Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Usa-zg dostava cijena  (Posjeta: 4742 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Usa-zg dostava cijena
« Odgovori #20 : 16 Listopad, 2008, 21:48:24 »
neču seljo tuning na bmwu

stavljanje xenon kita u postoječi far bez leće je idiotski jer svijetlo na sve strane ide i to je to

a samo žarulja (bluevision i slicni) je hardcore seljački

fala mr j sto se mene tice moze lock topic


ti koda vozis M6 AC Schnitzer....ispade 90% ljudi hardcore seljaci......ja ovakve rijeci nisam cuo od ljudi koji imaju auta skuplja od tvog bmw-a 3-5 puta....ali hajde.... :visi:



bome lijepa kolica nema sta.takav ce i bit njegov bmw kad naraste. :laughing7:
sta znas moze bit :D imaju dva kod mene u gradu ovakva :D jedan je ovakve boje a drugi sivo crni...sivo crni je prije neki dan kupljen...a ovaj narandzasti je razbijen bio prije dva mjeseca...zakocio mu Cady ispred..i udari ga sa zada...lik izaso i place :D osla mu bila prednja maska i far...u roku od 20 dana auto nov koda nikad nije nista bilo......jbt ga kad ovdje svaki drugi covjek se bavi kriminalom pa imaju za te skupe igrackice para....jer normalnim poslom se ne moze kupit ovakvo nesto :D jedino da drzis mercator ili konzum ,sta slicno tome :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Usa-zg dostava cijena
« Odgovori #21 : 16 Listopad, 2008, 21:58:42 »
neznate vi šta je vozit bmw. Mi smo sad prije 2 tedan bili na servisu na 120 tkm i koštalo je 7000 kuna!

-HAHAHHAHAHAHAHAHAHAAH
daj molim te objasni sto si htio time reci ?


nije bmw neki yugo ili golf da ima djelova na svakom otpadu! i djelovi su jako skupi!

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Usa-zg dostava cijena
« Odgovori #22 : 16 Listopad, 2008, 21:59:04 »
de jbt ova snicer, pa kako to moze valjat vidis da je zracno jbt...  :hmh: :hmh:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Usa-zg dostava cijena
« Odgovori #23 : 16 Listopad, 2008, 22:39:05 »
neznate vi šta je vozit bmw. Mi smo sad prije 2 tedan bili na servisu na 120 tkm i koštalo je 7000 kuna!

-HAHAHHAHAHAHAHAHAHAAH
daj molim te objasni sto si htio time reci ?


nije bmw neki yugo ili golf da ima djelova na svakom otpadu! i djelovi su jako skupi!
pa nisu djelovi ni za jedno auto koje je u premium segmentu jeftini...koliko su skupi za bmw toliko su skupii i za mercedesa ,alfu romeo ,lexusa i slicno...a a i auta koja nisu u premium segmentu isto imaju skupe djelove..pogotov japanska,italijanska....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Usa-zg dostava cijena
« Odgovori #24 : 16 Listopad, 2008, 22:44:32 »
neznate vi šta je vozit bmw. Mi smo sad prije 2 tedan bili na servisu na 120 tkm i koštalo je 7000 kuna!

-HAHAHHAHAHAHAHAHAHAAH
daj molim te objasni sto si htio time reci ?
ispade mi kao da se hvali..on ima bmw-a. .

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Usa-zg dostava cijena
« Odgovori #25 : 16 Listopad, 2008, 22:49:19 »
kicho-zasto necu xenon kit bez leće? jer tad svijetlo tuce i u pod i u nebo i na jos 2 i pol strane-s tim se yebeno vozit recimo po magli jer ne vidis qurca onda. svaki put kad vidim auto s naknadnim xenonom ***** mu mater jer me zasljepi skroz.

btw farovi naruceni i placeni i kolko sam vidio trebalo bi ispast prilicno jeftino tj dosta jeftinije nego samo jedan far u tomiću

kroz 2 tjedna trebalo bi bit u zg  :binkybaby:  :blob10:  :blob10: :blob10: :blob10: :gitara:
« Zadnja izmjena: 16 Listopad, 2008, 22:51:24 Aleksandar »

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Usa-zg dostava cijena
« Odgovori #26 : 16 Listopad, 2008, 22:52:36 »
neznate vi šta je vozit bmw. Mi smo sad prije 2 tedan bili na servisu na 120 tkm i koštalo je 7000 kuna!

-HAHAHHAHAHAHAHAHAHAAH
daj molim te objasni sto si htio time reci ?
ispade mi kao da se hvali..on ima bmw-a. .

ja? di se ja hvalim??

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Usa-zg dostava cijena
« Odgovori #27 : 16 Listopad, 2008, 22:53:15 »
neznate vi šta je vozit bmw. Mi smo sad prije 2 tedan bili na servisu na 120 tkm i koštalo je 7000 kuna!

-HAHAHHAHAHAHAHAHAHAAH
daj molim te objasni sto si htio time reci ?
ispade mi kao da se hvali..on ima bmw-a. .

ja? di se ja hvalim??

ma mene jebu!

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Usa-zg dostava cijena
« Odgovori #28 : 17 Listopad, 2008, 07:48:39 »
a dobro sale...al kazem da ima puno autiju koji serijski imaju xenon a nemaju leću npr.

Drago mi je kaj si narucil, bas me zanima kak ce ti izgledat kad stavis! ;)  :icon_thumright:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Usa-zg dostava cijena
« Odgovori #29 : 17 Listopad, 2008, 12:19:06 »
Svi koji rasprsuju svjelost svuda uokolo, prolaz na tehnikom je moguc samo uz davanje mita. Isto tako, mogu biti iskljuceni iz prometa od strane policije i poslani na izvanredni tehnicki. I bolje da je tako, jer su opasnost na cesti.
Zato, ako vec treba biti ksenon, onda nek bude izveden onako kako treba.