Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Opet Purejet, Runner 50  (Posjeta: 17128 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #60 : 04 Prosinac, 2018, 19:51:16 »
Danas sam po prvi put izveo ovog purejeta na neki trip, odvozio sam 103km u susu i usput da izbacim neku logcinu glede mrtve serijale.

Znaci uz Sljeme skuter ide jebeno dobro linearno, a u sepertini samo ispuca moment prije negoli se masina razvrti, sto se kod karbosa ne osjeti tako.


Uz Sljeme sam se popeo gotovo bez kocenja, Molas totalno jebe i ukljucio sam mod izdusenja...


Nakon sto sam dobro ugrijao masinu, primjetio sam nesto zanimljivo.

Dok je u fazi zagrijavanja i dok je frisko ugrijan, sa serijskim variomatom mi krece u prevrtavanje na 75kmh po cuki, a kad se dobro ugrije na 86kmh.
Tu sam zanimljivost primjetio vec na usponu uu Sljeme, a i kasnije tokom tripovanja.
I kad se to desi, masina se ponasa kao da ima malko teze rolice.
Okrivio bih centralnu oprugu, koja je originalna, sad ce joj 16 god. i 21tkm.


Tripovanje na mrtvoj serijali je zaninljivo, ali SPUHCE ipak daje dosta MOCi, isao bih za 15kmh po satu brze da sam imao spuh i multivar. Uz osjetno bolja ubrzanja.


Sta ja znam, serijski spuh mi je bezveze, nikakve koristi, a cak je i dosta bucan. Prvom prilikom cu mu ugradit TT spuhce, ima sve poslizeno kako treba i sad da je mrtva serijala, pa to je grijeh... :D
« Zadnja izmjena: 04 Prosinac, 2018, 19:54:18 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #61 : 06 Prosinac, 2018, 19:23:42 »
Pocastio runnerce s ko novim variomatom, ventilvarom, remenicama, kuplungom, zvonom, maticama, onako iz dosade, jbg stek je vecan :toothy12:

Sad ima onaj udarac u startu jer je neki kripl spalio zvono, a i ja sam ga jos malo ubio na Sljemenu kad sam sisao na putic za pjesake di je extreman nagib (tamo je Elystarce spalilo zvono koje je bilo kao novo s pezo vertikalom :toothy10: i id tad vise niie imao susa u startu).


Sad cekam prvu priliku pa da ubacim spuhce :toothy10: Uglavnom uvijek se nesto kreci i na purejetima (uzmes drugog pa ga budzis, nikako cackas po starom jer moras)
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #62 : 06 Prosinac, 2018, 23:07:16 »
Mrale ne serafi po purejetu reci ce da nije vjecan, ni slucajno!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #63 : 28 Prosinac, 2018, 17:40:11 »
E Mralencad, evo me nakon skoro mjesec dana, bio nesposoban za serafljenje...

I odmah se bacio na posao oko pjur dzeta.

Pocastio sam se za Bozic, bio sam extremno izdasan jer jednom je Bozic. Odlucio sam staviti TT spuhce jer mrtva serijala mi dodje kao 30ccm u cilindru.

Vidi ga sto je lijep, specijalna boja kakvu dobije nov novcat Yasuni nakon par dana :laughing6: :laughing6:


Sa sjebanim selenom, pa sam odlucio testirati zracnicu od bicikla koju sam fino navukao u 2 sloja, bas me zanima nakon koliko ce prozveckati.


Stavio sam i trkace crne distance za nosac auspuha




I rezultat, osjetno jace vuce :headbang:

Trebati cu samo kvacilo podesiti jer sam stavio od Libertija 4T, rolice original su mu taman, a nisam obracao paznju da je navodno teze od 2T kvacila. Pa cu to svakako preispitati, i usporediti cu serijske oprugice jer osjeti se jaci udarac nego kod 2T kvacila, ali posto lovi nize nego 2T onda i ugusi masinu u startu to bi lako mogla biti masa. Tako da ima tu nesto, povecana masa i (ili) jos mekse opruge.


Uglavnom godina je gotova, moram odrzati slavu i za purejete, jer termin vjecnost skoro pa zaista postoji :toothy10:
« Zadnja izmjena: 28 Prosinac, 2018, 18:11:12 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Fićo98

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kosnica
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Crna
  • MojSetup: znam da je sr 150 gore za sad :)
  • MojSpuh: neki bucni
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #64 : 28 Prosinac, 2018, 20:02:20 »
Neka je i purejet dobio moc sa spuljom :headbang:
Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4105
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #65 : 28 Prosinac, 2018, 20:51:03 »
hebenu patinu ima, sad ga bezbojnim da ostane tako kul :headbang:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #66 : 29 Prosinac, 2018, 11:18:23 »
Spuhce ce se krecit kad krene sezona.


Evo vrag mi nije dao mira da izvagam kvacila, i sva su oko 620gr +-4gr.
Dakle 4T kvacilo je isto, samo sto se ono gotovo ne trosi na tom slabasnom agregatu koji ima kratak prijenos za razliku od 2T pa je kao novo i onda ranije lovi.




Stavio sam malossi crne oprugice i problem je rijesen, kvacilo je ufazeno :headbang:


Nije mi se dalo dalje bunarit, ali ne zapazam razliku, na vagi niti vizualno.


Priienos je ko nov, oksid nisam cisito, radije cu uzet usisavac i posisati tepihe za to vrijeme jer sve manje vremena trosim na apsolutne gluposti :icon_biggrin:


« Zadnja izmjena: 29 Prosinac, 2018, 11:21:43 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #67 : 30 Prosinac, 2018, 14:02:43 »
Imao sam negdje u telefonu slike kvacila na vagi.Sad kako sam promijenio mob slike su mi rastrkane i ne mogu nac.Mislim da je oko 100gr bila razlika,tj 550vs650gr
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #68 : 30 Prosinac, 2018, 14:16:18 »
Mjerio sam i debljinu kucista i svi su isti, ferode iste. Jedina razlika je u mina, peza i honda kvacilu, tu se vidi da su ferode manje...

Razmisljao sam da busim kvacilo, ali neda mi se uooce s tim zezat jer nema potrebe.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #69 : 09 Siječanj, 2019, 20:25:59 »
Tripuje se gurajuci


Bez kljuca da se ne dovedem u napast... :laughing7: Treba skinut 45kg od Bozicnih slava
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #70 : 10 Siječanj, 2019, 01:44:32 »
Mrale Corectore, zelis li ti to poruciti forumskoj ekipi da guras purejeta  :laughing7:
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #71 : 10 Siječanj, 2019, 09:59:53 »
Samo guranje, ponekad i purejeta :toothy12:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #72 : 10 Siječanj, 2019, 10:40:18 »
Ma nema covjek goriva ;) nije ono sto mislite
:yamaha:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #73 : 10 Siječanj, 2019, 14:03:14 »
Mjerio sam na ovom zamorcetu kompresiju jos prije par dana jer sam primjetio da teze pali na prvo paljenje po ovoj zimulji, i Oskar ga je bas fino uredio :toothy12:
Inace prosjek im je oko 6.5bar.




Jedna od prednosti purejet agregata je ta da moze raditi s manjom kompresijom od skutera s karburatorom. Jer kada oslabi primarna kompresija karbos vise nema dovoljno vakuma da povuce smjesu, dok purejet dizna potpomognuta pritiskom malog kompresora od 5bar uprskava gorivo direktno na celo klipa i iskra pali kompletnu smjesu.
Kad se mjeri kompresija na purejetu, obavezno se iskopca plava dizna, jer kompresor doprinosi povecanju pritiska u komori za izgaranje, inace je mjerenje uvecano za 0.5bar ako je kompresor dobar.



Nisam zapazio nikakve riseve kroz usis niti ispuh, tako da mi je ovo zanimljiva misterija jer sam na 20tkm kod sebe zabiljezio svega 0.15/0.20mm potrosenosti karika. Tko ce ga znati sto se desilo, za sada ne diram nista jer pali iz prve od desetak celzijevaca, a ide normalno.


Do sada sam odradio gotovo kompletan ginekoloski pregled masine izuzev otvaranja termo grupe (to ti je ono kad si svaki seraf osobno zaserafio nakon sto su dijelovi provjereni i onda si miran jer znas sto imas). Cak sam i detaljno ispitao sistem ubrizgavanja makar za to nije bilo potrebe (naucio se od oka i uha kad je u fazi) jer sam ucinio uslugu jednom kolegi koji je bas htio vidjeti kako njegovi dijelovi rade na skuteru.



E da, i nema vise agresivne i nametljive retorike za purejeta posto je projekt glede utjecaja na javno mnijenje zavrsen :toothy12:
« Zadnja izmjena: 10 Siječanj, 2019, 14:20:50 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #74 : 10 Siječanj, 2019, 14:17:13 »
Sviđa mi se prema kuda ide hrvatska skuter SPAR BUDGET scena  :toothy12:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #75 : 10 Siječanj, 2019, 14:21:57 »
Mrale ima i jeftinije od Spar Budgeta  :toothy10:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #76 : 24 Siječanj, 2019, 17:19:49 »
Umalo prekinuo tradiciju blanjanja po snijegu, reko moram malo, inace sam nespreman za sezonu. :confused5: Znaci masina se utjera na pocetak crvenog podrucja okretaja i ne spusta se ispod, odnosno ide se do ibera gdje motor pocinje gubiti snagu. Veliki sam fan ovakvog silovanja gdje mnogo dugo izdrzavam na divljem konju












I zamalo sam bio pokojni, vec u pocetku sam se nazivcirao zbog velikog vizira koji mi nije dozvokjavao da balansiram opterecenje na kotacima i odletio sam u picku materinu. Sreca pa je snijeg i blato pa sam se mekano udjubrio, i klepila me rucka volana po nozi pa sad imam utisnut Gilerin znak, a nisam bas neki fan :dontknow:


E da, i purejet radi dok je oboren na boku za Oskara  :laughing7:

Tags: pokuso ubit brasno u purejetu, a on ubio u njemu
« Zadnja izmjena: 24 Siječanj, 2019, 17:31:14 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #77 : 07 Veljača, 2019, 13:47:31 »
Zdravo Mralencad kako ste sta ima evo kod mene skoro zalepece. :laughing7:

j#bo mater svoju, neko je ovo skuterce dugo vozio s raspadnutim filterom zraka. Sta se desiilo? Pijesak je pohabao masinu, odnosno ubio je brasno u karikama, pa vi vozite gljive.
Osim sto potrosi karike, i one dobiju riseve, taj se jebeni pijesak zavuce svugdje, recimo ispod karika, po klipu, po karteru, po iglicastom... Cilindar vise nema one tragove honanja, vec je malo ulizan. Inace sve mora biti KO NOVO NA 21000KM I IMA DA SE CAKLI!!!

Otkako je zahlaladilo, skuterce je pocelo sve teze paliti na prvi hladni start, znaci kad prenoci u pocetku. Ali rekoh, cekat cu proljece, a u medjuvremenu sam ufazio ajnspric na Nobela, ispitao sve moguce periferne dijelove, i cak sam neke dotjerivao bez tokerancije iako je nepotrebno, ali jebes mu majku sta kad sam izmerio kompresiju malo ispod 5 bara, tu mi je sve bilo jasno.
Skuterce je dobro islo, nakon par stotina km sam izgubio 5kmh krajnje, trajno, i mos ga jebat.
Nakon tripcine do Duge Rese gdje sam ispostovo masinu, tu su nastupili ozbiljniji problemi. Sad jebeno tesko pali kad je hladan, i vremenski period za otrzan hladni start se znatno smanjio, skuterce bi anlasovalo po pola minute, osjetio bi se smrad bebzina i palio bi potpomognut 1/3 gasa. Palio je ko teska izvozetina. Ali kad upali, sve normalno radi, i onda bi palio....

Danas sam odlucio rijesiti i posljednju stavku, jebenu mehaniku koju zaista malo tko sjebe. A trokutasti fikter zraka raja ne mijenja po 15 godina pa strune, a puno ranije i pukne u sredini, i eto ti nefiktriranog zraka, i jos ako se vozis po makadamu ima da vidis pun usis djubra za pocetak.

Ovo je gore nego gazenje na hladno


Odlucio sam provjeriti terno grupu bez skidanja masine, nek mi se napusi kurca, ne skidam to zamorce dole zbog karika


Vidi djubreta od blanjanja po njivi hah


Odspojio sve, izlio antifriz i ajmo vidjeti zazor u karikama. Prvi dojam je solidan.





Drugi dojam je, j#bo te otac
Zazor gornje karike je 0.8mm


A gle kad stavim novu Oskarovku, original naravno :D


Tu nema sta da se mjeri, low budget ce se itekako isplatiti, trpaj to po kratkom postupku... ali kurcina, djubre je napravilo jos malo veselja, pa ga ipak treba negdje i pocistiti...



Skuzio sa da klipcina previse klapa, a i cuo sam ponekad zveckanje u voznji (naravno da se nije nista odserafilo). Skinuo to dole i gle fakat, iglicasti i bolcna su dobili malo po piksi, imaju tokerqnciju mamicu im.



Evo mralencad, pa vidite, osjeti se pod prstom i vidi se. Drugi polovan iglicasti od purejeta i bolcne koji nije vidio blata je ko nov




Usporedba 2 polovna seta, jedan vozen bez filterq, drugi uredan sa fikterom. Purejet inace ima ove lijepe pozlacene iglicaste i extremni su.
Ovaj donji lezaj je neko jebeno kinesce i to klapara kao da nije za piaggio.


Ide ovaj polovan lezaj unutra, oem 1. Ugradnja star 16 godina, s garancijjom



Provjerio sam i donju kariku, isto je za Oskara. Nemojte mi zamjerit sto ne koristim spijune, jer mi se nije dalo komplicirat za ovaj pickin dim od slucaja, pa sam se malo zajebavao. Zazor je kao debljina stooice auto osiguraca :D Tu sam se igrao, procjeni od oka zazor i nadji nesto od oka sta bi uslo unutra, jbg treba vjezbat, kako ces ufazit nesto...




Okefo cilindar da se primi DIFT masa




Bilo je dosta pijeska (ne bas cadje) ispod karika


I sad moja filozofija s garancijom, bolje Oem brtve stare 16 godina koje nisu sprzene nego novo kinesce


Spakirao na pola i upalio IZ PRVE  :D



Zamorce je odradilo, pali ko novo, odzracio sistem i odmah se malo provozao, mnogo sam srecan covek sada.


Otisao do trgovine i neki ispostivac se naj#bo na parking za skutercad, uparkirao se iza njega i otisao u doping. U povratku vidim raja stoji oko auta, pomaknuli mi skuterce, i taman kad sam dosao blizu, ukaze u auto i lupaju vratima da sam popizdio kao kad ti to netko napravi dok si unutra haha.

Ne kuzim taj retardirani nepokretni mozak gdje se moras nasrati uvijek doslovno ispred vrata. Ja uvijek stanem tamo daleko gdje nema nikog, usput malo prosetam, vidim poneku picku i jos kad se uzbudim, pa ja sam namiren za taj dan...
« Zadnja izmjena: 07 Veljača, 2019, 14:12:00 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #78 : 07 Veljača, 2019, 13:55:18 »
Purejetovac razocarao si me...filter zraka nisi provjerio!
Daj sliku filtera.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opet Purejet, Runner 50
« Odgovori #79 : 07 Veljača, 2019, 14:17:54 »
Haha cuj to, kakve ja veze imam s tim, skuterce je vec bilo ozbiljno naceto, samo sam ga ja extremnom full gas ispostovacinom dotjerao pred sami kraj u kratkom vremenskom periodu. Niie mi se dalo odmah otvarati termo grupu jer sam posumLJao na periferiju.
Skuter sam dobio s oem filterom zraka koji je bio star i imao je pukotinu u sredini, usudio bih se reci da je prvi.

Unutrasnjost airboxa, prirubnice, leptir gasa, usis, sve je bilo bas blatno i to sam ocistio u prvoj fazi, i stavio sam novi filter. Inace to bude kao novo, jedino ona prljava polovica airboxa bude uprljana, sve iza spuzve boba je cistooo.

Zatim sam mislio da ga jebe injection, jer ga nisam uopce provjerio, znaci skuter je palio normalno, ali kad je zahladilo, prvi start nece i nece. Kasnije sve ok.
Odradio sam provjere sistema i na kraju je sve bilo provjereno i 100% ispravno.
Nakon ubijacine na tripcini, situacija se pogorsala i tu vise nisam mogai nista uciniti nego otvoriti termo grupu.


Budem jos izmjerio kompresiju nakon sto ga izgasiram, trebala bi biti visa za 1.5bar.
« Zadnja izmjena: 07 Veljača, 2019, 14:28:16 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<