Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Odg: Blic pitanja  (Posjeta: 9510 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #20 : 24 Studeni, 2018, 21:29:55 »
Ja mogu samo reci da me Suhi sa Pezom maznuo prvu trku na Drag2018 u jednom smjeru, Puru sam drzao pun gas od starta do kraja ali me dobro ostavljao, nisam mogao vjerovat.
I onda sam ga u drugom smjeru isprskao zestoko, tu su i nastale sve slike kako Pura ubija Pezu.
Sljedecih 4-5 trka sam ga takoder dobro ostavio i Pura je pokazala moc.
Ali mene zanima sta se dogodilo tu prvu trku??!? Kako je Peza tad pokazala moc i oderala Puru i to ne lagano, nego je fakat nabirao uz mene posteno, al da napomenem da je Pura svaki put isla identicno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #21 : 24 Studeni, 2018, 21:38:01 »
Sta je sad ovo??
BLIC PITANJA U VEZI PEZE I PJURJETA
:yamaha:

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #22 : 24 Studeni, 2018, 21:40:55 »
Sta je sad ovo??
BLIC PITANJA U VEZI PEZE I PJURJETA
Prepiranja bratee
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline Lezz22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #23 : 24 Studeni, 2018, 21:41:25 »
Hm vilice od taljana na pezi ludd kaj nije mono vilica best.? Je ali od taljana ne francuza💪😆😂 suhi zgorel si kupi taljana i mir.

Za normalnog korisnika je dobra ali nekima nikad dovoljno   :icon_tongue:
Ni meni se nesvidja prednja vilica iako radi svoj posao vrlo dobro a da je dupla bolja definitivno. Jbg peza nije savrsena po meni al nije ni nijedan talijan a cak ni aerox koji bi mi bila 2. opcija kupnje skutera

dacerovs ak mu je variomat otisao to ti je to zas je vukao prvu rundu, muka teska je sa sjebanim variomatom imas pol minute dok se nezagrije a dalje je teska patnja, meni po uzbrdici nije htio vise od 30, sad kad sam stavio serijski variomat preporodio se a sad jedva cekam da dodje novi jer i sad ide savrseno

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #24 : 25 Studeni, 2018, 04:21:34 »
Corectore ja se opametio kada sa tomosa presao na najvjecoiji agregat. Dok si ti pobenavio kada si sjeo sa minarelia na jadan ,nekvalitetan , slab purejet. Stani mi sada na crtu. Rade neka vozi puru , moze i jos kaksi zvonkec, ma moze i fico od 50kg. Ajde stani mi na crtu, kaj muda se stisla. Ti pokusavas sa 4 pjurdeta zajedno napraviti vise km od mene bez kvara. Ali jednostavno nemozes jer uvijek knedla u grlu.  Nemas argumente protiv peže , osim da ju jako volis. A imam i video di se vozis i pjevusis na pezi. "skriveni sam fan peze" hahahahaha. Ajde budi pravi gospodin i okaci taj video tu. Ako ga ja metnem onda sve pada u vodu kaj si govorio protiv francuza jer to nisu istine bile. Eto stani se na crtu ishod znamo svi. I okaci ponosno video . Odbrojavam ti 12h. A nakon toga krece urlanje kada ga ja okacim hahahahaha. Jer vozis se na pezi dok su pjurdeti u kvaru.  Da tako je dacvros. Na dragu imao ubijen vario , sada imam novi pa idi probat pezu. Druga prica je to. Kaj se tice vilica , imao sam bomba vilice i amortizer bgm. Vilica bolja od ove sada. Ali zbog izgleda i eksprementiranja stavio od phantoma. Da da da da sjetio se pjurdet je riknuo na tripu u crnu goru i nazad da da da. To je 6x da je riknuo. Kao kit se raspo , a doma zamjenio cijele blokove. Cementacija na radilici otisla. Klipnjaca se rartukla i karike se u prah pretvorile. A sjeti se pezice. Je da se vukla u brdo. Ali stari moj 3000km to ljeto napravio ,a tebi se u prvih soma rastepel pjurdet kao kula od karata. Znaci 6x je pjurdet kihnuo , peugeot 1x u zadru ove god. Svaka cast razvalio si me ko Hrvati francuze u tenisu hahahahaha. To je jedino u cemu pjurdet vodi, u kvarovima. Niti je jeftiniji , niti jednostavniji , niti jaci , niti kvalitetniji , niti manje trosi. Cucla vise goriva , cucla vise za rervise , cucla vise za popravke. Meni ono najgore kaj to trosi moje dragocijeno vrijeme. Nema vremena 5h dnevno napumpavati pumpe i opskrblgjivati si stek za pumpama. Zmajuci da ce doci taj dan kada ce riknut. Da si se obrazovao oko pug agregata imao bi skuter na kojem bi se vozio po moru bez da dizes covjeka (nasega sukosanca) da ti nosi bengu. Je pjurdet tros ko smuk pod opterecenjem. Jer nema snage pa gas mora uvijek u iberu biti. Eto i tu si stao sa pjurdetom. Znaci 7x si kihnul i onda kazes da je to nista. Da je pjurdet vjecan. Meni to vec lici na opasnu virozu za koje nema ljeka osim odrezati sve u korjenu i odbaciti sugu od sebe. Moga si biti triper a izabrao si biti pacenik i muljator . BRAVO SJEDI EVO TI DUDICA
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #25 : 25 Studeni, 2018, 09:52:57 »
Ovo sto je napisao sf2 freak za potrosen variomat nisam ni ja vjerovao a gubio je snagu s njim i hladan a kamoli kad se zagrije, znao sam da gubi nesto jer je dosta potrosen al toliko puno ... stavio serijski zasad i leti  :icon_thumright:

btw meni je multivar prosao 30k a mogu mislit sta je ostalo od doplera nakon 50k
Moj multivar je isto imao skoro 50 hiljada,ugradio sam ga novog 2012. i izbacio ga van prije par tjedana kad sam stavio opet novi multivar

Meni je runner baš ove sezone postajao sve tromiji,tražio me sve lakše rolice da bi nekak išao,zadnje sam vozio 5.25g al su mi i one postale preteške,pa sam ubacio 5.0g i stavio linearnu polutku od diteha,nikak nije išao,onda sam stavio ganc novi multivar i ostavio isti setup prijenosa,mašina se vrtila 800 okretaja više odnosno debelo prevrtavala,samo u razlici novi vs. stari multivar,a da sam imao pia polutke razlika bi bila preko 1000 okretaja,a to je jako jako puno,ni ja nisam vjerovao,a kad sam stavio novi variomat i uštelao prijenos skuter je dosta bolje išao nego sa starim variomatom,direktno sam usporedio sa par skutera i razlika je bila dosta velika

Samo ovaj Suhijev doppler je dosta razvaljeniji nego moj multivar,puno veći luft ima,a meni su se stupići i bolcna izlizali,ne osjeti se pod prstom al u usporedbi s novim se vidi da to nije više to

Offline Lezz22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #26 : 25 Studeni, 2018, 10:12:48 »
Ma variomat mijenjat svakih 20ak t km i nema problema, meni je bolcna dosla do bronce ili mesinga nez tocno od ceg je, piksna isto otanjila pa je imalo lufta da je klapkalo i culo se i u voznji, stupici klizaca isto oglodani do 2-3mm, dio di klize remen u obliku banane, unutarnji kanalici isto oderani i sa strane (od rms rolica pretpostavljam  :icon_scratch: ) ma muka ubiti, kad sam stavio serijski i vidio kak ide ma preporodio se

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #27 : 25 Studeni, 2018, 12:56:52 »
Ma variomat mijenjat svakih 20ak t km i nema problema, meni je bolcna dosla do bronce ili mesinga nez tocno od ceg je, piksna isto otanjila pa je imalo lufta da je klapkalo i culo se i u voznji, stupici klizaca isto oglodani do 2-3mm, dio di klize remen u obliku banane, unutarnji kanalici isto oderani i sa strane (od rms rolica pretpostavljam  :icon_scratch: ) ma muka ubiti, kad sam stavio serijski i vidio kak ide ma preporodio se

Ma da svakih 5000... Ajde na nekih 40000 pocinje posustajat, a tu kilometrazu 2 covjeka na forumu nece dostic
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #28 : 25 Studeni, 2018, 13:48:27 »
Ma variomat mijenjat svakih 20ak t km i nema problema, meni je bolcna dosla do bronce ili mesinga nez tocno od ceg je, piksna isto otanjila pa je imalo lufta da je klapkalo i culo se i u voznji, stupici klizaca isto oglodani do 2-3mm, dio di klize remen u obliku banane, unutarnji kanalici isto oderani i sa strane (od rms rolica pretpostavljam  :icon_scratch: ) ma muka ubiti, kad sam stavio serijski i vidio kak ide ma preporodio se

Ma da svakih 5000... Ajde na nekih 40000 pocinje posustajat, a tu kilometrazu 2 covjeka na forumu nece dostic
Tako je na 40000 vario odlazi. Tako je tomiu ,a i meni je jos poceo zezati na sf1 pa sam ga uvijek nakako uspio ufaziti.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #29 : 25 Studeni, 2018, 14:16:31 »
Normalno da ces ga mijenjat na 5 000  kad uzimas taj doppler krs od varia i opcenito kineskih dijelova koje lijepo zapakiraju i nabiju doplerov stambilj. Ajd molim te o cemu pricamo. Uzmi polinijev variomat i vozi se ko covjek.
:yamaha:

Offline Lezz22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #30 : 25 Studeni, 2018, 15:05:29 »
Ma i cijena variomata (300-400kn) je isto sica jer to kupit svakih 5 god il oko 20 000 km (kako ko) po meni nije problem a vec oko 30k se pocne gubit na snazi al kako malo po malo odlazi to se nit neosjeti. Ja sam svog multivara sahranio nakon 30 000km i jedino moja greska je sto sam stavljao jeftine rolice pa su unutra kanalici pojedeni al ostalo si je sam kriv jer se na mjesecnoj bazi prodje lagano krpom po bolcni i provjeri stanje prijenosa opcenito. Sad mi dolazi po preporuci sf2 freak stage 6 sport pro pa bumo vidli kvalitetu izmedju talijana i kak kazu kineza  :icon_tongue:

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #31 : 25 Studeni, 2018, 15:50:40 »
Normalno da ces ga mijenjat na 5 000  kad uzimas taj doppler krs od varia i opcenito kineskih dijelova koje lijepo zapakiraju i nabiju doplerov stambilj. Ajd molim te o cemu pricamo. Uzmi polinijev variomat i vozi se ko covjek.
LOL stari jesi li imao bilo koji dopplerov dio? Ne ne jos bolje  jesi li ikada vidio dopplerov dio ijedan. Daj mi argumente po cemu si to zakljucio. NEmozes kritizirati nesto kaj nikada nisi imao. Zvonkec odusevljen sa dopplerom na mini ac. Bacva i doppler 50cc 85-90gpsa. Tomi je imao jos razvaljen vario i bome namucio se da ga sa runnerom prode u krajnjoj kada smo isli prema VG.
Imam Dopplerov variomat. Izrada vrhunska , onaj stari vario bio je presvucen kromom. Sada novi nije presvucen kromom ali jbg i dalje radi odlicno.
Imam Doppler boost bootle isto super stvarcica. Metalna je odlicne kvalitete dok kakva je malossi ili polini? Polini plasticna kutija bzvz ,a malossi gumena harmonika koja pukne. Da da to je talijanska kvaliteta koja nis ne valja.
 Polini variomat pogle mu izradu. Kineski krom koji ima srhove od izrade i ono najbolje krom koji apšisa. To je tak kineski krom from kina u talijanskom pakiranju.
Corector neka se kaze o polini kitu nesto eto. Karike kao putar. Nestanu za 10000km , polini vario na minareliu promasaj ,a malossi jos gori.
Evo ja stavio polini remen i upravo ga idem skinut. To je za dzubre nis ne valja. Vracam se na staru postavku.
Malossi plocice skripe da mi usi otpadaju. Zderu disk ,a zderu i same sebe  i jos ne koce dobro. Sada mecem nova scoot plocice i bomba su. 20kn presretan sam a koce mi isto ko malossi a traju vec 7000km i mislim da su tek na pola. Dok bi kod Malossi imao vec jednu izmjenu i sa drugim plocicama bio na pola.
Ajmo vidjeti Malossi aupuhe koji uopce nisu Malossi. Znaci Malossi spulju radi gianelli koji nije bajan kvalitetom ali ajde nemaju ni cijenu extremnu dok malossi prepakirani gianelli sa svojim topom naplati duplo vise. To je bas tipicno za talijana da te odere di stigne, a za uzvart dobijes nazad dobijes fino lijepi upakirani skrat. Top koji se pocne raspadat. I to je jedini dio na auspuhu kaj je malossi napravio i to nije dobro. Kakav BLAM
Da nebi bilo da je Stage6 posteden ti djelovi su jos veci skart ali ajde  jeftinij je od talijana. Pukla mi capica na S6 torque kuplungu na tripu. Vidio je Sukosanac. Eli nema veze Peugeot tu nije stao. Vozio sam dalje odradio turu Zadar ZG sa strganim kvalicom koje je za sobom povuklo i variomat koji je isto bio S6. Ali nema veze posto je Peugeot Franscuke kvalitete za njega nema rijec ne mogu, ne znam i necu. Odvozio sam taj trip bez beda, bez pogovora, i tu je nastala ona slika di sam zalegnu kraj bate Sauga na SR-ki. NIje bilo odustajanja sa velebita udarao vjetar toliko mocan da su bajkerima sa coperima se cudili kako mi sa skuterima uopce uspijevamo peglirati po takvom vremenu. Nagnuti po 45 suprotno od smjera puhanja vjetra penjali smo se na Velebit bez dami Peugeot stucne , bez ikakvi eksprementiranja , bez troksanj , bez cvikanja , bez knedle u grlu i na kraju bez laganje sebe i ostalih. 
Od onda vise ne koristim S6 djelove , a bome niti talijanske. Samo orididi ili Francuz jer oni mi jedino uljevaju sigurnost i povjerenje. Dok Talijanski djelovi to obecavaju ,a na kraju isisaju lovu isto kao i nasi MUP-ovci. Sigurnost i povjerenje a sisati lovu di stigne. Ugledali se na krivu državu. Državu kojom vladaju digići. Dok Francuzi napreduju ka boljem cijelo vrijeme imaju inovacije  Doppler vario onaj sa utezima , Doppler inner rotor sa svjetlima za napajanje , Doppler lamelice koje su u komadu dok svi trpaju razdvojene , Doppler aluminijska prirubnica za piaggo (Ok znam da ne pase na klik ,a li nakon toliko muke sa tim kineskim originalnim prirubnicama dao bi si truda sloziti tu aluminijsku). Zapravo uopce mi nije zao kaj ne pase ta prirubnica na piaggio. Jel mora fracuz razmisljati o talijanskim promasajima i krpati rupe u agregatu. Doppler je sa pravom ovlaštena tuning marka za Peugeot i sve pase na klik od njih na Peugeot.
Pcelice slutim li ja ljubomoru kod tebe ? Nemoj da bude ljubomoran jer ti imas Yamahu sa talijanskom masinom. Znaci Japanac je kleknuo i polozio samurajski mač pred talijanskim zamorcetom. Vise nije niti japanac kaj je bio izuzev Honde koja kao konj ima linetu na ocima i vidi samo ispred sebe i gleda kako usavrsiti i napredovati ,a istovremeno biti pristupacna korisnicima. Istim tempom idu i francuzi osim kaj priznajem kvalitetom kaskaju za Hondom ipak je Honda veci kalibar.
Dok talijan gleda kako zgrnuti lovu , sve lijepo zapakirati i podsvjesno navesti korisnika da i dalje bude ovisan o njima. Kao nikotin takvi su talijan malo po malo te cuclaju a ni neznas. Tek kada se osvrnes i pogledas iza sebe vidis svoje ukaljale tragove i svoji trnovit put. Svi koji voze talijana zive u iluziji. Dok kada pogledas ispred sebe vidis Francuza sa jagodicama iz auspuha kako peglira. Vidiš WRC championa , vidiš tehnologiju i kvalitetu u jednome. Vidiš moj osmjeh na licu dok ja vidim u tebi ljubomoran pogled i kisel osmjeh. Ali ti ces i dalje ostati na svojem jer mi smo ponosan narod i ne volimo promjene ali to ce nas dovesti u propast. Negdje moras prerezati sve i reci sada je dosta. Hocu disasti ili u ovom slucaju tripovati bez da imam knedlu.
Corector se nikada nece opametit on je takav neka i ostane  treba biti i jedna takava osoba da drugi mogu uciti na tudim greskama. Iako je priznao da je Francuz bolji. Tvrdoglavio se ali nakon Maksimirskog blama i sramocenja i izgovora ne istine. Polozio je ratnu sjekiru ukaljanu ne istinom i prevarom. Priznao je Da Francuz ima karakter ima srce u sebi. Dok je talijan samo zapakirani skart na kojem moras imati stopericu i brojati sitno kada ce nesto riknuti.
Idem se sada voziti na SAVI MONSUN , vrhusnkoj gumi za kisne uvjete.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Online zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #32 : 25 Studeni, 2018, 16:18:22 »
Samo polini kvaliteta  :laughing7:





Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline srunner221

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 327
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: gilera runner
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Sport pro mk2,dell 21, 13% getriba, multic
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #33 : 25 Studeni, 2018, 16:29:40 »
Samo polini kvaliteta  :laughing7:







Uvijek imam polini vario i nikad nikakvih problema... radi mi savrseno...

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #34 : 25 Studeni, 2018, 16:31:22 »
Ovaj sf2frak je.malo zesce iskompleksiran lik pa ga zato to jebe. I ne moze priznat. Jos sad kaze da polini vario kojeg svi hvale na minarelliju kaze da ne valja na istoj masini haha pa molim te ajd. Samo francuski dijelovi valjaju.
« Zadnja izmjena: 25 Studeni, 2018, 16:33:33 PchelaUbica »
:yamaha:

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #35 : 25 Studeni, 2018, 16:50:34 »
Mislim da su ljudi koji su tek poceli i nisu imali velikog dodira s dijelovima nerelevantni kao neki izvor informacija..  Pcelo zato calm down, malo si se previse nabrusio.

Znamo svi da ce suhi iz nekog svog  hvalit samo francusko al da pojasnimo... Prva generacija doppler varia je uzas i to sam se sam uvjerio kad mi.ga je suhi pokazao, druga je vec bolja... Zvonkec ga je probao i kaze da je dobar na mini, jesi ga ti probao da mozes komentar dati?  Najlakse je ostati na jednom proizvodu za kojeg svi kazu da valja. Probao sam minu sa multicem,polinijem i dopplerom i rekao.bit da je malossi def losiji od njih, a ova dva su tu negdje.. Mozda doppler malo vise momenta ima. Za daljnje zaključke bi morao jos koji km proci. Bilo je slika na forumu kako polini fusari ali evo ugradio sam desetaka variomata na razlicite skutere i jos.nije razocarao.ali.ne kazem da nije iskljuceno.

Sto se tice boost bottlea suhi tu si u krivu za polini.. Polini je samo prekopirao foru s yamahe tzr koju oni zovu "energy induction" i taj bottle je vjecan. Mozda je ljepse vidjeti u alu kucistu al jbg.. Netko mozda.voli da se ne vidi. Malossija nisam imao u rukama pa ne znam ali.citao sam.na scootertuning.de da vole okameniti nakom vremena..
I na kraju da nebi ispalo da blatim yamahu il nes imam i ja kraj 3 talijana 1 aeroxa koji ceka dijelove i pokretanje projekta..
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #36 : 25 Studeni, 2018, 16:54:36 »
Isuse boze kaj je suhi sve nadrobio pa to nisu istine. Letimicno sam preletio i odmah sam zakljucio da tjesi sam sebe i svoje pehove. Sta se god raspadne dobro je hahaha

Pa ja sam na nivou da kad mi pukne ngk MADE IN FRANCE svijecica da dizem frku, a kamoli ova hrpetina sjebanih dijelova, i onda se na kraju jos tijesi :laughing6:


Tjesi se tjesi
Mijesaj kruske i jabuke
Buraz te bude satrao s purejetom, jer su razlike abnormalne, ja nisam tvoja kategorija :laughing7: Eventualno ako hoces da ja vozim pezu, jer si me prosli put ostavio kao da je 250cm u purejetu :toothy10:

Ovogodisnji drag si spusio, proslogodisnji spusio jer je purejet kasnije krenuo, pa kad bius dobio? Nikada naravno :laughing9:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #37 : 25 Studeni, 2018, 16:56:08 »
Ovaj sf2frak je.malo zesce iskompleksiran lik pa ga zato to jebe. I ne moze priznat. Jos sad kaze da polini vario kojeg svi hvale na minarelliju kaze da ne valja na istoj masini haha pa molim te ajd. Samo francuski dijelovi valjaju.

NEK TI JE VECNA SLAVA!!!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Kuzis, lik nije nikad objektivan, jedva cekam.da dodje u doticaj s novim pezama pa da dobije pljusketine i da barem ponekad pozali za piaggiom. :laughing7:


Isto kao sto poistovjecuje par purejet sitnica naspram pezo bankrota i serafljenja po cesti, njemu je to isto, dakle sto je s glavom?? :laughing6:
« Zadnja izmjena: 25 Studeni, 2018, 16:58:09 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Online zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #38 : 25 Studeni, 2018, 17:11:44 »
Samo polini kvaliteta  :laughing7:


Uvijek imam polini vario i nikad nikakvih problema... radi mi savrseno...


Nisam ja reko da nevalja, super radi ali dal bi ti za ovaj škart sa slike dao 500kn ??  motoforce i naraku imaju premium zavrsnu obradu naspram ovakve razvikane marke, al jbg poznati su pa ce ovce i dalje placat masne pare makar oni i drek zapakirali u skarnicl, isto tako i Malossi. Da je ovaj vario sa slike po nekoj razumnoj cijeni i ja bi ga uzeo, ali 500kn dat za smece koje ne dize remen do vrha, nema sanse ( govorim o poliniju za minu, pijađo je druga prica )
« Zadnja izmjena: 25 Studeni, 2018, 17:16:18 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #39 : 25 Studeni, 2018, 17:25:54 »
corerector ajde vidi vremena od proslogodisnjega draga. opet njekas istinu. Opet pokusavas vodu na svoj mlin navuci. Ali tvoj mlin je preslab i ukljan dubretom. Jer umjesto vode tvoj mlin ide na zablude koje ti siris . Nikada neces imati muda priznati kao kaj nemas muda postaviti video na kojemu pjevusis na pezi. Ali ne brini to imam ja i cim stignem kuci gdje me pezica milo gleda na ulazu okacit cu video. Ali nako kaj pomazim i uglancam skuter jer zasluzuje moju paznju nakon svih 85000 km kaj sam napravio sa njime.    Vidim pcelice naginjes se na krivu stranu , tebi treba jedan francic da te dovede u red. Kao kosi toranj u pizzi je talijanske kvalitete dok nisu po francuskim nacrtima ga izravnali. Jos koja godima i bio bu ko puska ravan. A zakopavao se sve dublje u talijansko dubre dok netko nije rekao sada je dosta. Odstranit cemo dubre i pitati susjede za rijesenje. Ja ti nudim ruku mira a ti meni pljuvacku u lice. Zar je to uredu ?   Zvonkec sve pokazao kaj je polini , nepotreban mi je corectorov post u vezi polinia jer on nikada nista nije priznao osim kod Maksimirskog blama peugeot. Polini radi ok mozda ali nikada nece imati vecu krajnju od doplera. Jer dopler ima kanale do vrha , 19x15.5 rolice , 100mm promjer i sve savrseno odradeno. To su kljucne stjvari za dobar vario. A ne to kaj pise na njemu. Pa naraku i onaj zmaj kod zvonkeca radi perfektno.  A zamisli kinez, ali kanali glatki i do vrha i promjer oko 100mm.   Sukosanac tako je doppler ima 3 izvedbe varia. 1. Sa malim rolicama i manji promjer , 2. Izvedbu ja vozim i 3. Izvedba onaj inovativni vario sa utezima. Ok fulao sam kaj se tice boostla. Sve je stvar izbora ali i dalje bi birao metalni spram plasticnog i gumenog kondoma. 
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_: