Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dnevnik jedne plavuše  (Posjeta: 1134 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rogi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 194
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medulin
  • Moj Skuter: Kymco
Dnevnik jedne plavuše
« : 21 Prosinac, 2006, 19:04:13 »
Ponedjeljak:
Evo završio se medeni mjesec i smjestili smo se u naš novi dom. Veoma je zabavno kuhati za Toma. Danas sam napravila predivan kolač po novom receptu. "Umutite 12 jaja odvojeno." No kako nisam imala dovoljno posuda, morala sam posuditi par od susjeda da bi umutila sva ta jaja. Kolač je ispao super.

Utorak:
Htjeli smo voćnu salatu za večeru. U receptu je pisalo:"Posluzite bez ičega." To sam i uradila. Skinula sam odjeću sa sebe. Ali, Tom je doveo nekog prijatelja na večeru. Nikad nisam vidjela tako začuđena lica kada sam poslužila salatu.

Srijeda:
Odlučila sam da danas poslužim rižu po receptu koji glasi ovako: "Potrebno je dobro pranje prije stavljanja riže u kipuču vodu." Tako sam ugrijala vodu, okupala se, pa tek onda stavila rižu da se kuha. Nije mi jasno bilo zašto sve to, jer riža nije imala ništa bolji ukus.

Četvrtak:
Danas je Tom tražio salatu. Probala sam novi recept. Glasi ovako: "Isjeckajte sve sastojke i onda pospite po listovima zelene salate sat vremena prije no što je poslužite". Morala sam otrčati skroz do maminog vrta. Posula sam salatu po listovima i čekala tu sat vremena da je pas ne pojede. Tom je navratio i pitao dali se osjećam dobro. Pitam se zašto?

Petak:
Danas sam našla jednostavan recept za kolačiće koji kaže ovako: "Stavite sve sastojke u zdjelu i dobro izmješajte, i to je to". Kada sam to uradila otišla sam do mamine kuce. Vjerovatno nešto nije u redu sa receptom, jer kada sam se vratila kući, smjesa u zdjeli je izgledala isto.

Subota:
Tom je danas bio u kupovini i donio je kokos. Zamolio me je da ga sredim za nedjelju. Nisam bila sigurna kako se kokosi oblače nedjeljom, ali sam našla jednu preslatku haljinicu i male cipelice. Izgledao je preslatko, ali kada ga je Tom vidio, izašao je iz kuhinje brojeci do 10?!

Nedjelja:
Danas su Tomovi roditelji dosli na večeru. Htjela sam napraviti pečenje, ali sve što smo imali u zamrzivaču bio je hamburger. Tako sam ga stavila u rernu i podesila kontrole na pečenje. Mora da nešto nije u redu sa rernom, jer je na kraju pečenja opet ispao hamburger?!

Laku noć Dragi Dnevniče.
Ovo je bio uzbudljivi tjedan. Jedva čekam sutrašnji dan, tako da mogu isprobati nove recepte na mom dragom Tomu.

 :laughing7:
NERA-MEDULIN