Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia atlantic 125 pomoć oko prenosa rolice i federi  (Posjeta: 5741 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Gox994

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Atlantic 125
Pozdrav, nadam se da sam temu stavio u dobru rubriku ako nisam molim da mi oprostite i premjestite..
Ovako skuter ide dobro ali imam dosta veliku rupu oko 95-100km/h na toj brzini popuštam gas prelazi 100 i onda opet mogu dati pun gas i motor vuće do 115km/h i tak stalno.. nekad nemože progutat tu rupu i krajnja mu je 100   :sad3:
Moja kilaža je 115kg i tako ide sa mnom.. a dok sam sa curom od 70kg onda nemam niti start, a krajnja 95 i to mu je teško.. dali da se bacam odma na swap u 250 ili 500ccm ili da uložim u prijenos? Moja očekivanja su sljedeća dobar start i max 110 sa dvoje (da imam putnu 90 i da ga ne koljem) svaka pomoć dobro došla

Offline Gox994

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Atlantic 125
Odg: Aprilia atlantic 125 pomoć oko prenosa rolice i federi
« Odgovori #1 : 18 Lipanj, 2018, 14:11:58 »
Postavke skutera: sve orginal osim auspuha koji je neki obični lonac bez prigušivača i na skoro svako puštanje gasa puca, i rolice su 5,3g, novi remen dayco i ulje i filteri promjenjeni filter zraka je hilfo filtro

Offline Gox994

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Atlantic 125
Odg: Aprilia atlantic 125 pomoć oko prenosa rolice i federi
« Odgovori #2 : 30 Lipanj, 2018, 15:24:16 »
Ima možda neko da pomogne?

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Aprilia atlantic 125 pomoć oko prenosa rolice i federi
« Odgovori #3 : 30 Lipanj, 2018, 18:25:07 »
Dobro on i ide za 125. Nemozes vise ocekivati nije to lagani skuter niti si ti lagan ,a pogotovo sa curom.
Mogao bi mozda dobiti nesto sa prestelavanjem prijenosa. Peglanje te rupe i tako ali i dalje jel vrijedno te zajebancije. Ako ti je opcija swapanje na 250 onda to ucini.  :headbang:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Gox994

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Atlantic 125
Odg: Aprilia atlantic 125 pomoć oko prenosa rolice i federi
« Odgovori #4 : 30 Lipanj, 2018, 21:15:23 »
Hvala ti na odgovoru.. za njegovu i moju kilažu stoji ;) Kompletni prenos sa svim federima i naravno svim ostalim priborom košta me oko 1800kn i jako je upitno dal ču dobit ono kaj mi treba, koja je procedura swap na 200cc? Dali samo termogrupa? I koja je procedura za 250 ili 500?