Ostalo > Motocikli

Necu vise biti zadnji - Yamaha MT03 '16 13K

<< < (50/50)

Corector:
Apdejt medju biciklima.
Jos krace, jos nize, joos kruce, a bome i umalo duplo jace. Jedina zamjerka, ovako nakon kraceg druzenja je, steta sto nije visokoturazna masina kao MT (ima cari jednokarikasa).
Ovaj se ponasa sa 120kg pretovara kao teenager na nakitanom roxu, MT-ejce je ipak za lakse vozace i osjeti moj pretovar.

Ustupam za influencerske potrebe i za privlacenje paznji picaka uz novcanu naknadu.









giannelli:
Ne znam, nije mi nesto vise mi se svidja KTM 390 DDDDDuke'n'Hazard  :laughing7: (no kako onu reču, plati pa se rugaj)

Ali za naucit vozit dobar, tako nesto i ja planiram, prestar sam za skutere  :toothy3:

Corector:
E jebiga Bro, vlasnici Ktm-a ne daju za sajle od lifta... Barem imam Vututututu

Corector:
I dalje tvrdim, samo purejet!
Ovo je samo da se odrzim na Instagramu i Fejsu. Jer motorići vise ne sluze za voznju, nego za upload. Mnogi mi priznaju da je bolje čmrljit na mobu, nego se vozit.
Lupite lajk, sub, share, hejt, jer štek se mora popunit. Uskoro cu otvoriti i Patreon kako bi mi se pomoglo da brze napunim štek.

Isprika zbog slika, ali previse je kamera po sitiju, navodno slikaju kad cuju da masina lupa na 13k. Za to postoji propisana kazna:  :-X

--- Citat: ---3) Vozač ne smije ni naglo povećavati brzinu, odnosno kretati iz mjesta, osim u slučaju opasnosti, postižući pritom gornju granicu dopuštenog broja okretaja motora ili na takav način da dolazi do proklizavanja kotača ili upravljati mopedom ili motociklom na jednom kotaču ili motornim triciklom, četverociklom ili lakim četverociklom na dva kotača.
--- Kraj citata ---

 

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju