : 28 Studeni, 2018, 15:06:35 »
Daj mi samo reci kakav je osjecaj bio spustiti od purejeta? Ja to nikad necu saznati, pa me jako zanima, prevaro :laughing9:


Francić, one slikice cu si uokviriti, ti to ne bus nikad  :jumping:



Kakva pickica i prevara ja ne mogu vjerovati, s extra gustom cu nabudziti purejete gdje ce mi pokusbi kunic za izivljavanje biti ova preturpijana peza :laughing6:

Ide se kurcit sa pezom, a poturpijao je do boga hahahahah


Kakav jadnik ispaceni prevarantski, za 2 zivota utucena u pezu i planinom para :laughing6:
Kasicu sam vec formirao, svaki dan ubacujem po 5kn i za mjesec dana cu skupiti za peza brutal killer isprskivacki setup :toothy10:




I jedan becarac:

Citat:
Ide peza al odlazi kuci
Ide peza al odlazi kuci

Metnuo mu pjurdet prskajuci
Oj metnuo mu pjurdet prskajuci

Op sa sa evo ti ga na




Kakav pacenik kojo samo presucuje kvarove i silne poslove, da bi na kraju rekao kaj, pa imam samo 4 stvari hahaha Imati cu i ja 3 stvari s kojim cu ti pokopati to zamorce :D


Koji prevarant jadni....
« Zadnja izmjena: 28 Studeni, 2018, 15:14:40 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #32 : 28 Studeni, 2018, 15:13:12 »
Znaci odbijas izazov danas kao i svaki puta do sada.

LJUDI MOJI PJURDET OPET NIJE SPREMAN A GAZDA JOS MANIE.
NITI VJECAN AGREGAT NITI SPREMAN ZA TRKU A TI SA WC-a TIPKAS OD STRAHA.

STANI MI NA CRTU AJDE KURONJA.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #33 : 28 Studeni, 2018, 15:28:20 »
Dakle u soku sam, pickica turpija, pa se kurci. Dobit ces ti kinder suprise i pozovi nekoga da munse mozes isplakati nakon sto te brutslno isprskam :laughing3:

Kakva kurva stari moj, kao sve serijski a pretuprijao ga toliko da se boji voziti ovu zimu, jer ga ko fol konzervira, a skuter ce mu izdrzati 1 drag :laughing6:


Oduvijek si bio prevarant s tom jadnom pezom, i uvijek sam te i tada ubio u pojam hahaahaahahha kako jebeno dobro, sad mi je jasno zasto si u kur*u po 2 tjedna i zile ti iskacu :laughing6: :toothy11:
Kojo si ti jebeni bolesnik...


Al opet ti se to bude ponovilo, PREVARO :laughing6:




Isprskat cu te pred svjedocima Francić :icon_thumright:
Tvojih lazi je previse, PREVAROOOOOO :laughing6: :icon_thumright:


I daj mi reci, kakav je osjecaj sad kad sam te otkrio da lazes i muljas, a taj tvoj trud ce sad propasti i nisi uspio mene zajebati s tom lrevarom, vec ces sada dobiti takav bumerang da CES SE SAMO USPRAVITI U NORMAKAN POLOZAJ nakon zalijeganja kad vidis odmah u startu kokiko pusis ahahahhaaha


Kakva prevara jadna, jos sam sokiran, kako prljavo pokusavas igrati aaaaaaa




Tags: francic je najveca pickica i lazov, francic je prevara na kvadrat, francic je jednostavno pickin dim za izbrasnarit, francici su oduvijek bili i biti ce zamorcad makar ga prao samponom i isao mu u Muller, sve francusko je smece ....
Prevarooooo ispacenaaaa aahhaahhahahahahahah

Jadniceeeeee pezoooo


Mene ces zednog preko vode, jaooo jedva cekam da vidim kad otvoris cep od akumulatora i zabijes glavu u akumator, a ja te isbrasnarim i opet ti se izrugam :D
Nema nista bolje od ruganja Francuzu, A JE TO...
« Zadnja izmjena: 28 Studeni, 2018, 15:39:15 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #34 : 28 Studeni, 2018, 15:42:46 »
Sam ti meni reci kaj sam ja preturpijao za pocetak ?
Pojasni mi to kaj je to preturpijano ? Eto skinem ti cilindar pa gledaj unutra kolko hoces.
Mogu metnut i drugi cilindar za tebe. Cak mogu i na AC preci opet cu pobrisat sa pjurshitom pod.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #35 : 28 Studeni, 2018, 15:46:04 »
Nista ja tebi necu objasnjavati prevaro, skidao si termo grupu barem 5 puta :laughing9:


Radio bih ubio brasno u tom malom smecu koje izgleda kao wc skoljka, ali moram do Bipe...
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #36 : 28 Studeni, 2018, 15:53:37 »
Eh taman i ja sada u Bipu idem.  :icon_thumright:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #37 : 28 Studeni, 2018, 16:39:47 »
Hajde pickrtino prevarsntska pisem to sa semafora!!!!!

Cekam kod Lesnine!!!!!




Ajde Tuljane bale mi cure na 3℃, Lesnina parking!!!
« Zadnja izmjena: 28 Studeni, 2018, 16:52:31 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #38 : 28 Studeni, 2018, 16:59:36 »
Ja sad proso onuda al nisam vidio purejeta, ajde organizirajte kasnije oko 22-23h nekaj da i ja ispeljam batinu, sada sam zauzet
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: A pokusavao sam biti Peza fan!
« Odgovori #39 : 28 Studeni, 2018, 17:23:00 »
Tman dosao kuci bio u Bipi ali pure nema OPET.

Ajde oko 22-23. Ja tamn se isto odmorim i naklopam. I pezicu ulastim.
« Zadnja izmjena: 28 Studeni, 2018, 17:25:08 SF2 Freak »
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_: