Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Beverly 250ie zadnji amortizeri  (Posjeta: 1185 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jug777

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 59
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Beverly Tourer 250ie
Beverly 250ie zadnji amortizeri
« : 09 Studeni, 2018, 22:17:53 »
Pozdrav ekipa...prodao sam runnera i uzeo beverlija,jbg koliko god volio gileru nedovoljna je da uradi sto ja zahtijevam. Narocito poslije vecih motora koje sam imao i izvozana dva runera morao sam se vratit na nesto vece. Probao sam vise maxi skutera i ovaj mi ispade povoljno i od poznatog covjeka...seli covjek u svabiju rasprodava sve i svasta.Radi se o modelu 2009 tourer presao blizu 25000
E sad vozio sam i ranije beverli,mnogo su cesta pojava kod nas, ali nisam do sad imao svoj. Ulje motul 5w40 i filter promijenio,gume su pri kraju deklo jos nisam skidao vlasnik je rekao da su rolne i remen mijenjane nedavno. Iz prenosa nema cudnih zvukova ni zvonjave rolnica,plastike kofer lajsne itd. su u super stanju. Pali bez gasa i nema problema sa vucom,ali pri naglom dodavanja gasa ili polaska ponekad iz auspuha cujem cudan zvuk neku huku ili vibraciju kao da je nesto unutra otpalo,sad me zanima ako to bude u auspuhu da li da kupim nesto polovno,novo original ili tu ima vise izbora...osim toga nesto lupka pozadi iza sjedista mislio sam da je akumulator ali je ok pricvrscen,nemam pojma jesu li to amortizeri ili nesto drugo...to je to za sad ako provalim jos nesto pitacu jer stvarno nemam iskustva sa njim
« Zadnja izmjena: 09 Studeni, 2018, 22:33:11 Jug777 »

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Beverly 250ie zadnji amortizeri
« Odgovori #1 : 10 Studeni, 2018, 06:53:28 »
To kod starta ti se mozda zatrese remen. Svakako prvo skini dekl i provjeri u kojem je stanju variomat (dal ima lufta, slideri, rolice). Provjeri stanje i sirinu remena. Provjeri stanje onog plasticnog rollera izmedju remena na sredini. Auspuh ti je vjerojatno ok al ak mjenjas onda samo serijala (sve ostalo nepotrebno i posto je cvt monotono buci i moze ti ventile ubit + navlacis policiju na sebe).
Sretno
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline Jug777

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 59
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Beverly Tourer 250ie
Odg: Beverly 250ie zadnji amortizeri
« Odgovori #2 : 10 Studeni, 2018, 09:41:57 »
To cu svakako provijeriti,ali na strani variomata se nista ne cuje nego na strani auspuha.Cak se ni zveckanje rolna ili klizaca ne cuje,krece potpuno normalno bez imalo trzanja. Zato mi je cudno,a ovo lupkanje preko neravnina sta bi moglo biti,amortizeri nisu procurili ne vidim nista neobicno,mislio sam da je akumulator ali je fino stegnut onom gumom

Offline denysss

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: das-123
Odg: Beverly 250ie zadnji amortizeri
« Odgovori #3 : 17 Studeni, 2018, 06:56:19 »
Eagerness will get you far