Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera runner 50 dali uzeti ili ne?  (Posjeta: 5540 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Gilera runner 50 dali uzeti ili ne?
« Odgovori #20 : 19 Lipanj, 2018, 04:01:00 »
Sta ocekivati za 2soma,ako imas volje slozi si ga.Tako i za 6soma mozes kupiti zamaskirano g#vn%,ovdje i ako kupis g#vn%,bar znas da si jeftino platio.

To je to, ko ima volje bolje uzet nesto ovako i ulozit 2-3tkn u to i znat da je masina gume i sve tip top nego uzet polovno u upitno boljem stanju za 4-5tkn i vozit sa starom pumpom i karikama i svime...

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera runner 50 dali uzeti ili ne?
« Odgovori #21 : 19 Lipanj, 2018, 08:46:52 »
Grob je grob. Ako je grob :icon_biggrin: Jer na takvom skuteru su i najsitniji detalji i banani, tako da popis dijelova nadmasuje kompletan skuter u koji treba minimalno uloziti (redovan servis). Posla kao u prici, treba i to racunati.

U principu nikad ne bih to kupio, makar sam se svjesno doveo u takvu situaciju par puta i odradio projekte, rezultat je bio zadivljujuci, ak nadjem slike pokazem.
ALI, zahtjeva sate i sate rada, pardon, dane rada.
Nekome tko je gust, samo naprijed, a nekome tko misli da ce nabrazaka to rijesit i biti bezbrizan, ne znam bas...
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Rox225

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Nrg mc3
  • Moja Kaciga: Airoh Jumper
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Record
Odg: Gilera runner 50 dali uzeti ili ne?
« Odgovori #22 : 19 Lipanj, 2018, 10:28:23 »
Pa ja sam mislio uzet kao za ici na posao sad za sezonu ali mi najvjv nebi izdržalo do pola 7. Mjeseca i onda bi slobodno vrijeme koje mi je sad ograniceno proveo u garazi sarafil ;D