Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Runner 50 SP , Yasuni R uštelavanje  (Posjeta: 1444 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BMW4life

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP50
Gilera Runner 50 SP , Yasuni R uštelavanje
« : 24 Srpanj, 2018, 20:55:21 »
Pozdrav, evo trebam pomoć oko štelanja, SP50 sa Yasuni R, serijski cilindar, serijski vario. Koja dizna, role, federi? Koliko bi se osjetio multivar i koje bi onda trebale rolice? Trenutno imam problem kad se zagrije,nece startat uz brijeg nikako, drzi niske okretaje, tek nakon 5-6 sekundi ševrljanja krene i onda ide dobro. dizna je mislim 64, federi malossi zuti, rolice milim 4.25.  .( davno smo radili pa se ne sjecam bas)

Dok je hladan ide kako treba.

I jos pitanje, pojelo se malo crijevo od goriva, ono malo prozirno sto ide u karb, gdje to kupit, jel ima tocno odredjeno neko ili?

I jos, jel ima neki dobar majstor s iskustvom u Makarskoj da to odradi kako treba?

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Gilera Runner 50 SP , Yasuni R uštelavanje
« Odgovori #1 : 24 Srpanj, 2018, 21:43:39 »
Ja bih rekao da tebi ne treba stelanje nego servis. To su odprilike te rolne i ta dizna koja treba da bude samo je sve to vec prilicno sazvakano.  Dizna bi eventualno mogla jos za broj veca ako je neka protocnija spuzva u filteru.

Znaci sve raskopat, oprat i nauljiti filter, ocitstiti karburator i pregledati prirubnicu. Staviti novu svjećicu, otvoriti prenos, novi serijski centralni feder, novi remen, orginal ili malossi specijal, nove rolnice ukoliko su stare potrošene.
Ako stavite orginalni remen ubaciti podloskicu 0.5mm pod ventilvar i to je to.




Sent from my Mate10pro using TapatalkPro

SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle