Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha Aerox (nesto posebno)  (Posjeta: 87549 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fićo98

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kosnica
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Crna
  • MojSetup: znam da je sr 150 gore za sad :)
  • MojSpuh: neki bucni
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #120 : 18 Kolovoz, 2018, 19:50:52 »
ili bum s njima napravio kombu neku,da zamjenim selen pa da mjenjam za semeringe  :)
Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #121 : 18 Kolovoz, 2018, 19:52:29 »
Pa ili to jer ne vjerujem da ti pleša nedjeljom radi
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Fićo98

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kosnica
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Crna
  • MojSetup: znam da je sr 150 gore za sad :)
  • MojSpuh: neki bucni
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #122 : 18 Kolovoz, 2018, 19:55:45 »
pito sam ja njega reko je da ce bit,tak mi je proslu ned rjesio i zadnji disk  ;D .... eh sad posto sam opet nocna idem dalje pisat kaj se sve izdogadalo sa mojim japanerom i koji su iduci planovi  :hello:
Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi

Offline Fićo98

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kosnica
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Crna
  • MojSetup: znam da je sr 150 gore za sad :)
  • MojSpuh: neki bucni
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #123 : 18 Kolovoz, 2018, 20:42:00 »
i tako ja dignem skuterce na dizalicu i idem vidjeti zasto meni kotac ima lufta,skinem ja sve potrebno za daljni rad,ispustim ulje iz getribe odpustam ja lagano sarafe dodem do zadnjeg,samo sam ga dotaknuo i pukla glava sarafa ::) bilo bi to jos donekle dobro da nije bezveze puko..

tako ja rekvizite uzimam u ruke,fleksa ne stane,zatim uzimam ravni sarafciger i cekic i udaram po njemu da dobije mali rez pa da ga na tu foru skinem,mucko dju*re se neda prorezat,uzimam krizni sarafciger nit s njim ne ide,uzimam renovator nit s njim ne ide tako tu sam izgubio 3 dana.. ja odlazim do susjeda za pomoc da mi da neko rjesenje posto je mehanicar,on meni govori da ga zavarim i da ga tako probam, pogleda on stvar,kaze jesam ga zasr* tu mi govori da se dogada i najboljim,dolazi on do drugog rjesenja,a to je daje on meni broj od nekog svog majstora za sarafe, zovem ja lika i lik hoce oko 150 kn za jedan saraf da ga izvadi,samo da ga zbusi nareze novi navoj i to je to ??.. kak da ne,ajde da imam vise sarafa onda ok al za jedan bas i ne.. pomirio sam se s tim ako bas nece ic da dode covjek i da se to rjesi,tu vec gubim volju ali neda meni vrag mira i dalje pokusavam ja to izudarat i izvadit van,dolazi frend gleda situaciju i mene izivciranog sto me je*e jedan mutavi saraf,uzima on stvar u svoje ruke i ne ide nit njemu, nalazim neke male borere 3.2mm za zelezo pokusava on s tim ali ne ide uvijek ispada zbog ovog malog brijega.. gubim volju vise i odustajem od sarafa,nakon opet 3 dana dolazi sogi kod mene dolazio nes donjet za plastenik.. i gleda on muci muku co`ek pali cigaru i prima se posla uz psovke koje su sljedile i deranje po dvoristu i je*anje mame sarafu nakon tjedan dana covjek zbusi saraf nekih 1mm,tu uzima alat za vadenje puknutih sarafa koji ima kontra navoj i pokusava s njim kad ono spigo je navoje ::),gledamo borer koji i vise nije bio za upotrebu pita on mene imam li neki drugi,hvala bogu imao jos jedan,namontiramo mi njega i mali busi jos 1 mm dok se i taj nije istupio, pita on mene moze li uzet torex nastavak pa s njim izvadit van saraf, odgovor je dobio : sluzi se sta god nades u garazi samo ga vadi van  :toothy11:.. pita me kaj ako sjebe torex , odgovaram mu : nemoj zalit alata nije tvoj samo udri .. uzeo covjek torex udara s cekicem ko manijak... kad ono  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy: MUCKO DJU*RE krenulo van


kad je sogi samo izjavio : Fico je*bo on mater svoju krenuo je,u tom trenutku sam imao neki sarafciger i toliko ga jako zafitiljio u zid od srece da je na kraju pukla ona drska plasticna  :toothy9:... ljudi moji vi tu srecu niste mogli vidit na nasim licima... napokon bilo vrijeme za slavlje svako po pivo i udri  :toothy12:

Meni i dalje nije jasno ZASTO je 8mm saraf unutra,a na kinezima je 13 mm,po meni tu su kinezi ipak bili bolji naspram talijana

uglavnom bio je neki saraf popustio ali cini mi se da je cak i osovina malo potrosena na zadnjem kotacu... vratim ja to sve nazad malo bolje stegnuo sarafe i osovina nema vise lufta,vracam getribu nazad sve super ali jbg fali sad jedan saraf.. iskopao ja jedan saraf od moje bivse devetke  :icon_thumright:  :icon_thumright: malo je duzi za koji mm ali drzi i sluzi svrsi  :notworthy:..
nakon toga idem vidjeti da nije koji semering izbio van,tako su mi predlozili decki da to pogledam,skidam variomat sto sam se vec upraksao na devetki tu ide kao macji kasalj,skinem ja to sve super fino dolje semering na mjestu ali malo mastan
 




svakako cu ga mjenjat sad kad je sve raskopano
sad ja baraba idem skinut magnet.. vratim ja ovo sve na svoje mjesto da osposobim motor da bude na kotacima,ulijem novo ulje u getribu, vratim kotacic nazad sve super odlicno,spustim motor s "dizalice" lagano skidam plastike sve super.. volja se vratila,ja baraba skinem maticu s magneta i uopce nisam razmisljao da mi treba radapciger za to .. hvala bogu zivim u ulici gdje su dva mehanicara na pocetku ulice  ;D.. dobro je pa je jedan mehanicar bio doma,drugi bio na moru
ja sa veseljem dolazim doma sa radapcigerom kuci.. ali veselje kratko traje dok nisam se namucio ko pravi i skuzio da necu s tim moc skinut.. opet plesa majstor javlja da ima na lageru poseban  za bb radapciger.. nis specijalno ali nisam zalio i tih 70 kn kad znam da ce mi trebat,palim svog opela gas na autoput do sesveta tamo uzimam radapciger dolazim doma i skinuo ga za manje od 1 min  ;D ... poslje su me moji doma zaje*avali da vratim.. kao nije mi dugo trebao.. neka ostane on meni trebat ce kad tad




skinuo ja magnet idemo dalje,kad evo opet muke .. opet fu*king sarafi ..






a semering je ok, ali mjenjam ga deff

tako ja sve to vratim na svoje mjesto,da ne izgubim dijelove i sarafe
..
idem ja pospremit skuter u garazu osjetim ja da mi koci motor a ne drzim kocnicu... neda meni vrag mira dizem ja motorce na dizalicu i gledam kaj se dogada .. stvar je sto zadnji kotac pol kruga odlicno prode,a drugi dio kruga bas tesko prolazi .. koci dosta.. zovem frenda da njegovo misljenje .. govori on da se nit ne vidi da je spigan disk
..
koliko me pamcenje sluzi to je bila nedjelja i zovem plesu da vidim jel u ducanu, i kaze da je do 13:30 tam unutra .. pogledam na sat kao ono 12:55 opet pali zmaja Opela i gas na autoput  doso tam oko 13:15 iskesirao 300 kn za novi disk


slozim disk nazad .. sve radi super samo plocice malo struzu jer su se krivo istrosile
..
iduca stanica gledam lamelice.. sad nez nisam nikad to gledao imao sam prije tomosa automatika ali nikad mi prije nije nit zaribao nit da je zezao.. sad neznam lamelice sam vukao na usta pravio vakuum i jedna malo popusta onak lagano .. smije li to tako biti? golim okom se ne vidi nis,jedino na kameru od moba se vidi ma malo zjeva dok su ostale dobre.. prirubnica citava nigdje nije napukla ni slicno
...
proslo par dana kad "susjed" ili frend govori da skidam masinu dolje pa da vidim kakvo je tamo stanje.. kompresija je onak slaba nije da noga propada ali nije to to od kak je bilo
skupila se ekipa kod "Fice u garazi"i nastupamo s skidanjem masine dolje ... uz neku manju muku oborili smo masinu dolje i ide otvaranje masine... decki otvorili masinu i odjenom cujes AUUUUUUUUUUUU ... molim boga da je sve dobro,nazalost nikako nije dobro  :sad1:  :nono:  :sad3: .. pogledam stanje kad ono glava istucena,cilindar nema ris nego riscinu,ne jedan nego dva  :sad3: :sad1: ... poceo sam plakat u sebi od onog dana kad sam prodo batinu da ju zagrlim i da sjednem na nju da ju provozam... ekipa evo slika
« Zadnja izmjena: 18 Kolovoz, 2018, 21:53:59 Fićo98 »
Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #124 : 18 Kolovoz, 2018, 21:10:11 »
Sudbina ovog.skutera je zapecacena, steta....
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline Fićo98

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kosnica
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Crna
  • MojSetup: znam da je sr 150 gore za sad :)
  • MojSpuh: neki bucni
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #125 : 18 Kolovoz, 2018, 21:54:30 »
evo ovdje slika










..
mrak mi pao na oci kad sam vidio riseve i kad sam vidio koliko je to duboko sigurno nekih vise od 1 mm .. nokat uzasno zapinje..javio dragoj ona se jadna rasplakala preko mobitela ... onda znate koliko je sati   :'(
budi nam se novi dan i idem vidjeti u kakvom je stanju iglicasti lezaj,u tom trenutku kad sam vidio stanje bolje da mi je neko samarcinu zaljepio ....



uredio sam ga posteno za oskara ..
sad gledaj radilicu .. ona je za sad dobra nema problema,goriva je bilo u kod radilice ona se pacala u benzinu sto je znak da ima dovod goriva  :)... nije bed sto se rasuo iglicasti nego sto nema nigdje sad 150 cil... AKO IMA KOJA DOBRA DUSA KOJA IMA CILINDAR 150CC NEK SE JAVI  :help:  :help: bio bih jakooo zadovoljan... proslo par dana razmisljam o 172 cc i mislio sam istu stvar napravit kao i sa mojom bivsom devetkom stavit koji dihtung da nema toliko kompresije.. bitno da se vozi .. i tu saznajem da mi pase cil od 125 i tu se javlja jedan decko da ima sve da ce dat.. samo ima jednu crticu na sredini.. sad se bas razmisljam da uzmem to ili ne .. ma reko ko mu je*e mater uzet cu samo da se vozim ovu sezonu bar do zime onda nastupa 172 i radim istu stvar kao i na batini
nakon tog gledam bolcnu i imam sta za vidjet






nakon cudenja i divljenja kako sam ja to uredio,uzeo kompresor i idem ispuhat blok,ispuhao ja to kak treba,ali opet mene strah kaj ak ima jos smeca unutra ?.. nista masinu pod ruke i na stol nastupa racna i gedora 8 i lagano sarafljenje,nedaj boze da mi pukne saraf inace bi istog momenta uzeo purejeta :P  :toothy10:   :laughing7:... otvorim ja masinu kad imam i tamo sta za vidjet nije puno ali bilo je spene na polutkama od radilice..

dok se to super cisti i ceka nove dijelove u meduvremenu evo 125










« Zadnja izmjena: 18 Kolovoz, 2018, 22:34:19 Fićo98 »
Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #126 : 18 Kolovoz, 2018, 22:23:18 »
Meni se cini isto kao sto je i netko iznad napisao, a to je da si radio slab mesung  i zato je sve odjebalo karijeru.
Kad nasipas gorivo, fino uzmes mob u ruke i racunas, npr. 6.5L si nasuo i hoces 2.5% mesung, 6500x0.025 i reza je 160mL i fino imas spricu pod sicom i to napravis tocno.
Ja si npr sipam ulje u rezervar za ulje i iz njega spricom vadim van kolko treba i onda nema bojazni jooooj jel dosta ulja, a kolko je to posto sada bla bla.
Skola za ubuduce.


Sent from my iPhone using Tapatalk
« Zadnja izmjena: 18 Kolovoz, 2018, 22:27:40 dacerovs »

Offline Fićo98

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kosnica
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Crna
  • MojSetup: znam da je sr 150 gore za sad :)
  • MojSpuh: neki bucni
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #127 : 18 Kolovoz, 2018, 22:29:35 »
vidis od sad ide samo sprica ide samnom  :icon_thumright:


To je za sad to dok se ne nabave semerinzi i selen  :)
« Zadnja izmjena: 18 Kolovoz, 2018, 22:47:37 Fićo98 »
Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #128 : 18 Kolovoz, 2018, 22:53:37 »
Isto tako su meni najebale 2 bolcne od polinija, manje od 10tkm su trajale. I samo su bolcne dobile, iglicasti se nije raspao, abolcna je bila rumena od povisene temperature. I imam jedan takav slucaj na roxu, i svaki put bi zveketalo priie kaosa
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Fićo98

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kosnica
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Crna
  • MojSetup: znam da je sr 150 gore za sad :)
  • MojSpuh: neki bucni
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #129 : 18 Kolovoz, 2018, 23:10:00 »
znaci nisam jedini?
Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi

Offline Fićo98

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kosnica
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Crna
  • MojSetup: znam da je sr 150 gore za sad :)
  • MojSpuh: neki bucni
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #130 : 19 Kolovoz, 2018, 17:25:26 »
Evo update,nabavio semeringe :)
Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi

Offline Fićo98

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kosnica
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Crna
  • MojSetup: znam da je sr 150 gore za sad :)
  • MojSpuh: neki bucni
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #131 : 11 Listopad, 2018, 20:29:57 »
evo mene nazad na ovu temu... nakon promjene posla napokon sad imam vise vremena slozit ono sta sam raskopao.. tako da nastavljam dalje ;)... nakon kupovine semeringa u medu vremenu sam nabavio i iglicastii novi selen i jos nesto.. zatim nakon 2 mj sto sam pokusavao izvadit radilicu iz bloka bez neuspjesnog napredka evo neki dan mi je susjed dosao u pomoc i uzeo stvar u svoje ruke.. tako da sad cu imat vise vremena i vise love slagat.. evo neke slike




ja uvijek imam vise srece neg pameti tako da mi je ovaj put samo radilica nastradala,s tim da su blokovi uredni... tako da uskoro dolazi top racing radilica,novi lezajevi... novo sve ... neznam vec sam zaboravio jesam li napisao da stavljam 125 cilindar... hvala srunner221 na donaciji cilindra  <3 ... sad me ekipa zanima, isplati li se spustat glava na 125 cilindru ?
Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi

Offline ditek

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1091
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Zip SP70, Nrg 50
  • MojSetup: Stage6 Sport Pro MKII
  • MojSpuh: Roost SP1
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #132 : 11 Listopad, 2018, 20:40:23 »
125AC neide puno lošije od stock 150AC, nijanse su u pitanju. S tim da 125 u serijali ima veću kompresiju od 150, tako da ja nebi spustao glavu. Eventualno 0.5mm al to nećeš ni osjetit a bezveze će igličasti trpit.
Po meni bolja opcija za 125 cilindar je malo dić tajminge tj samo ispuh za nekih 1mm i širit ga na 70% :icon_thumright:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #133 : 11 Listopad, 2018, 20:48:54 »
Fico ne sekiraj se, 125 ce s tobom i dalje dominirati, nijanse su u pitanju kako kaze ditek.

>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Fićo98

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kosnica
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Crna
  • MojSetup: znam da je sr 150 gore za sad :)
  • MojSpuh: neki bucni
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #134 : 11 Listopad, 2018, 20:56:22 »
nemam pojma jos nisam imao priliku vozit 125 cc 2t AC.. tako da sam malo skeptican..a i na 150AC sam imao spustenu glavu pa zato pitam... ako je to tako kako vi kazete onda uredu .. i jel znate koja dizna ide na 125? jer trenutno imam diznu 95.. al imam gljivu na fergu ... mozda pitam glupa pitanja,a volio bi sve slozit da napokon krenem vozit roxa  :)
Tko želi pobjediti u utrci treba stići prvi

Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6046
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #135 : 11 Listopad, 2018, 21:28:03 »
Osjetit ces razliku i te kako..naspram onoga prije..
Dizna a oko 90 moze.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #136 : 11 Listopad, 2018, 21:39:13 »
Naspram spustene glave na 150 razlika je osjetna.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline ditek

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1091
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Zip SP70, Nrg 50
  • MojSetup: Stage6 Sport Pro MKII
  • MojSpuh: Roost SP1
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #137 : 12 Listopad, 2018, 06:45:43 »
Baci 125icu pod biax, vec kad nema kuba nek se zavrti barem  :laughing7:

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #138 : 12 Listopad, 2018, 07:13:57 »
Dogovori se s ditekom da ti ga probiaksira
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Yamaha Aerox (nesto posebno)
« Odgovori #139 : 12 Listopad, 2018, 10:10:18 »
Ne diraj nist. Vozi kak je i trajat ce ti.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_: