Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Moj je skut bolji od tvog jer.........  (Posjeta: 18389 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #60 : 12 Studeni, 2018, 15:40:13 »
Tocno! Na purejetu mijenjas samo neke dijelove:

- crijeva goriva nakon 15god
- crijevo kompresora 25cm nakon 15god
- spuzvu filtera zraka
- klizace
- mikroremen i remen
- svijecicu
- akumulator
- gume
- antifriz


A imas i extrema koji su samo svijecicu i akumulator promjenili!!!!


Evo jedan vic. Nestanu 2 peze preko noci i nadju se vrlo brzo jer su "majstori" postali pacenici preko noci. :laughing7:



I pricajmo malo o purejet PROBLEMIMA u 3.5 godine.

1. Plavi Nrg50.
 Netom nakon kupnje, Nrg purejetu je crkla pumpa na Sljemenu. Od tada vise nikad nije stao 2 godine i 20tkm.

2. Runner 70
Izdusio mi akumulator na Gileri nakoj par mjeseci pacenja. Crkla mi pumpa na gileri netom nakon kupnje, i crkla mi nova nakon 10mj. Od tada vise nikada. Par puta je zatrokirala kakon sam imao praksu koristiti rabljene svijecice iz otpada... I imao sam lepljenje s polinijem nakon par min je odlepio zbog potrosenih karika, al nije stao.

3. Crni Nrg50
Zatrokirao drugi Nrg purejet na Maksimiru, ali NIJE STAO I DOSAO JE U GETO! Nakon 3 god svakodnevnog koristenja.


I to je to. A sad usporedi svoje zamorce u 3.5 godine :laughing7:
« Zadnja izmjena: 12 Studeni, 2018, 16:16:32 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #61 : 12 Studeni, 2018, 16:34:40 »
Mene zanima kako je i zasto pocela ROUND 2 ? :dontknow:
Jer je Pjurdeto poceo kasljati i rikavati. SImple as that  :laughing7: . sada svi znaju da pjurdet nije kvalitetan i nije vječan.

Bog i Peugeot  :headbang:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #62 : 12 Studeni, 2018, 17:40:36 »
Frencić, khm khm. Neka je i pjurdzet zakasljao indovezao se doma bez problema :laughing7:

A sad nam kazi sve o pezi.... Zasto nije recimo palila ispred Tik :glasses9: taka??

Set od sljedecih 50 peza pokvarenih pitanja je tu :toothy10:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Lezz22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #63 : 12 Studeni, 2018, 17:50:48 »
I to je to. A sad usporedi svoje zamorce u 3.5 godine :laughing7:

godisnje u kompletu mijenjam remen, rolice, sustice, centralni feder (250kn)
vakum pumpica 100kn
cdi 100kn
svjecica svake 2 god 24kn

i to je to u 3 godine odprilike neracunajuci gluposti vezano uz styling i dijelove koji su ispravni zamijeniti kao zarulje sa halogenih na led itd...

ukupno skoro 1000kn na 3 god 330kn godisnje
tako da msm da je ovo sasvim pristojna cifra

a ovo sto mijenam godisnje remen,rolice.... to mi je jednostavno radi reda da se nemoram zajebavat koliko remen jos moze izdrzat i tako to

i racunaj da skuter dnevno prodje 50ak km i vozi se bilo hladno ili ne

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #64 : 12 Studeni, 2018, 17:52:37 »
Frencić, khm khm. Neka je i pjurdzet zakasljao indovezao se doma bez problema :laughing7:

A sad nam kazi sve o pezi.... Zasto nije recimo palila ispred Tik :glasses9: taka??

Set od sljedecih 50 peza pokvarenih pitanja je tu :toothy10:
Ko nije pali ispred tik taka ? Kolko se ja sijecam palio je

Više nije vječan ipak se kvari  ostalo me ne zanima.

Sve kaj više pisšeš to ti više smrdi na usta od toliko govana lažljivih kaj ti izlazi iz tvojih usta.
KOlko ja vidim  na 0:25 skuter je upalio. Opet LAŽEŠ
« Zadnja izmjena: 12 Studeni, 2018, 18:06:00 SF2 Freak »
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #65 : 12 Studeni, 2018, 17:57:54 »
I to je to. A sad usporedi svoje zamorce u 3.5 godine :laughing7:

godisnje u kompletu mijenjam remen, rolice, sustice, centralni feder (250kn)
vakum pumpica 100kn
cdi 100kn
svjecica svake 2 god 24kn

i to je to u 3 godine odprilike neracunajuci gluposti vezano uz styling i dijelove koji su ispravni zamijeniti kao zarulje sa halogenih na led itd...

ukupno skoro 1000kn na 3 god 330kn godisnje
tako da msm da je ovo sasvim pristojna cifra

a ovo sto mijenam godisnje remen,rolice.... to mi je jednostavno radi reda da se nemoram zajebavat koliko remen jos moze izdrzat i tako to

i racunaj da skuter dnevno prodje 50ak km i vozi se bilo hladno ili ne
Stari tvoja pila je mrska i super izgleda. 330kn godisnje je niš tolko dodje samo mikroremen i remen od piagga zajedno. tako da ti ipak peugeot uštedio novce za razliku od piagga koju guta novce i benzin
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #66 : 12 Studeni, 2018, 18:18:58 »
Frencić, pa jel ti znas razlog tome? Hahah isto kao i vecini  ostalih problema :toothy12: Najgore je kad ne znas sto ga muci, uvijek imas knedlu u grlu....

@ Lezz, pa koliko si ti presao kilometara u 3.5god?? Slutim li extremne brojke :icon_scratch:



Ljudi, najvise volim kad me peza fan ispostuje :laughing1:

Sta da Vam.kazem, ja pezu necu nikad ispostovat, ali purejeta se jednostavno mora :headbang:
« Zadnja izmjena: 12 Studeni, 2018, 18:27:39 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #67 : 12 Studeni, 2018, 18:32:03 »
Frencić, pa jel ti znas razlog tome? Hahah isto kao i vecini  ostalih problema :toothy12: Najgore je kad ne znas sto ga muci, uvijek imas knedlu u grlu....

@ Lezz, pa koliko si ti presao kilometara u 3.5god?? Slutim li extremne brojke :icon_scratch:



Ljudi, najvise volim kad me peza fan ispostuje :laughing1:

Sta da Vam.kazem, ja pezu necu nikad ispostovat, ali purejeta se jednostavno mora :headbang:

NE tražim razlog jer skuter pali. Kak da otklonim kvar ako ga nema. NE kuzim pojasni mi. Kako da popijem vodu iz prazne case , kako natjerati tebe da ne LAŽEŠ kada si takav kakav jesi - LAžljivac.

Slutim li ja novu LAŽ  :icon_scratch:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline srunner221

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 327
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: gilera runner
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Sport pro mk2,dell 21, 13% getriba, multic
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #68 : 12 Studeni, 2018, 18:44:05 »
Sve citam i fkt mi je smijesno ovo prepucavanje vec....

Svakom je njegov skuter najbolji, svi kupujemo po sebi ono sto zelimo i nema razloga za omalovazavanje drugog... jedno su lagano provokacije iz zajebancije.... Sa svojim runnerom sam u 3-4 mj otkako je kod mene napravio skoro 5tkm s time da je mj dana bio bio u garazi jer sam bio s autom na godisnjem... problema nisam nikad imao... ostavio me nije nikad i eto meni je moj najbolji...

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #69 : 12 Studeni, 2018, 18:46:41 »
Sve citam i fkt mi je smijesno ovo prepucavanje vec....

Svakom je njegov skuter najbolji, svi kupujemo po sebi ono sto zelimo i nema razloga za omalovazavanje drugog... jedno su lagano provokacije iz zajebancije.... Sa svojim runnerom sam u 3-4 mj otkako je kod mene napravio skoro 5tkm s time da je mj dana bio bio u garazi jer sam bio s autom na godisnjem... problema nisam nikad imao... ostavio me nije nikad i eto meni je moj najbolji...
Ali pjurdet nikome nije najbolji  :toothy9: , a onda jos kada takvi ljudi izjave takvu glupost. Talijani koji su proizveli takav drek smiju mu se u facu. Cijeli forum se smije u facu takvom liku koji LAŽE sam sebe.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline srunner221

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 327
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: gilera runner
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Sport pro mk2,dell 21, 13% getriba, multic
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #70 : 12 Studeni, 2018, 18:55:19 »
Sve citam i fkt mi je smijesno ovo prepucavanje vec....

Svakom je njegov skuter najbolji, svi kupujemo po sebi ono sto zelimo i nema razloga za omalovazavanje drugog... jedno su lagano provokacije iz zajebancije.... Sa svojim runnerom sam u 3-4 mj otkako je kod mene napravio skoro 5tkm s time da je mj dana bio bio u garazi jer sam bio s autom na godisnjem... problema nisam nikad imao... ostavio me nije nikad i eto meni je moj najbolji...
Ali pjurdet nikome nije najbolji  :toothy9: , a onda jos kada takvi ljudi izjave takvu glupost. Talijani koji su proizveli takav drek smiju mu se u facu. Cijeli forum se smije u facu takvom liku koji LAŽE sam sebe.


Imao sam 3x pjurejet i 1x ditech, bio sam extra zadovoljan s njima dok mi pumpa nije krepala i onda me "majstor" u petrusevcu zavaljo.... ko zna mozda ga nekad i uzmem pa probam naucit slagat to ali za sad nemam zivaca...

Speedfight nisam imao i ga je imo brat, zanimljiv skuter ali ne po mojoj mjeri jer sam fan gilere... imao sam i apriliu sr50 morini karb i extra zadovoljan sam bio s njime... jedino sto nikad nisam imao je minareli i najmanje me privlaci...

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #71 : 12 Studeni, 2018, 19:07:45 »
Sve citam i fkt mi je smijesno ovo prepucavanje vec....

Svakom je njegov skuter najbolji, svi kupujemo po sebi ono sto zelimo i nema razloga za omalovazavanje drugog... jedno su lagano provokacije iz zajebancije.... Sa svojim runnerom sam u 3-4 mj otkako je kod mene napravio skoro 5tkm s time da je mj dana bio bio u garazi jer sam bio s autom na godisnjem... problema nisam nikad imao... ostavio me nije nikad i eto meni je moj najbolji...
Ali pjurdet nikome nije najbolji  :toothy9: , a onda jos kada takvi ljudi izjave takvu glupost. Talijani koji su proizveli takav drek smiju mu se u facu. Cijeli forum se smije u facu takvom liku koji LAŽE sam sebe.


Imao sam 3x pjurejet i 1x ditech, bio sam extra zadovoljan s njima dok mi pumpa nije krepala i onda me "majstor" u petrusevcu zavaljo.... ko zna mozda ga nekad i uzmem pa probam naucit slagat to ali za sad nemam zivaca...

Speedfight nisam imao i ga je imo brat, zanimljiv skuter ali ne po mojoj mjeri jer sam fan gilere... imao sam i apriliu sr50 morini karb i extra zadovoljan sam bio s njime... jedino sto nikad nisam imao je minareli i najmanje me privlaci...
TO JE TO O CEMU JA PRICAM.  Pjurdet nije vjecan i na njemu morate imati obavezno ispravan brojac kilometara jer od 15000-20000 zagarantirano ode pumpa , a iznad 20000 odalzi cementacija na radilici. To je surova istina.

Speedfight je odlican skuter ja se našao u njemu kao ti u gileri. Osobno mislim da piaggio ima vise nepotrebnih potrosnih djelova i zbog toga nisam fan piagga.
Gilera je prica za sebe , meni je lijepa i fora mi je ta grba iako znam da je uzasno ne prakticna.
Morini karb samo rijeci hvale za tu masinu. Da nije raritet i da ima vise djelova za nju vjerujem da bi uz Peugeota imao i italjeta formulu LC 50cc. Kako klinac frend je imao taj skuter AC i znam da je sa nama dvojicom (cca 120-130kg) isao po cuki 110 120) Da laze i 40kmh to je super s obzirom da smo mi balvaci nabacuili gore LEovince( samo je pisalo zelenim slovima Leovince) i bubnuli neke rolice bzvz unutra. Kasnije i skuzili di idu federi od kvacila pa smo i to onda slozili. Skuter je isao ko sotona. Dns kada skinem taj prijenos sve je unutra cakleno i kromirano. Visoke kvalitete i sve sa paznjom napravljeno. Ta masina je definitivno uz peugeot najkvalitetnija masina.
Peugeot = Morini  :icon_thumright:
Svrstao bih ja i Hondu ovdje pod jednakost ali Honda je bas jako zblokirana. JE kvalitetna ona i nece te ostaviti nigdje ali fakat ne ide  :sad1:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #72 : 12 Studeni, 2018, 19:13:27 »
EXTRA ZADOVOLJAN koliko sam samo to cuo puta za Purejeta :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:




Francić, DA LI SI IKADA IMAO PIAGGIO?
NISI! Onda čmrlji jer nemas pojma o cemu pricas. Sjedi na tu tutu i cuti tamo jer kakas samo sebi. Da bi se pokakao po necemu, moras to prvo imati, i onda pobjeci od drekeca kao sto sam ja ucinio s pezom :laughing6: :laughing6:


Da li sam ja ikada imao Pezu?
Ooo kesam sunce ti j**** krvavo, i speedfighte 1 i 2 i jet force i vivacity i elystar, sunce ti poljubim jesam se ispatio sa svakim. Jedino speedfight 2 ko nov s 3 soma km je bio ok.


