Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vjecni skuter - PureJet  (Posjeta: 197884 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vjecni skuter - PureJet
« Odgovori #1280 : 08 Lipanj, 2023, 12:44:29 »
Nije mi jasno, al dobro. Puko ko kokica i to na obje strane i jos po duzini, sveukupno 4 pukotine, ko da sam imao kvalitetan karabmbol. Ali Licka Plješivica je doprinjela jedno 70% ovome posto je to jedan od extremnih trofeja koji nije za vecinu dostupan vozilom, il ces poginut, il ce ti se vozilo raspast.






Na Yamahi Aerox sam imao frontalku i prosao kroz volan koji se samo jako savio (preko 60°), i priie toga je buraz s frendom prosao kroz volan takodjer u frontalki pa je se samo savio. Takvi krucijalni elementi moraju imati svojstvo plasticne deformacije.


Niz Sljeme sam morao u kontra smjeru, a ekipa se vozi ko 7 isusa, s tim da ima i panjeva koji ce vec ove godine zavrsit u crnoj kronici. Inace asfalt je nov, ali nike to kvalitetno odradjeno, poskakujes i tocno se kuzi da si je netko asfaltirao i cestu do poljoprivredog zemljista za viksu u pripizdini.




Ovo je jedan od razloga zasto nisam kompatibilan sa svim vozilika koja su namjenjena za one kojo se ne voze i koji se uooce ne voze, sreca pa imam ukljucen filter da vise nikada ne uvazavam njihiva misljenja, koja su temeeljena na nicemu.
« Zadnja izmjena: 08 Lipanj, 2023, 16:16:03 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vjecni skuter - PureJet
« Odgovori #1281 : 08 Lipanj, 2023, 16:33:06 »
Volan zavaren i pojacan. Sad sam bogatiji za jos jedno extremno iskustvo. :laughing9: Idemo dalje  :pop:

Testirano
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<