Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Derbi GP1 50 (172)  (Posjeta: 2259 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline StarScream

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner Vx 125
Derbi GP1 50 (172)
« : 24 Lipanj, 2018, 10:36:53 »
Pozdrav,
Kupio sam Derbi GP1 Racing 50 i ove zime planiram na njega složiti mašinu sa kitom 172. Blokove sam nabavio i trebam preporuku za dalje. Koja radilica? Koji kit PM tuning ili Malossi? Koji variomat? Koje kvačilo? Jel potrebno struju dirati ili je dovoljna i originalna od sp180? Usis? Karburator? Filter zraka? Koji auspuh preporučate? Molim za pomoć pri odabiru, sve se novo kupuje!!

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Derbi GP1 50 (172)
« Odgovori #1 : 26 Lipanj, 2018, 16:20:40 »
Racing je verzija s vilicom nazad, biti ce dosta zajebancije za to uglavit...  Auspuh ces morat prevarivat.. Radilica yasil 52mm, cilindar mozes serijski naturpuijat i kb ili pm glavu, pm 172 je definitivno najjaci , na malossi bih stavio drugu glavu ako hocu max izvuc..,variomat multic , polini ili pm tuning (nemos fulat), za kuplung jedino imas deltu mada serijsko nije lose,AC struju s SRa stavi,usis tasinari ili bilo koji aftermarket, karburator tm 24/28, keihin pwk 24-28, dell vhst 24-28.. Ako stavljas karbove od 26+ moras gljivu stavit ili preradit kutiju.. Auspuh jolly moto 172/180, kucelj ili pm x59, polini maxi evo, malossi mhr 172..
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /