Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Turska 2019.  (Posjeta: 49037 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline shogun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 585
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zg
  • Moj Skuter: runner 50 sp
  • Moja Kaciga: Shark Sqwal
  • MojSetup: 70cc jeftini
  • MojSpuh: stage 6 pro replica
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #220 : 05 Lipanj, 2019, 21:17:29 »
Tmaxova oko kapalicarsije na lopate
Y maxova jos vise
Ti si u drugom dijelo grada ja sam pisao na kapali carsiji

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #221 : 05 Lipanj, 2019, 21:24:42 »
Braco moja mila, reko idem vidjet vevericu, alarm se ne oglasava, kad ono macka, ajde mi jos rasparaj sjedalo sunce ti poljubim. A sta ja znam, dobio sam jako dobar dojam u Istanbulu, ne jebe me to toliko, vec sam gledao malo situacoji i izgleda da je nekakvo skladiste tamo gdje je runner bio. Makar se lancugama vezu takve krsine da to nisu istine.




Mozda je ovo pojednja slika, reci cu da su mi ukrali i macku, oko toga bi se policija trebala vise potrudit :D

« Zadnja izmjena: 05 Lipanj, 2019, 21:26:25 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #222 : 05 Lipanj, 2019, 21:25:51 »
Znao sam da ti je neka mačka dirala purejeta, nebi se sigurno frajer palio na njega  :icon_biggrin: :toothy9:
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #223 : 05 Lipanj, 2019, 22:23:14 »
Primjetio sam da nemam fergazera, negdje je ispao putem, sad se vozim na cisti zrak:

E ja cu izludit od ovog trubljenja, nisam to napravio niti jednom do sada.

Brijem da cu sutra okrenuti za nazad, neda mi se vise sam biti i ici jos 1000km na jug solo, pas mater ni engleski vise nemam s kim progovorit, ne pale ni svapske rijeci, ni talijanske, ubi me ta monotonija :D
A bogami dug je i povratak do Hrvatistana :toothy9:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #224 : 06 Lipanj, 2019, 00:21:20 »
Hahaha to sam ti zaboravio spomenuti, engleski zaboravi. Ja sam se isto tako smorio pokusavajuci pricati na engleski, znaju ga samo neki od mlađih svercera u bazarima i mislim da se nigdje drugo neces usreciti po tom pitanju  :icon_biggrin: brojeve inekako ali komunikacija da mu nesto objasnis, nebu islo..

A o sviranju smo pricali jednom, po gradu im je to znak kada dolaze iz uličica i prilaze raskrsnici samo sviraju, nema stajanja , blago prikočile i odmah se ukljucuju. Cudan obicaj al eto ocito da funkcionira jer ja nisam vidio nijednu saobracajku.

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #225 : 06 Lipanj, 2019, 06:39:46 »
iiiii? jel prezivio noc? jel jos tu?

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #226 : 06 Lipanj, 2019, 07:11:34 »
Vjeronatno daje izjavu na policiji, čim ne odgovara :dontknow:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #227 : 06 Lipanj, 2019, 07:25:30 »
Izgleda da jest, osim ako je ostalo od njega samo akumulator i alarm, jer sam deaktivirao alarm iz sobe i javio se.
Po meni je Istanbul u tom pogledu definitivno sigurniji nego ZG, a i koji bi od njih mogao zajahati runnera kada ga jedva ja opkoracim zbog vilicaa imam preko 190... :D

Idem lagano nazad.


Edit, da nisam ovo napisao nebi se alarm niti oglasio, cik sam otisao pod tus poceo je tuliti hahaha, izletim dole van, nema nikoga, samo ovaj Saban s recepcije koji opet nesto melje na trskom, ali skuzio sam da netko tu ima kadoste, sad sam ga stavio ispred ulaza hotla, idem se otusirat, pokupit 2 tone stvari od kojih cu se odmah extremno oznojiti, i mokar tripujem dalje.


Neda sw ovo smece od skuterq, e danas cu mu presudit mineralnim uljem i gazit cu ga nazad da se sve istopi :D
« Zadnja izmjena: 06 Lipanj, 2019, 07:47:32 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #228 : 06 Lipanj, 2019, 07:49:41 »
ajde pomalo ... ceka te blatobran br.4 u hrvatistanu
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #229 : 06 Lipanj, 2019, 14:07:24 »
Izlazim iz Turske, na ovom granicnom prijelazi sedam milijardi i dvjesto tisuca zaustavljanja i kontrola.
Mrale samo pun gas, znas kakav je povratak :D sve sam ih ispreskakao po Istanbuku ko ve erica grane s 95, 100gpsa, i onda lijepo samo odjednom ko trola sa ljevkom na cesti i svi motoristi sa strane, i dodje baja s tabletom i gleda jel te koja kamera uslikala i opandrci ti kaznu haha

Ekipa se peglirala oko 230km s GSovima sa mnom, i cijelo vrijeme sam ih brasnario purejeta ne jebi radari ni kamere haha dosao prije njoh na granicu,neka 3 spanjolca.
« Zadnja izmjena: 06 Lipanj, 2019, 14:13:40 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #230 : 06 Lipanj, 2019, 16:18:34 »
Bugarska je jedna velika njivetina u kojoj nema benziske po 100km, mogao sam jos malo, al bilo je veselo...
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #231 : 06 Lipanj, 2019, 18:11:56 »
Samo extremno, zestoko i otpusteno, ispreskakat cu Bugarsku ko veverica grane :D
Par kilometara od Sofije
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #232 : 06 Lipanj, 2019, 19:42:02 »
Zdravo mralici, evo pjurdzetisa ubio braano u Bugarskoj, izmjerio potrosnju danas , 2.5l extremnog klanja, moze to i manje da rucica nije bila na 100% :D

255.7km do cepa i sada opet do cepa na 489.2km = 5.82l
Pocastio sam ga zestokim benzinom sada



« Zadnja izmjena: 06 Lipanj, 2019, 19:45:00 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #233 : 06 Lipanj, 2019, 20:28:08 »
Samo se ti nama sretno vrati

Mada sam stvarno mislio da ćeš zapalit do Cipra al i ovo je EXTREMNO,ne bi se čudio da si ti jedini u ovoj državi koji je bio u Istanbulu s malom tablicom,al siguran sam da si jedini koji je bio sa purejetom

Još smo se ja i Suhi zajebavali da ćeš na kraju u Africi završit  ;D al vjerujem da te umor dotukao
« Zadnja izmjena: 06 Lipanj, 2019, 20:40:58 Tomi_ZG »

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #234 : 06 Lipanj, 2019, 20:45:33 »
Nije umor Mrale, fali mi zena, vjerovao ili ne.
Da nisam bio 3 dana na Sunny Beachu, zavrsio bih na Cipru, ovako me je prosao onaj pocetni zalet i osjecam se kao da sam popa svijeta presao, i nema nikog da popricas uzivo nesto, pocelo me to zivcirat sto u Turskoj ne znaju engleski niti u hotelu, i danas sam se pokupio iako sam imao placen smjestaj i za nocas, pas mater pa nikako se za nista sporazumit...

Danas sam izgazio ko iz picke oko 650km,brasnario sam purejeta ko najveci kriminalac haha znaci Istanbul, Dimitrovgrad, s tim da sam rucao posteno i obilazio Edirne u Turskoj i malo sam omasio 3x na obilaznici od Sofije. Ovi na granici Bugari se opet okupili oko purejeta, skuzili su da je 50ccm, kazu ma pici samo po autoputu haha
Ulovila me malo kisa na sredini Bugarske, i cim sam dosao na balkan odma treba full zimska oprema, tako da mi se nije dalo jebavat jos sat i pop do Nisa pa kasno trazit smjestaj, ovo je brutalan ubod, odmor u planinama, i jos je Hotel vrhunski.

Sad sam ubo smjestaj za 6 Nobela, u sred planine, novogradnja, dobio sam sobu s pogledom na vrh brda, i vidi se samo suma, mir i tisina za oskara, nije ni cudo zasto imaju ocjenu 9.3. I jos je tu neka slava u restoranu haha
Odmah je cuvar dosao, zamorce je na 24časnom cuvanju, makar me ne jebe to niti najmanje.

Veli zena na recepciji kako su neki dan bili dvoje iz Zga i dvoje iz DU, nasli se u hotelu i krenuli zajedno za Tursku, ja reko pa i ja sam iz Turske. Mralici ja putem nisam vidio nikoga da tripuje kroz cijelu jebenu Bugarsku, s  autocestom, samo ona 3 spanjolca danas u turskoj, i 4 neka arapa valjda u Turskoj. Tripovanje autocestom je takav pickin dim da to nisu istine.

Hotel Happy treba pohvalit, u Dimitrovgradu, na samoj granoci Srbije s Bugarskom, sve je extra, i madrac je za Nobela sto znaci da nije premekan pa se izlomis ko isus i ubije te vise nego 2 tjedna tripovanja za jednu noc.


A sad samo opusteno, sutra bi mogao za Beograd.
« Zadnja izmjena: 06 Lipanj, 2019, 21:22:53 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #235 : 06 Lipanj, 2019, 21:46:07 »
Dobro izgleda ovaj apartman

Nemoj mrale u beograd ss-ovci već vade kotlić  :laughing7:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #236 : 06 Lipanj, 2019, 21:51:44 »
Mrale vidit cu jos sutra za rutu.

Slusaj taksiste, imaju po kilovat muzike haha


Gledam sinoc kako murja radi svoj posao na kontrolnoj tocki u gradu, znaci selektiraju gradski autobus tu i tamo, i jedan ti udje unutra,a drugi sa strojnicom vani sve gleda i nisani, nema zajebancije. I naleti ovaj saban, i policajac mu vice da upali glavna svjetla valjda, a ovaj ne reagira haha, pa su ih dobrano pretresli. Inace se voze bez kacoge po autoputu :D murja ti ne jebe za kacige koliko sam skuzio


« Zadnja izmjena: 06 Lipanj, 2019, 22:00:13 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #237 : 07 Lipanj, 2019, 09:45:01 »
Od sad na tripovima biram odmor u planinama ako je nadomak nekog grada, naravno ako mi je potreban. Naspavao se za Oskara, voda iz cesme je kao sa izvora, planinski zrak za Nobela, pa di ne bi ispreskako Srbiju ko veverica grane...



Prijatno!
« Zadnja izmjena: 07 Lipanj, 2019, 09:46:48 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline shogun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 585
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zg
  • Moj Skuter: runner 50 sp
  • Moja Kaciga: Shark Sqwal
  • MojSetup: 70cc jeftini
  • MojSpuh: stage 6 pro replica
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #238 : 07 Lipanj, 2019, 11:52:59 »
Priznaj da bi se opet vratio u instabul

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Turska 2019.
« Odgovori #239 : 07 Lipanj, 2019, 15:56:21 »
Solo ne.
Mralici mojo, ono sto sam danas prosao u Srbiji, pa to je gore od makadama, isusati krista boga dragof, mozak mo se raspao od drndanja, kao da sam cijeli dan stemao, i jos me netko dobrano guzio. Sunce ti j**** ako nije pukla rama po pola, a zadnji amortizer je vec osjetno meksi. Sve ine rupe i neravnine sto sam prije izbjegavao u normalnim uvjetima, danas mi je doslo na naplatu, s takvim beskonacnim kamatama da toga nema nigdje.

Nakoj toga je dosla utjeha, cesta financirana od strane EU, to je raj i melem bio, ali sam se jedva oporavio, iskidalo me krv ti j**** oo nikad u zivotu. Mislim da sam imao dobrih 40km neidjenih dzombi, poceo me bubreg bolit bog te j#bo dragi!!!
Kad sam stao pisat, imao sam sta za pogledat na satu, evo Oskarovske ceste isusa ti krista neprekidno vibratorsko sabijajuceg da ti zubi ispadaji van na 35kmh gpsa. Kad se vratim od veselja cu skakat s rizola jer je to pickin dim naspram ove sodome i gomore.




Isao sam po planinama u sred nicega jer nema prometa, cim sam se soustio u civilizaciju, krkano su poceli oduzimat prednost, vozit u suprotnom smjeru, VOZIT U SUPROTNOM SMJERU AVENIJOM, nakkaca stvar krkanluka GLEDA TE U OCI NA RAVNICI I LAGANINI TI SE UBACI I JOS GLEDA U RETROVIZR. Pa mater ti j**** seljacku u picku, e vec sam lud od ove seljacije i razapinjanja po cestama bog te j#bo dragi.



Evo uhvatio sam jednog dok sam snimao, nedo bi bog da se potjeras, gotov si u 10min.



U Turskoj imas osjecaj da je kaos, ali svi paze, uklopis se u sistem i gasiras, ovdje u Srbiji si gotov. Prvo mi je neka kuja oduzela prednost, s tim da mi je dosla pod 45℃.


Sad sam izasao na bolje ceste, ali seljacina ima svako malo mater im j****, ne znas sta je gore, biti na boljoj cesti s kretebima, ili crknut bukvalno na onim septickim jamama. Trebao sam ici autoputem tko ih jebe, radje cu platit kaznu nego se jebat s ovim kriznim putevima.


O pozitivnim dojmovima cu kasnije nakon sto me.dupe prestane bolit, pas mater u picku ovo mi se nikad nije desilo, kakav kriminal nevidjeni.
« Zadnja izmjena: 07 Lipanj, 2019, 16:08:19 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<