EX pjurdzetisa. Pa j****u sve...
Da si isao kod mene a ne "majstora" u Petrusevcu kojo je sjebao i mene u pocetcima pa mi se Suhi ruga jer je stao Nrg na Sljemenu, a nakon mene nikada, bio bi vjecno i EXTREMNO zadovoljan :headbang:

Meni je bitno da me je peza fan ISPOSTOVAO :laughing6:


I kaj cete vas 2, 3 . Pezama pa ja imam vise purejeta nego sto vas ima hahaha :toothy12:


Peza je tesko sranje i gubi u usporedbi od svakog agregata, cak i najvece zamorcadi purejet, koje sam na srecu uzdignuo do vjecnosri :headbang:


Francić, Purejet je bolji od Peze. Piaggio je bolji od peze.
Na pezu SF2 se normalan covjek u opremi nemre sjesti jer je kao WC skoljka :toothy12:
Peza SF2 je radjena za tinejdjere i djecu u razvoju, na tome normalan covjek izlgleda kao na WC skoljci :laughing7: :laughing7:
« Zadnja izmjena: 12 Studeni, 2018, 19:23:22 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #73 : 12 Studeni, 2018, 19:22:29 »
Ne zaboravi kada si kod gyma ostao sa pjurdetom. Onda sam ti Francuski akumulator davao da upalis zamorce pjurdeta.
Takoder ne zaboravi kada ti je misteriozno zacvikao skuter kada si se spustao niz Laz. Bio je i Tomi sa nama moze biti svjedok. I tu je pjurdet kihnuo. Sjecam se kako su ti se ruke tresle i glas drhtao od straha.   :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Neprocjenjivo kada pjurdet rikne. :toothy10:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline srunner221

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 327
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: gilera runner
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Sport pro mk2,dell 21, 13% getriba, multic
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #74 : 12 Studeni, 2018, 19:23:10 »
Corectore cuo sam ja za tebe ali nisam znao ni gdje se nalatis ni kontakt nisam imao... magdic mi je reko da si odlican za to ali mi ne znao rec samo okvirno di se nalazis a ne pada mi na pamet od kuce do kuce... sad bi i uzo mozda jednog za svaki dan ovako ali previse me kostaju popravci a ne znam ih slagat... ovo ljeto sam imao 2x runner purejet u odlicnom stanju vizualno ali su me pumpe jebale i prodo sam ih a kupio sam po odlicnoj cijeni....

I da, skoro sam zabb na zvonkeca.. imao sam ja godinamaaaa i velikog jinluna sa kitom i nikad ali nikad nisam imao neki kvar na njoj... odrzavanje je bilo nikakvo jer sam mijenjao remen tek kad bi puko... i tako i ostale stvari... doduse to sam imao ko klinac...

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #75 : 12 Studeni, 2018, 19:25:10 »
Moj skuter je bolji od tvog jer već 64 000km vozi sa original klipčinom i cilindrom,blokovima,getribom,kuplungom,zvonom,diskovima,crijevima,vilicama...

Moj skuter je bolji od tvog jer već 49 000km nisam otvarao blokove,a ni stavio nove karike

Moj skuter je bolji od tvog jer već skoro 30 000km vozi sa oštećenim igličastim i oštećenim dosjedom na klipnjači

Moj skuter je bolji od tvog jer mi nikad nije zalepio zbog neuštelanog karburatora

Moj skuter je bolji od tvog jer je jedan od najdugovječnijih 50ccm karbosa na forumu


Iznesene su žive činjenice  ;D
« Zadnja izmjena: 12 Studeni, 2018, 19:27:01 Tomi_ZG »

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #76 : 12 Studeni, 2018, 19:26:20 »
Ne zaboravi kada si kod gyma ostao sa pjurdetom. Onda sam ti Francuski akumulator davao da upalis zamorce pjurdeta.
Takoder ne zaboravi kada ti je misteriozno zacvikao skuter kada si se spustao niz Laz. Bio je i Tomi sa nama moze biti svjedok. I tu je pjurdet kihnuo. Sjecam se kako su ti se ruke tresle i glas drhtao od straha.   :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Neprocjenjivo kada pjurdet rikne. :toothy10:

Pa ja sam to sve rekao gore :headbang:  haha

Meni da ruke.drhte??? Hahaha stari moj jedina pickica koja cmozdri nad skuterom si ti :laughing6: Jesi isao plakat u Sisak, ko drveni si samo produzio ravno bez okreta :laughing6:

Sve sam rekao, ne moras biti papagaj , a dje od toga NEMA Francić :laughing7: Nije to peza j#bote da me.mozes zajebavati kao sto ja ubijam pezu i njenog glasnogovornika :toothy9:


PS stigo bata Tomi, vrijeme je da se povucem  :toothy9:

ISPOSTOVAT CU batu Tomija i njegovog Runnera, cestitkenogo mi se svidja statistika naspram peza fijaska :D
« Zadnja izmjena: 12 Studeni, 2018, 19:31:40 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #77 : 12 Studeni, 2018, 19:30:11 »
Moj skuter je bolji od tvog jer već 64 000km vozi sa original klipčinom i cilindrom,blokovima,getribom,kuplungom,zvonom,diskovima,crijevima,vilicama...

Moj skuter je bolji od tvog jer već 49 000km nisam otvarao blokove,a ni stavio nove karike

Moj skuter je bolji od tvog jer već skoro 30 000km vozim sa oštećenim igličastim i oštećenim dosjedom na klipnjači

Moj skuter je bolji od tvog jer mi nikad nije zalepio zbog neuštelanog karburatora

Moj skuter je bolji od tvog jer je jedan od najdugovječnijih 50ccm karbosa na forumu


Iznesene su žive činjenice  ;D
Crijeva si mjenjao ako se ne varam  :icon_scratch:

A ovo 2. vidio sam taj iglicasti , ali mi nepojmljivo da se to dalje vrti unutra.

Za blokove mogu reci da si mi tu za petama i sa sigurnoscu kazem jedan od najdugovjecnijih 50cc skutera. Kolko god to smjesno bilo i znamo da je skuter na izdisaju mališa se i dalje neda.  :icon_thumright: Jer to je karbos
E da Tomi kolko puta si mjenjao svoj karburator ? Predpostavljam nikada dok na pjurdetu na ovoj kilometrazi sigurno bi bar jednom mjenjao pumpu a mozda i i 2. ,a ako te zadesi peh mozda i 3x  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #78 : 12 Studeni, 2018, 19:32:41 »
Pusti Batu Tomija na miru i ne podjebavaj za potrosni materijal, prihvati da su svi skuteri bolji od tvoje peze koja kosta kao Lamborgini hahahah
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Moj je skut bolji od tvog jer.........
« Odgovori #79 : 12 Studeni, 2018, 19:32:46 »
Ne zaboravi kada si kod gyma ostao sa pjurdetom. Onda sam ti Francuski akumulator davao da upalis zamorce pjurdeta.
Takoder ne zaboravi kada ti je misteriozno zacvikao skuter kada si se spustao niz Laz. Bio je i Tomi sa nama moze biti svjedok. I tu je pjurdet kihnuo. Sjecam se kako su ti se ruke tresle i glas drhtao od straha.   :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Neprocjenjivo kada pjurdet rikne. :toothy10:

Pa ja sam to sve rekao gore :headbang:  haha

Meni da ruke.drhte??? Hahaha stari moj jedina pickica koja cmozdri nad skuterom si ti :laughing6: Jesi isao plakat u Sisak, ko drveni si samo produzio ravno bez okreta :laughing6:

Sve sam rekao, ne moras biti papagaj , a dje od toga NEMA Francić :laughing7: Nije to peza j#bote da me.mozes zajebavati kao sto ja ubijam pezu i njenog glasnogovornika :toothy9:


PS stigo bata Tomi, vrijeme je da se povucem  :toothy9:
NEmožeš priznati opet  :toothy10: :toothy10: :toothy10: Da da povuci se sada jos kada Tomi potvrdi da je kihnuo pjurdet kod Laza to ce biti Kraj pjurdetovog nikada zapocetoga pocetka.  :wav:

Eto neka Tomi kaze jel zacvika pjurdet kod Laza  :frajer:
Ili ces blokirati Tomia na mobu kao i Zvonkeca jer svi koji kazu istinu o pjurdetu koja se tebi ne svidi odmah ih likvidiraš.
« Zadnja izmjena: 12 Studeni, 2018, 19:36:05 SF2 Freak »
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_: