Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SKUTER DIJELOVI d.o.o.  (Posjeta: 5879 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SKUTER DIJELOVI d.o.o.
« Odgovori #20 : 21 Srpanj, 2018, 17:50:12 »
 :toothy10:  SAMO DJELA slijede :toothy10:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Lezz22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: SKUTER DIJELOVI d.o.o.
« Odgovori #21 : 21 Srpanj, 2018, 17:54:28 »
Forum treba covjeka kao tebe. Tako je nista nije vjecno ali pezica je. Pogotovo njeno srce( radilica) koja vjecno vrti.
Nesto se spominje da ja nemam orididi radilicu. E pa ovakva ti je situacija kod mene bila.
Kada sam ja svoju radilicu Sceed42 kupovao bio sam zelen. Nisam znao da pezina radilica toliko gurati moze. Ali zbog nepristupacnosti alata i prostora nikda ju stavio nisam. Na serijskoj radilici vozio sam Airsala , Polini Sporta , S6 Sport Pro i Dreva.
Imao sam i udese sa Airsalom (komadic klipa se odlomio i zabio u radilicu u utor na klipnjaci za podmazivanje iglicastoga). I sve jedno vozila je. Sve do prije 2g kada sam radi ciste dosade rastvorio blokove i ubacio ovu Sceed42 radilicu. Kopletno kovana i pune polutke. I znas kaj , zalim jer sam to napravio. Nemam kit vise na svojem bomboncicu ,a posto je radilica teska stvarno puno slabije skuter reagira na gas. Ima i plusa u tezini radilice. recimo kada se vozis na pola gasa i kada das puni gas inercija radilica pomaze u zabijanju okretaja u iber. Tako da ono ova radilica mi je dvosjekli mač. Iako rade bi da mi lakse krece iz starta nego da imam ovaj instantni odaziv na gas u voznji.

Lijepo od njih nadam se da nece biti frke vise.

hmm meni bi to cak i vise pasalo nego ovaj jaci sus sto imam na pocetku, lakse se pretice  :icon_tongue:

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: SKUTER DIJELOVI d.o.o.
« Odgovori #22 : 21 Srpanj, 2018, 17:55:44 »
I nakraju nisi napeglao francuza ispred sebe jer turbine nije bilo.  :laughing6:


Pa ok  sve ovisi gdje zivis. Ja sam u strogom centru u Zg-u i cijelo vrijeme je kreni stani pa mi je to malo tlaka.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_: