Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio X7 Evo 300 i.e  (Posjeta: 1224 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Piaggio X7 Evo 300 i.e
« : 07 Srpanj, 2019, 20:48:02 »
Pozdrav svima, nakon 10 godina midrace 70 klase došlo je do promjene kategorije :) Iskreno radi studiranja, posla je bilo sve manje vremena za razne popravke, frustracije, neugodnog mirisa benzina, itd.

Odluka za ovaj motor je pala sasvim slučajno, kad sam išel s posla i u mjestu Banovo (između Vrbovca i Križevaca) videl skuter koji se realno prodaval barem godinu- dvije.

Odlučim stati, pogledati, probati, kontaktiram majstora @Steeef i odlučim uzeti skuter.
Konkretno je to ovaj skuter: https://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/piaggio-x7-evo-300-e-300-cm3-oglas-8510586
Ima i još jedan oglas za isti na njuškalu, ali mi ga neće otvoriti. Uglavnom skuter sam kupil prilično jeftino u odnosu na ostale njuškalo oglase.

22.8.2018. isel pogledati,probati
23.8. otisel po njega

Stanje na vurici-35 800 km (sa skuterom dobivena servisna knjizica sa racunima svih servisa i dijelova).
36 260 km= novo ulje, filter, klizači variomata, svječica i poštelani ventili @Steeef
36 300 km= Dunlop scootsmart gume

Ove godine smo se vozili ispravno sve do 11.6. kad je originalna Yuasa otkazala- zamijenjena novom Yuasom YTX-14BS (37 540 km)
Jučer je u pogon stavljen Polini Evolution speedcontrol set (P241.719) koji se sastoji od variomata, rolica(15,7gr) kalote, ventilvara, remena i centralnog federa.Stavljeni su i malossi žuti federi kvačila. Čekam da sve legne na svoje mjesto, ali vjerojatno će trebati oko 16.5- 17 gr rolice.

Slika nemam iskreno od skutera previše, okinut ću koji dan dok ga operem.
https://drive.google.com/open?id=1-5qLdB4a8ndf6waRmbxcYEkTipwlh3wk

Sve u svemu prezadovoljan  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 08 Srpanj, 2019, 10:41:14 Ceki21 »
Trgo - Prijevoz RT