Tehnički kutak > Tuning 4T skutera

Beverly 250 karburator

(1/6) > >>

dokii:
Pozdrav,
ovako posto mi motocikl nije pogodan za grad i samo ostavljanje pred zgradom,a freak sam za snagom nakon motora,htio bi Beverlyja 250 staviti neki kit ili sto vec da dobije na snazi i ubrzanju.
Ulozio sam preko 700 eura u generalku masine i novu getribu i sto sitnica pa je sad zreo za neki kit.
Citao sam da ima neki od 270-280 cc kit za tuning i jos neki drugi variomat i lakse rolice i to bi bio maksimum nekog normalnih modifikacija za daily driving ili drugi karburator ?

Hvala unaprijed,novajlija sam u skuterima  :notworthy:

SF2 Freak:
Bez glave zaboravi na performanse. A glava zapravo najskuplja. Nezz kako raspolazes sa lovom ali inace 4t skuter skup je po tuningu.
Uglavnom ekipa stavi variomat i tu se svi zadovolje. Sve ostalo je utucavanje love za premalo performansi jer to je i dalje skuter koji nema neke vozne osobine.

dokii:

--- Citat: SF2 Freak - 01 Kolovoz, 2018, 00:59:32 ---Bez glave zaboravi na performanse. A glava zapravo najskuplja. Nezz kako raspolazes sa lovom ali inace 4t skuter skup je po tuningu.
Uglavnom ekipa stavi variomat i tu se svi zadovolje. Sve ostalo je utucavanje love za premalo performansi jer to je i dalje skuter koji nema neke vozne osobine.

--- Kraj citata ---
Koji variomat preporučujes i koja cijena ?
Rolice,remen ?

Da li bi štogod dobio sa auspuhom osim zvuka,svi mi govore da auspuh na skuteru samo daje zvuk,ubija performanse i šteti mašini ?

Poslano sa mog Redmi Note 5 koristeći Tapatalk

SF2 Freak:
Malossi multivar. Skuter se sa njime preporodi.
Remen serijski.
Ovo kaj ti govore za auspuh dobro ti govore. Imao usporedbu leovince touring sa obicni. Znaci 2 ista skutera , 2 covjeka , 2 razlicita spuha (tpuring na jednom , serijala na drugom)
Ovaj sa toringom kaze da mu skuter teze palio dok je hladan bio i da kada su se njih dva stala da skuter ode za pola duljine  ispred sa serijskim spuhom. Nema veze kilaza vozaca jer ovaj kaj vozi touringa ima jos i manje kila.

dokii:
Odakle da uzmem multivar za bv 250 ? Ako netko prodaje,neka javi u poruke.

Koliko bi me izašla ugradnja ?

Poslano sa mog Redmi Note 5 koristeći Tapatalk

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju