Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Odg: Blic pitanja  (Posjeta: 9506 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Blic pitanja
« : 24 Studeni, 2018, 13:03:29 »
BB je dinosaur koji je pred izumiranjem. Djelovi ce biti sve skuplji i teze dobavljivi.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Odg: Blic pitanja
« Odgovori #1 : 24 Studeni, 2018, 13:34:19 »
BB je dinosaur koji je pred izumiranjem. Djelovi ce biti sve skuplji i teze dobavljivi.
Peza je ameba kojoj su dijelovi vec sad skupi ko k :laughing7:
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odg: Blic pitanja
« Odgovori #2 : 24 Studeni, 2018, 14:02:10 »
Haha cuj ovo kao da je u pitanju Italjet Formula twin 125, za pezu neces naci uljnu pumpu niti polovnu vodenu da valja tako lako. A bogami niti cilindar :laughing7:

S BBom su velike sanse da ce vjerno sluzit, recimo bata Tomi bi se usrecio, toci-vozi s vremenom bi usteko dijelova za generalku na milijun kilometara i dobro.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Odg: Blic pitanja
« Odgovori #3 : 24 Studeni, 2018, 14:19:54 »
Javio se covjek sa pjurdetom za kojeg nema vise niti jedan dio novi za kupit dok za Pezgeota ima sve  :headbang:
Za BB-a nema sve za kupit i BB nije vjecan  :icon_thumright:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Odg: Blic pitanja
« Odgovori #4 : 24 Studeni, 2018, 14:52:43 »
Na pezi samo.pumpice od kocnica vjecne :confused5:
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odg: Blic pitanja
« Odgovori #5 : 24 Studeni, 2018, 15:58:21 »
Normalno da sam.se javio s punim pravom.
Za pjurdzeta niti ne treba novi dio jer svi originalni voze zauvijek haha  :icon_thumright:
Kupovina novih dijelova je cisti debilizam pored tako plemenitih purejet dijelova koje si po potrebi sam repariras.
Standardni potrosni materijal je i dan danas lako i JEFTINO dostupan za razliku od peze.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Odg: Blic pitanja
« Odgovori #6 : 24 Studeni, 2018, 16:19:18 »
Cementacija na radilici ode na 20000 to su ti plemeniti djelovi  :rofll:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odg: Blic pitanja
« Odgovori #7 : 24 Studeni, 2018, 16:23:13 »
Krivo si shvatio, na 2000km, vidovitiji si od mene jer su blokovi jos neotvoreni :laughing7:
Sva sreca pa vozis made in france radilicu, a skut pretezito kombinacija kinesko talijanskih dijelova :laughing7:
« Zadnja izmjena: 24 Studeni, 2018, 16:26:52 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Odg: Blic pitanja
« Odgovori #8 : 24 Studeni, 2018, 16:25:51 »
PA ni ne otvaras ih normalno. Kada se raspadne radilica moze sve u dubre. Jer zamjenske radilice ima ali po paprenoj cijeni.
Pjurdet samo uzima a nista ne daje osim glavobolje.  :icon_thumright:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odg: Blic pitanja
« Odgovori #9 : 24 Studeni, 2018, 16:38:36 »
 :toothy10: :jerk: Hahaha pa ti pojma nemas o nicemu :laughing6: treba ti kupiti dudicu jer samo glupost za gluposti pises.

I jedino se peza ne tjunira jer ce biti zesce raspadalo, samo piaggio svi budze, jer peza nemre samo bi se sramotio kao sto je i bilo tako pa je to proslo svrseno vrijeme, i onda s pedesetice se ruga sedamdeseticama, a pedesetke ga ubijajj u svemu :laughing6:


Evo ponude koja je godinama identicna, uzmes jos remenje po 75kn za stek i na konju si, za pezu niti ne postoji najbolji remen, to da na pezi traje duze negi na piaggiu okaci macku o rep. Meni je puko remen na pezi vertikali, a i performanse su mu u zescem kur*u kad se vozi vise od normativa, uostalom vidio sam na dragu, svaki start je radikalno slabiji i slabiji hahaha




Ovo nisam nikad dozivio na piaggiu :laughing7:
A ti bome takodjer jesi i isao sam ti 12km po remen kad je francuski otpad crko ispred Lesnine :laughing6:

« Zadnja izmjena: 24 Studeni, 2018, 17:15:25 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Odg: Blic pitanja
« Odgovori #10 : 24 Studeni, 2018, 17:44:48 »
Jel ti moram slat slike popucalih remena na piaggu. Ako moram onda si bas jako tupav ovako si malo manje.

Dudicu si gurni u pjurdeta jer za drugo i nije. Najslabiji agregat sa najslabijom podrskom djelova sa najmanje pouzdanosti.
ODi mi sada stani na crtu. Na dragu imao variomat koji ima vise od 50000km jos ga Zvonkec kupio rabljenoga sa ebaya i ja vozio na sf1 szonu i onda na sf2 sve do draga.
Tomi moze potvrditi da se ogromna razlika osjeti potrosen (ubijen variomat di mi bolcna plese 1-1,5mm) naspram novog varia.

Ti veze sa vezom nemas samo znas glupu pumpu reparirat i to radis neprestano jer niti jedna nije vjecna. Non stop se kvare.

1) Sljeme pjuretu riknula pumpa -> RIJESENJE : zica da ga guram do prve birtije gdje dolaze burazeri u pomoc
2) Jazbina gym pjuredt nemoze upalit -> RIJESENJE : zica moj akumulator iz Peugeota, vjecnog agregata
3) Voznja preko Laza pjurdet cviknuo -> RIJESENJE : skidaj deklo kontroliraj remenje , pumpu ulja. Jedva upalio
4) Maksimir pjurdet crkava i trokira -> RIJESENJE : Moliti Boga da se uspije skuter dopeljati do doma pod svaku cijenu ,a da te nitko ne vidi. Jer to bi bio totalni kolaps
5) Pjurdet riknu na tripu u Grcku (taj si svima presutio) -> RIJESENJE : Gace se tresu daleko od kuce i prikolice i moje noge da te poguram. Sva sreca samo je svjecka bila u pitanju.

Moji jedini problem je bio da mi se cesto ventilvar odserafio i nasao rijesenja sa Loctite 222 koji je ujedino najslabiji loctite. Dovoljno je da je otpran na vibracije i eto vise problema nemam.
U Zadru sam ekperimentirao sa blatobranom zato se ugasio. Izmjenom blatobrana i boljim podesavanjem istoga skuter vozi kao iz tvornice. Naknadno "testirao" sa Tomiem i Nyzmom po Dragonoscu kada nas extremna oluja uhvatila.

Frendic talijancek ajnspricercic , FRANCUSKI KARBOS te nadmasio u svim segmentima osim u kvarovima jer ta stavka kod mene ne postoji i nikada nije postojala.
1) Francuski namotaji vjecni , dok kod talijana redovito crknu.
2) Francuska pumpa vjecna dok kod talijana traje 2g max.
3) Pumpa goriva bio pjurdet ili karbos ? Kaj je to ja nezz kak to zgleda na Peugeotu.
4) Mikro remen ? nope ja toga nemam.
5) "Pukla mi prirubnica u PM" zivcira se ekipa. JA nikada nisam psovao radi prirubnice a jos manje zivcirao.
6) Cementacija na radilici / pucanje radilice / zglodani zubi ? NE nikada mi se to nije desilo pogotovo zubi na radilici da mi se zglodaju ili da zacvika kalota ili tako nesto. JEr to Peugeot nema.
7) Jooooj moram busit rupice na vilicama da si ih podmazem. Kriste prosvjetli covjeka. Ima gore sve ove stavke koje ga muce i sada jos i vilica i ne odustaje jer je talijan zasjeo na njegov novcanik i samo cucla malo po malo (kod pjurdeta puno cucla). Peugeot vilice su vjecne ,a kod SF-a amortizer se promijeni 150kn i imas bomba vilicu koja ce trajati opet 10g bez problema.
8)Idem si natocit antifriz ... Blup blup blup , zaserafim odem na dir i pocne spricat po nogama. Opet zivciranje - pustio cep od antifriza i sprica na sve strane. Peugeot tih problema nema odi zaserafit i odserafit 3000x. Brojim ti i ako fulas za jedan ponovno ces odserafljivati i zaserafljivati 3000x za svaki slucaj da nebi bilo da muljam. Cep ce dihtati kao prvi puta  kada sam ga odserafio i zaserafio.
9)Proslo je 10g od kako je Tomi kupio skuter i pogle na cemu sjedi. Lik ce jos malo na karbu si sjediti. To je talijanska plastika. Ja imam sjedalo sa SF1 96g. Znaci sjedalo staro 22g jos malo 23g. Ako itko nade pukotinu na sjedalu ja njemu kupujem novo sjedalo from talijan da bude sretan sljedecih 10g.
10)Stopovi na talijanima sa vremenom sami pocinju titrati. Krecu izgovori to suse SAMO RUCICE potrosile. Halo si ti normalan kak se rucica moze potrosit pa meni se rucice nikada potrosile nisu. Na SF1 su originalne rucice i mikro prekiraci. Sve to made by France. Mikro prekidaci su i dalje metalni i nikada se ne potrose dok kod talija dobis plasticni otpad.
Na talijanu originalan regler LANG FAN KOKUSAN. Da procitaj si to jos 50x da ti ude u glavu da ne vozis talijana nego kinjaru.

Nabrojao ofrlje prvih 10 stavki kaj mi padne na pamet kad vidim talijansko đubre koje nikada nece ugledati pravu slavu kakvu ima Peugeot motorcycles.


« Zadnja izmjena: 24 Studeni, 2018, 17:50:41 SF2 Freak »
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Bore Ši

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 135
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: nrg mc2 lc
  • MojSpuh: sc08
Odg: Odg: Blic pitanja
« Odgovori #11 : 24 Studeni, 2018, 17:52:17 »
kakve veze imaju svijecica i akumulator sa općom pouzdanošcu skutera?

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Odg: Blic pitanja
« Odgovori #12 : 24 Studeni, 2018, 18:03:32 »
kakve veze imaju svijecica i akumulator sa općom pouzdanošcu skutera?
Jer je naveo da na pjurdetu kurbla ne treba i kleo se u to. A zna da mu nije mogao palit skuter i da me moljakao za akumulator iz Francuske masine. Tako mi je zal tog dana kaj ga nisam ostavil na cesti pa neka se tuce tim plasticnim poklopcicem kaj mu umjesto kurble stoji.

Sve ja brojim. Cim stane skuter radi necega to je to. Stao je znaci kvar osim ako nije gorivo u pitanju. Inace pjurdeti i diteki imaju problema sa svjeckama to im je mana. Omjer goriva i ulja razlicit naspram karbosa. Dok se ulje kod karbosa fino rastopi i podmazuje masinu , kod ajnsprica takva situacija nije. Jer on dobiva mrvicu benge kroz diznu a puno ulja i zato dolazi do zaljevanja.

Reci nam Corector cije svjecice koristis. Ajde reci mi samo da nisu Eyquem made in France. Jer one jedino izdrze takve ekstremitete u smjesi.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Lezz22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #13 : 24 Studeni, 2018, 18:46:56 »
Ovo sto je napisao sf2 freak za potrosen variomat nisam ni ja vjerovao a gubio je snagu s njim i hladan a kamoli kad se zagrije, znao sam da gubi nesto jer je dosta potrosen al toliko puno ... stavio serijski zasad i leti  :icon_thumright:

btw meni je multivar prosao 30k a mogu mislit sta je ostalo od doplera nakon 50k

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #14 : 24 Studeni, 2018, 18:52:35 »
Drago mi je da si se pridruzio Tomiu i meni medu krstene kaj se tice variomata.
Ma joj stari Doppler je tolko klacko da je to uzas bio. 3g rolice sam vozio a vrtio se 7800-8000. Dosao novi doppler rolice ostavio i skuter se zavrti na 11000 skoro  :drunken_smilie:. sada za isiti setup sa 3g skocio na 5.1g  :glasses9: Tolko o tome kako potroseni variomat ne utjece na pad performansi.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #15 : 24 Studeni, 2018, 19:08:04 »
Normalno da utjece, osjetio sam na srki to
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #16 : 24 Studeni, 2018, 19:12:46 »
Normalno da utjece, osjetio sam na srki to
NEka si nam i ti došao u klub Krštenih  :dobrodosli:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #17 : 24 Studeni, 2018, 19:21:18 »
Hahahahaha Suhi se konacno naucio neke stvari nakon godina i godina muke, sporo ucis jer previse brijes, nek si naucio nesto na variomatima nakon godina i godina trosenja piaggio multivara by bata Tomi :icon_thumright: Isto kao sto stalno mjesas kruske i jabuke usporedjujuci s pezom, pardon, hrpom svega i svacega okicenog kineskim plastikama. I kaj sad spominjes eksperimentiranja, nakon so sam to ja izjavio. Ti to ne radis, ti se boris non stop da nemas probleme, a ja ih svjesno trazim i izazivam. To je velika razlika jer ti nemas mir, ja ga imam i mogu se zajebavat :toothy12:

Trebale su ti godine da ispeglas priienos, hrpa variomata i to novih, remenja... Ja imam konstantu i provjerene kombinacije koje se samo trpaju na druge skutere. Tebi mrak padne na ci da ides ustelat neku drugu pezu jer jedva krpas kraj s krajem sa svojom koja uvijek ima neku rupicu gdje curi voda haha



Stavio vilice od malagutija na pezu, tokario, preradjivao umjesto 2 rupice izbusit i podmazat, i onda pametuje. Pa ova ideja je sto puta pametnija od tvoje hrpe gluposti, pacenicke koju normalan korisnik nikad ne bi napravio da je po tvom. :toothy12:


Da je peza pickin dim, pjevajici bi u hodu stelao druge peze, ovako bjezis na moje zaprepastenje od peza kao vrag od tamjana je uvijek imas nedovrsenog posla na svojoj pezi. Tu si sve pokazao, upravo ono sranje koje sam ja prosao s pezom gdje velis da je ne znam ustelsti, a derao sam te s elystarom, pa na kojem si ti onda nivou bio haha



Toliko kemije i toliko sramote na tako primitivnoj izvedbi skutera jos nisam vidio. To je poanta, a prirubnice ne mjesaj jer purejet ima gumenu koja nikad ne odlazi, a pezi treba aluminijska lijevana jer nisu sposobni napraviti nesto gumeno da valja. A to lako vidimo na pezo horizonstalama gdje prirubnice postanu kao zvaka i pucaju im crijeva od karba do airboxa, smece jos vece od piaggia karbosa haha :laughing7:
Ne mjesaj kruske i jabuke, peza je jedno veliko sranje i zato ga vise nitko niti ne vozi. Stari agregati kao tvoj su izumrli i vozis se na skuteru koji je Mojsije vozio, i opet si godinama imao problema s njim da bi stasao na neki nivo.


Za pezu ima milijardu argumenata da je sranje, nista bolje od onog po cemu pljujes. Gdje se ispravni i kao novi jet forcei rastavljaju u dijelove, promasaj od agregata 125, promasaj peza euro2, promasaj speedfifht 3, cetvorka kinesko zamorce koja je, pazi utjehu, bolja od sf3 hahaah


« Zadnja izmjena: 24 Studeni, 2018, 19:40:45 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #18 : 24 Studeni, 2018, 21:17:40 »
Ova tema mi smrdi na jedan ban 2x :)

Kad ce biti taj drag di ce se poravnat kilazom i onda budem ja plesao kolo oko goruceg skutera od gubitnika,kojeg ce naravno pobjednik potpalit?
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Blic pitanja
« Odgovori #19 : 24 Studeni, 2018, 21:28:01 »
Hm vilice od taljana na pezi ludd kaj nije mono vilica best.? Je ali od taljana ne francuza💪😆😂 suhi zgorel si kupi taljana i mir.
0981674245