Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio NRG purejet mc3 gubi gas  (Posjeta: 6565 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG purejet mc3 gubi gas
« Odgovori #20 : 24 Srpanj, 2018, 21:51:21 »
Ja ti kuzim jos bolje. Prodaj pjurshita i prijedi na karbosa. Nikada vise neces jebat se sa diznama gumica i pi*darijama.

Nek covjek kaze kad mu je otisla gumica i dizna.

To ce sve reci koliko poznajes ajnspric, i naravno pokazati ces da samo pricas gluposti :laughing7:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline mmarkus78

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg purejet
Odg: Piaggio NRG purejet mc3 gubi gas
« Odgovori #21 : 24 Srpanj, 2018, 22:07:25 »
Ja ti kuzim jos bolje. Prodaj pjurshita i prijedi na karbosa. Nikada vise neces jebat se sa diznama gumica i pi*darijama.

A šteta ga je prodat i zbog par uspomena s njim od prije 13-14god, kad je to bila pila i pol. Kad bii prošo po kampu s njim sve strankinje su se okretale  8) :headbang:  ;D

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Piaggio NRG purejet mc3 gubi gas
« Odgovori #22 : 24 Srpanj, 2018, 22:18:43 »
Za tobom su se u proslosti okretale. Zamnom se dan danas nakon kaj je peza stara 15g i dalje malicke okrecu.  :toothy10:

Ko da mene boli briga za taj kramp Pero. Fucka se meni za to kada je to propalo smece.
« Zadnja izmjena: 24 Srpanj, 2018, 22:22:27 SF2 Freak »
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline mmarkus78

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg purejet
Odg: Piaggio NRG purejet mc3 gubi gas
« Odgovori #23 : 16 Rujan, 2018, 14:56:42 »
Evo htio sam ostavit update o situaciji s mojim skuterom. Htio bi se prije svega zahvalit corectoru koj se ponudio riješit problem, i bio bi ga on riješio da živim malo bliže Zagrebu ;D :notworthy: Međutim situacija je tekla ovako. Nakon sta sam kontaktirao par lokalnih majstora nitko nije htio ga ni pogledat :sad3: i tako da je skuter stajao jos mjesec dana. Zatim sam jedan dan odlučio malo ga upalit te bi skuter upalio i odmah se zagušio i ugasio. Nakon toga nije ni palio neko vrijeme. Zatim smo ja i stari počeli skidat plastike sa skutera kao da znamo šta radimo  ;D a zapravo nismo znali :icon_tongue: međutim kad smo došli do pumpe goriva skužii smo, dok smo ga pokušavali upalit da je cijevima prije pumpe dosta zraka. Filter je izgledao prolazno ali smo i njega zamjenili. međutim glavi problem smo našli na priklučku ispod spremnika goriva, gdje je priključena gumena cijevčica goriva. Taj metalni priključak je bio skroz začepljen od taloga iz rezervara. Čudno je to šta on s unutarnje strane reervara ima mrežicu da ne prođe prvljavština međutim ona se ipak stvorila jer je skuter stajao dosta. Trebao sam to poslikat ali nisam nažalost ::) uglavnom kad smo to počistili i vratili na mjesto skuter je upalio i doslovno poletio. Svi simptomi iz prvog posta su nestali i skuter ide super.  :headbang: Evo malo sreće i problem je rješen.  :toothy10:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG purejet mc3 gubi gas
« Odgovori #24 : 17 Rujan, 2018, 08:40:09 »
Hoce se to desiti, a jel gorivo onda nakapavalo prilikom izmjene filtera goriva?
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline mmarkus78

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg purejet
Odg: Piaggio NRG purejet mc3 gubi gas
« Odgovori #25 : 18 Rujan, 2018, 19:00:49 »
Hoce se to desiti, a jel gorivo onda nakapavalo prilikom izmjene filtera goriva?

Kad smo odspoili crijevo prije pumpe da ispraznimo rezervar, benzina je kapala. Zatim smo skinuli stari filter i pokušali onda ispraznit benzinu međutim i dalje je samo kapala. Tako smo došli do ovog začeljenog djela. Zatim smo stavili novi filter ii to je bilo to.